Doprodej prádla pro ženy EWA BIEN 💛 Sleva -30 % na celou značku ZDE
Partner of Notino
CUTE hračka týdne s překvapením
Zlevňovač dopravy
Luxusní dárkové balení

Orální sex: Staňte se králem ložnice s hbitým jazykem

Tipy a finty na nejlepší orální sex- manuál pro muže

Orální sex prováděný ženě, tzv. cunnilingus, je pro mnohé dámy nejoblíbenější sexuální praktikou, což jistě není překvapující vzhledem ke skutečnosti, že většina žen dosáhne orgasmu výhradně díky stimulaci klitorisu, případně komplexně drážděním zevního genitálu. Pokusili jsme se vám přiblížit malý návod pro ženy, jak poskytnout skvělou felaci mužům a nyní bychom rádi na oplátku nabídli manuál k ženským klínům pánům, ať jsme fér a genderově korektní. Předem bychom chtěli zdůraznit, že článek je věnovaný heterosexuálním párům, v lesbických párech mají ženy tu výhodu, že svůj genitál důvěrně znají, tudíž je poskytování orální rozkoše jejich partnerkám vlivem osobní zkušenosti vlastnictví vulvy snazší. Pokud jste single, mohou se vám některé rady, jak hýčkat dámský klín ústy, hodit a navnadit vaši chuť zapojit v budoucnosti do orálního milování novou vychytávku a celkově mu přijít na chuť či jej jen zdokonalit. Ženy dobře vědí, že muži obecně touží po uznání a pochvale a co si budeme povídat, je-li řeč o jejich sexuálního výkonu, očekávatelně to platí dvojnásobně. Pokud se budete umět o svou dámu nesobecky postarat s láskou, něhou i divočejší vášní, věřte, že u ní máte předem v posteli zelenou, a i v případě nahodilé známosti se navždy vepíšete na první příčky v jejím hodnocení šikovnosti milenců.

Buďte citliví a otevření

Jistě se najdou ženy, pro něž není stimulace zevních genitálií top sexuální aktivitou, ale bude jich opravdu menšina. A spíše výjimečně některé ženy tuto praktiku z různých důvodů odmítají, zejména z důvodů individuálních zdravotních potíží zahrnujících i psychologickou rovinu (traumatická zkušenost), což by primárně měla žena řešit s odborníky. Pokud si vaše partnerka stěžuje, že je pro ni přijímání orálního sexu bolestivé a z tohoto důvodu se aktivitě vyhýbá (a nejedná se konstantní stav způsobený specifickou zdravotní komplikací), měl byste se zamyslet, zda danou praktiku provádíte s citem a dostatečně jemně. A pokud ve vašem vztahu panuje otevřenost, měl byste možnosti nápravy se svou ženou určitě probrat. Možná zjistíte, jaká byla škoda ochudit se o společné slastné momenty jen díky studu, špatné komunikaci či nedorozumění.

Pánové, my ženy jsme vzrušivé verbálně a možná si uvědomujete, jak jsou pro nás důležité komplimenty a ujištění, že jsem právě pro vás dokonalé a krásné. Pokud nepatříte mezi nezkušené panice a měl jste více než jednu sexuální partnerku, jistě víte, že každá yoni (v sanskrtu posvátné lůno) je naprosto unikátní originál. A věřte, že stejně jako vy řešíte velikost, tvar a vzhled vašeho penisu a máte tendence se porovnávat s ostatními muži, i pro ženy je ožehavá otázka vizáže vulvy diskutovaným tématem a pro některé z nás naneštěstí i zdrojem komplexů a nejistoty vyplývající často z neopodstatněných obav. Ženská vulva je pro heterosexuálního muže přirozeně atraktivní a žádná ošklivá v podstatě neexistuje, jak se lidově říká, každé zboží má svého kupce a ženská přitažlivost vychází z komplexního dojmu, který na samce na lovu uděláte.

