Doprodej prádla pro ženy EWA BIEN 💛 Sleva -30 % na celou značku ZDE
Partner of Notino
CUTE hračka týdne s překvapením
Zlevňovač dopravy
Luxusní dárkové balení

Recenze - Síla javoru ukrytá do vibrátoru

Poctivá řemeslná práce talentovaného českého výrobce a výběr nejlepších kusů dřevin z darů naší země, ekologický a udržitelný výrobek s prakticky neomezenou životností při správném zacházení a údržbě: tak lze podle mého názoru nejpřiléhavěji vystihnout obecnou charakteristiku honosných a zároveň minimalistických dřevěných vibrátorů značky Woodoo Touch. Magický les, opojná vůně dřeva, moudrost našich předků a tajemství letokruhů uhranou všechny vaše smysly! Pronikněte do hlubokých hvozdů fantazie a rozechvějte nejen své čichové buňky.

Proč právě vibrátor ze dřeva?

Naskytla se mi možnost otestovat vibrátor typu Sakura v obměně zvoleného materiálu (javor namísto třešně) a ráda bych se s vámi podělila o zážitek s tímto ručně vyrobeným produktem z nádherného kusu javorového dřeva. Je obecně známé, že každý typ dřeviny má jiné vlastnosti tepelné a rezonanční, rozdíly lze zaznamenat např. i v tvrdosti konkrétního dřeva/stromu. Počáteční nedůvěra k v dnešní době netradiční surovině pro výrobu erotické pomůcky byla zažehnána již při prvním dotyku. Hedvábně matný povrch díky ošetření výrobku pěti vrstvami nezávadného atestovaného laku předem signalizoval bezpečné objevování dosud nepoznaného. Rozhodně se není třeba obávat úrazu způsobeného nechtěným uvolněním třísek. Z hlediska výběru suroviny bych doporučila tuto výjimečnou hračku nejen všem ekologicky smýšlejícím zájemkyním, ale i všem vyznavačkám vjemově tvrdších pomůcek. Na rozdíl od skla, minerálu či nerezu dřevo oplývá stabilnějšími tepelnými vlastnostmi, není při prvním kontaktu natolik chladné a zároveň je i lehčí, čímž umožňuje uživatelsky pohodlnější manipulaci. Poslední zmíněný benefit platí především právě u vibrátorů (ve srovnání s dildy), jelikož jsou duté a je do nich pouze vložen vibrační strojek zanedbatelné váhy. Mám zkušenosti i s dildem skleněným, minerálním či nerezovým a nelze než konstatovat, že každé z nich má své specifické vlastnosti, stejně tak potřeby a kritéria výběru každého z nás jsou individuální.

Použitelná délka 23 cm a šířka až 4,1 cm uspokojí i uživatelky toužící po maximalističtějším průniku a poměrně dostatečném pocitu zaplnění. Sakura se pyšní rovným tvarem se zúženým projmutím ve středové části, není žádným pravidlem, že musíte použít celých 23 cm, vzhledem k absenci držadla může být nadprůměrnější délka může být využita ke komfortnější manipulaci při zavádění. Hlava vibrátoru je u tohoto modelu lehce zašpičatělá, čímž se od ostatních typů naší kolekci liší.

Ovládání pomůcky je velmi snadné, pootočením kolečka ve spodní části vložené vibrační patrony Sakuru rozvlníte a můžete jím regulovat sílu vibrací. Pokud jste zvyklé na intenzivní stimulaci, libujete si v různorodých vibračních modech a vyhledáváte nejnovější hi-tech trendy oblasti erotiky, je pravděpodobné, že minimálně v tomto ohledu nebudou vaše potřeby naplněny. Nikdy ale není pozdě okusit něco zcela nového, protože dřevo samotné je úžasným a k lidskému tělu přátelským materiálem. Javorové dřevo má výborné rezonanční vlastnosti a proto se z něj vyrábí i řada hudebních nástrojů. V porovnání s ostatními vybranými dřevy je světlejší a kresba letokruhů je spíše nevýrazná, což naopak může zaujmout čistotou linií tohoto handmade artefaktu. Je ovšem nutné podotknout, že díky ruční výrobě je každý výrobek neopakovatelným a výjimečným originálem, proto se kresba může kus od kusu lišit. Věřím, že každý z nás si zaslouží dopřát si jedinečné pocity, tak proč si nevychutnat dřevěné potěšení!