Ženy milují empatické gentlemany, alespoň co se orálního sexu týče

Než se postupně vrhneme na detailnější popis vybraných technik, zaručenou cestou k úspěchu bude váš přístup a postoj k orálnímu uspokojování partnerky. Pánové, věřte, že opravdu nejdůležitější není samotný postup. Pokud je očividná vaše absence entuziasmu a vše provádíte znuděně, zdánlivě z povinnosti, neuspějete. Něžnější pohlaví disponuje vyvinutější intuicí, takže pokud odhalí váš nezájem, bude to horší ranou pro ženskou psychiku a sebevědomí, než kdybyste o laskání jejích nejintimnějších partií nepokusili vůbec. Ženy často trápí i otázka, zda budou novému partnerovi vonět, a to se samozřejmě týká i jejich vagíny. Obzvlášť v případě, že předchozí milenec se o aroma jejich intimních partií vyjádřil neslušně či hrubě, může mít obavy a odstup, proto ji vždy ujistěte, že její přirozená vůně vás opravdu vzrušuje. Pokud tomu tak úplně není, měla by se žena prvotně zaměřit na své zdraví a vyloučit kupříkladu vaginální zánět atp. Pečlivá hygiena před akcí by ale každopádně měla být nutnou přípravou, dámy by však měly použít výhradně intimní gely či oleje určení k šetrnému mytí genitálií, v případě nevhodných alternativ (mýdla, běžné sprchové gely) může dojít k narušení vaginálního PH, což může mít za následek podráždění a vysušení intimní oblasti. Věříme, že jste gentlemani a dámy neuvedete zbytečně do rozpaků, společná sprcha je řešením, jež navnadí vás oba na sladké pokračování vašich ústních průzkumů jejich svatyní. Stejně tak můžete zakomponovat do koupelnového rituálu holení intimních partií, pokud jak vy, tak vaše partnerka preferujete její oholený klín.

Mnohé ženy se také obávají, že se nový partner vyjádří nelibě k chuti jejího vaginálního sekretu a někteří muži právě díky předsudkům, že jim to zkrátka nechutná, nedělají. Žena, stejně jako muž (bavíme se o chuti ejakulátu), je částečně schopná ovlivnit chuť a vůni poševního sekretu stravou a také není žádným tajemstvím, že v určitých fázích menstruačního cyklu bývá méně nebo více aromatický a i jeho příchuť se mění. Naštěstí většina mužů tento samičí nektar naprosto zbožňuje a ženský vaginální parfém je pro jejich čichové pohárky doslova drogou. Pokud se z výše zmíněných důvodů nemůžete překonat tuto osobní nelibost, přestože partnerku milujete a chcete jí dopřát jen to nejlepší, vhodnými pomocníky mohou být různorodě ochucené lubrikační gely.

Bavte se vždy bezpečně

Mějte na paměti, že pokud jste dorazili z párty se slečnou, jejíž jméno sotva znáte, můžete se i samotným cunnilingem nakazit nepříjemnou pohlavně přenosnou chorobou, což zajisté nebude přáním, které by vám měla jinak příjemná aktivita přinést. Doporučujeme vám v takovém případě použít speciální druh kondomu, tzv. ústní bariéru, která jako ultratenký papírek překryje celý ženin genitál bez ztráty citlivosti a používá se při orálním sexu, aby vás nejen ochránila před sexuálně přenosnými infekcemi, ale zároveň je obohacena o různé ovocné příchutě. Je pravděpodobné, že takovou speciální ochranu pro tyto případy doma připravenou nemáte, doporučujeme vám tedy rozstřihnout běžný pánský kondom a použít stejným způsobem.

Kdo nespěchá, vyhraje

Nyní můžete přejít k samotné vzrušující aktivitě, ale doporučujeme vám nespěchat a partnerku řádně rozehřát a pomalu a rafinovaně připravit na nespoutanou orální jízdu. Chcete si přece celou aktivitu skutečně vychutnat a vaše dáma si jistě zaslouží hýčkat tím nejskvělejším způsobem, který máte ve svém milostném repertoáru. Jak už bylo zmíněno, pro ženy je pocit souznění a vědomí, že je s naslouchajícím a citlivým partnerem, kterému se může plně oddat s důvěrou, tím nejdůležitějším momentem. Pomalu ženu svádějte, nejste přece netrpělivý nezkušený teenager, a tak předem zapomeňte na představu, že jí bez jakékoliv přípravy horlivě zaboříte hlavu do klína. Pokud sama nevyžaduje pouze rychlou akci a nenasměruje vás takto sama, pravděpodobně riskujete minimálně její verbální nevoli. Ano, ženy se potřebují především po psychické stránce cítit komfortně a připravené na všechny intimnosti a na sexuální předehru potřebují rozhodně delší čas než pánové.
Pomalu se dotýkejte jejího těla a líbejte ji, obdivujte celé její tělo i její vůni, dejte jí na vědomí, jaké máte štěstí, že jste to právě vy, komu dovolila přístup do své nejprivátnější zóny. Pokud se ještě tolik neznáte (i sexuálně), všímejte si jejích reakcí, kdy rozkoší vzdychá a sténá opakujte stimulaci všech jejích tajných citlivých partií. Mnoho žen je stydlivějších a zejména v počátcích vztahu je chybou, že si neumí říct o to, co byste jim měl jako ideální milenec splnit, respektive se ostýchá vás správně navigovat. Platí-li, že touhy každého člověka jsou subjektivní, i erotogenní zóny a technika a razance jejich stimulace je různorodá, u žen je situace ještě komplikovanější, zejména zohledníme-li fakt, kolik typů ženských orgasmů existuje! Rozhodně to nemáte jednoduché, ne každá žena vám sebevědomě svěří detailní návod, stejně tak spíš neočekávejte, že by vám žena po měsíční známosti ukázala, jakým způsobem se umí sama se sebou mazlit. Pokud ale takové štěstí máte, neexistuje upřímně žádný lepší manuál, který byste mohl zúročit.
Pokud už se žhavými polibky a doteky už blížíte k jejím nejcitlivějším partiím, měli byste oba zvolit pro každého z vás nejkomfortnější polohu, jenž vám umožní delší vášnivou seanci. Samozřejmě polohy můžete prostřídat, mějte na paměti, že ženy potřebují obvykle k dosažení vrcholu daleko více času než muži a orální uspokojování ženy je vyčerpávající výkon i pro zkušené lingvisty. Dámám pomůže podložení pánve polštářem, což zajistí lepší prokrvení pánevní oblasti a tedy lepší prožitky. A vy si díky tomuto vyvýšení hned neodrovnáte krční páteř. Nejvhodnější jsou samozřejmě speciální zkosené polštáře k tomuto účelu vyrobené.

Jak tedy na to?

Je dokázané, že většina žen nedosáhne orgazmu pouhou penetrací, takže tohle je rozhodně vaše nejlepší šance, jak ji přivést k vyvrcholení. Začněte tím, že ji necháte cítit přirozený rytmus vašeho dechu na její kůži, líbejte ji nejprve nad venušiným pahorkem a postupujte směrem dolů, velmi příjemné jí bude i líbání a hlazení na vnitřní straně stehen. Jemně pohybujte ústy okolo lemu jejích kalhotek a spodní strany břicha, postupujte intuitivně a reagujte na řeč jejího těla. Můžete ji trochu dráždit, i pokud už na sobě nemá kalhotky, každopádně není dobré vrhnout se přímo na její citlivý klitoris. Dřív, než se do toho ponoříte, bude potřebovat postupně rozehřát a mnohé ženy z tohoto důvodu prvotní dráždění přes kalhotky (bariéra látky) vítají. Až se vzruší, citlivost celého jejího těla se zvýší a i ten nejmenší pohyb pak bude mít patřičný efekt. Nejen podle jejích vokálních a mimických reakcí poznáte, že se jí opravdu moc líbí vše, co jí právě provádíte, oblast jejích zevních genitálií (malé stydké pysky a klitoris) se prokrví a zbytní a zvýší se její vaginální lubrikace. To je moment, kdy můžete začít něžně a jemně polibky ochutnávat její vulvu, pokud začnete doteky, je vhodné naslinit si prsty, s čímž vám může pomoci i ona sama, pokud máte v posteli vášnivější samičku. Při nedostatečné lubrikaci si můžete pro začátek dopomoci i vybraným gelem.

V hlavní roli klitoris

Nyní už všemi smysly vnímáte, jak moc je natěšená a možná vás prosí, abyste pokračoval, což je pro vás to nejlepší znamení. Až se poprvé ústy dotknete jejího klitorisu, soustřeďte se na to, aby to nebyl dotyk moc hrubý a prudký, ale ani moc jemný. Věnujte pozornost signálům, které bude vysílat, podle toho vystopujete, které pohyby se jí nejvíce líbí a jak intenzivní tlak můžete použít. Klitoris je zakrytý kůží, která tvoří něco jako kapuci srovnatelnou s pánskou předkožkou, některé ženy preferují stimulaci poštěváčku přes ni i v kombinaci s líbáním, cucáním či sáním malých stydkých pysků, ale jiným ženám se líbí při orálním sexu přímý kontakt jazyku, rtů a prstů s klitorisem. Další skupina žen má ráda kombinaci obojího, u některých se to liší případ od případu. Váš počáteční úkol, neprozradí-li vám sama, jak by si přesně přála, abyste ji orálně uspokojoval, je zjistit, co ji přivádí k slastnému šílenství. Rozevřete její stydké pysky a kmitejte jazykem proti jejímu klitorisu, z tohoto bodu stanovte tempo. Zapomeňte ale na zběsilé tempo zobrazované v pornu, menšina žen bude toužit po razantnější a drsnější stimulaci tohoto typu, proto vyzkoušejte jiné techniky, jako jemné tření nebo sání. Chcete přece partnerku potěšit, nikoliv jí ublížit. Samozřejmě buďte opatrný a vyhněte se kontaktu jejích genitálií se zuby či nehty. Klitoris ale skutečně nezanedbávejte, je to extrémně citlivé místo ženského těla a jeho stimulace je základem úspěšného dosažení vašeho i jejího cíle. Bezpečně také poznáte, že je nadšená ze všech něžností, které jí právě provádíte tak, že vám půjde pánví vstříc. Pokud se opravdu rozvášní, může vám více zabořit hlavu do klína nebo vás hladit po vlasech atp. Věnujte ale pozornost signálům, kdy se od vašich úst odtahuje a pánví uhýbá. Pokud vaše milenka není co se týče intimní komunikace příliš otevřená, poznáte takto, že jí není příliš příjemná či dokonce trochu bolestivá technika, kterou na její genitálie aplikujete, a tak ji zkuste dráždit jinak.

Pokračujte v osvědčeném stylu a tempu

Pokud jste už našli vhodné tempo, můžete se do orálního sexu ponořit ještě hlouběji. Pravděpodobně je už teď velmi rozpálená a vy se nemusíte omezovat jen na jazyk, rozhodně nezapomínejte na vaše prsty, tohle je právě ta ideální příležitost na to udělat rychlý průzkum a začít zjišťovat, jaký upgrade ji bude rajcovat. Zkuste pohybovat jazykem kolem vstupu do vagíny a potom se jím zkuste vniknout dovnitř. Jazyk zpevněte do špičky, lze to přirovnat k tomu, jako by byl v erekci. Pohybujte jím dovnitř a zase ven a poté se vraťte zpět k poštěváčku, sledujte její reakce. Všechny techniky a tempo, při kterém sténá a svíjí se pro zaručený úspěch opakujte. Ženy dávají přednost pravidelnému, stálému tempu. Pestrou nabídka pohybů jazykem využijte při počátečním objevování, následně při orálním milování vyberte jednu až dvě techniky, na které reaguje nejžhavěji a udržujte kontinuální tempo.

Nemusíte se omezovat jen na ústa

Mnohé ženy preferují dvojí stimulaci, váš jazyk by se pak měl postarat o její klitoris, zatímco jsou vaše prsty uvnitř vagíny a stimulují její citlivý bod G. V případě, že se jí tento styl dráždění líbí, pro zasažení G bodu bude nejlepší ohnout dva až tři prsty a jít naproti přední vaginální stěně a napodobovat jimi gesto pojď ke mně. Nebudeme se detailněji věnovat této technice, ale jistě by si zasloužila samostatné pojednání. Využít můžete samozřejmě erotické pomůcky, například vaginální vibrátor. Pokud by se panty vaší dutiny ústní opravdu unavily, věřte, že na současném trhu existují tzv. stimulátory klitorisu fungující na principu dráždění podtlakovými či sonickými vlnami a skvěle imitují orální slast. Věřte, že každá ruka se počítá. Můžete hníst její bradavky, hladit její boky a zadeček a pustit je na malou expedici po jejím těle, její vjemy a vzrušení se jen znásobí a bude žadonit, abyste pokračoval. Možná máte v posteli dámu holdující análním hrátkám. Potom se nabízí současná a postupná stimulace hráze jazykem (rimming) a prsty, až po jejich zasouvání do análu či využití speciálních análních hraček do jejího zadečku. Do takového průzkumu se ale bez její vlastní žádosti či povědomí o tom, že je to její preferovaná volba, nepouštějte. Nemálo žen totiž považuje anální stimulaci za tabu a zadek je pro ně no go zone. Ovšem i v případě, že si vaše dračice přeje, aby bylo myšleno i na její zadní vrátka, nezapomínejte na lubrikační gel k tomuto účelu vyrobený, ostříhané nehty a použít můžete z hygienických důvodů i kondom.

Psaní abecedy nebo následování hodinové ručičky. Které techniky jste už zkoušeli vy?

Pokud se máme zabývat konkrétními technikami, musíme předestřít, že paušálně osvědčený styl pro všechny ženy neexistuje. I vulva každé ženy je zcela jedinečná. Často byl v diskuzích skloňován starý trik- psaní abecedy jazykem, což je spíše metoda pro humorné momenty než pro úspěšné dosažení orgasmu. Pokud přece jen chcete jistou obměnu abecedy zkusit, místo toho doporučuje hláskovat slova, která opakují určitá písmena.
Další technikou je představit si její vulvu jako ciferník hodin a sledovat, jaké časy jsou její oblíbené krouživými pohyby jazyka. Podle jejích reakcí brzy odhadnete, jaké tempo se jí líbí a jak velké kroužky by měl váš jazyk opisovat. Nejčastěji se doporučuje samotný klitoris nejprve dráždit krouživými pohyby špičkou jazyka a střídat s jemným kmitáním. Při lízání také můžete zkusit techniku známou jako dvojitý polibek. Jazykem objevujte citlivost ve vagíně a následně se rty přisajte na spodní stranu klitorisu.
Po divokém dosažení orgasmu ji nechte vydechnout, její tělo a zejména klitoris bude extrémně citlivý. V intenzivní stimulaci ústy už každopádně nepokračujte! Mohlo by to pro ni být nepříjemné či dokonce bolestivé.
Pro mnoho žen je cunnilingus jediným způsobem, jak mohou dosáhnout orgasmu. Chcete-li, aby byla vaše partnerka spokojená ve všech aspektech vztahu a vy jste pro ni byl tím nejlepším milencem, určitě byste měli dát orálnímu laskání její vulvy šanci, případně vnést i do tohoto stylu milování něco nového a svěžího. Věřte, že uvidí-li váš nesobecký a nadšený přístup, ani vás zasloužená odměna nemine, a to nejen, co se oplacení stejnou mincí týče.
Adelaida
Adelaida je milovnicí erotických pomůcek, obvyklých i neobvyklých praktik i jakýchkoliv překvapení. Tak, jako miluje život a víno, tak se vyžívá v testování erotických hraček.
Další články autora Adelaida
Musí být menopauza konečnou pro intimní život nebo je to jen odstrašující mýtus Znáte historii análního kolíku? Latex, datex a další sexy lesklé materiály nejen pro milovníky fetiše Oblečená, neoblečená v catsuitu či bodystockingu Pegging: Praktika, která by mohla oživit i váš vztah? Sex na veřejnosti není jen libůstkou exhibicionistů Nechce mít se mnou anální sex. Co s tím? Hračky ovládané na dálku - vyrazte s nimi ven! Netradiční sexuální úchylky, které vás možná zaskočí První sex - Dá se na něj připravit? Pozice, které vás v zimě doslova zahřejí Orální sex: co ho zaručeně uspokojí? Naučte se techniky na božský blowjob Staňte se dokonalou milenkou díky cvičení Pompoir Nakopnou afrodiziaka skutečně vaše libido? V jakých polohách si nejvíce užijete anální milování? Kvalitní a pravidelný sex se postará o vaši duševní i tělesnou rovnováhu Můžete s ní spát i koukat na fotbal. Jaké další výhody mají Sex Dolls? Konec problémů s bolestivým sexem díky kroužkům OHNUT Fisting nemusí být pouze tvrdou BDSM praktikou Dvojité vibrátory, které jsou hitem letošního roku Masturbací proti zimním splínům Erotická kosmetika a hračky, které prohřejí i zkřehlé tělo Důmyslný králíček JoyFlesh Miya se hravě postará o dvojitou spokojenost Recenze - Vibrátor Fun Factory G5 Tiger a jeho volání divočiny SMART pomůcky - co všechno umí "chytré" hračky? Recenze - Síla javoru ukrytá do vibrátoru