Jsem milovnicí dřeva a dřevěných výrobků a zároveň si vážím kvalitní ruční práce a věřím v šikovnost tuzemských výrobců. Dřevěný vibrátor pro mě byl zkrátka must have kousek do mojí nemalé sbírky i z důvodu, že postupem času jsem se začala více zaměřovat na opravdovou kvalitu, nadčasovost a trvanlivost vybíraných produktů a tíhnu mimo jiné i k přírodním materiálům. K testování hračky jsem nepřistupovala s nedůvěrou, správně jsem očekávala zcela netradiční zážitek. Vibrátor neoplývá mnoha vibračními vzory, je do něj vložena úplně nejjednodušší vibrační patrona Ladyfinger, ale jak se říká, v jednoduchosti je krása. Odpusťte mi toto malé klišé, ale zde je vážně více než vypovídající. Síla vibrací pro mě nikdy nebyla alfou omegou hodnocení výrobku, pouze v některých případech může být přidanou hodnotou. V případě Sakury je největším tahákem použitý materiál, jeho vlastnosti a z toho vyplývající vjemy při vzájemné interakci. Vibrace nejsou nikterak silné a pocitově jsou vnímatelné spíše do 2/3 délky vibrátoru, pokud jej vezmete do ruky. Co se týče vaginální stimulace, bude tento pocit určitě individuální. Vzhledem ke skutečnosti, že silně vnímám vaginální stimulaci, já osobně jsem cítila při použití Sakury jemné vibrace-brnění v celé délce vibrátoru, ovšem se sestupnou tendencí. Dřevo samo o sobě krásně rezonuje, zejména javor bývá pro tyto vlastnosti někdy vyzdvihován. Podle mého názoru není tato surovina srovnatelná s jiným materiálem, ve mně osobně vyvolává naše sbližování přirozeně hřejivý pocit a v psychické rovině mé imaginaci cítím silnou sounáležitost s přírodou. Vzhledem k výše řečenému je Sakura mým prvním, ale rozhodně nebude posledním modelem ve sbírce (mluvíme-li o dřevě). Zkosenou špičku oceňuji z důvodu zaměření na G bod při správném úhlu podpořenou látce vlastní tvrdostí.

Moje shrnutí

Kontakt s tímto stromem podle moudrosti našich předků vrací životní sílu a zbavuje nás zahořklosti, tiší emoce, léčí nervozitu a nespavost. Posiluje otevřenost a poctivost a přináší celkové zklidnění. Javor se dnes s oblibou zasazuje na ulicích a alejích tzv. vznešených čtvrtí velkoměst. Se svou stinnou korunou a svými jako dlaň rozevřenými listy dodává ulicím blahodárný klid, po němž uspěchaný velkoměstský člověk vědomě či nevědomě prahne. Dopřejte si nejen v sychravých podzimních dnech relaxační pocit uvolnění a spojení s přírodou. Zasněte se a objevte tajemství lesů a vychutnejte si plnými doušky kouzelnou vůni dřeva.

Adelaida
Adelaida je milovnicí erotických pomůcek, obvyklých i neobvyklých praktik i jakýchkoliv překvapení. Tak, jako miluje život a víno, tak se vyžívá v testování erotických hraček.
Další články autora Adelaida
Musí být menopauza konečnou pro intimní život nebo je to jen odstrašující mýtus Znáte historii análního kolíku? Latex, datex a další sexy lesklé materiály nejen pro milovníky fetiše Oblečená, neoblečená v catsuitu či bodystockingu Pegging: Praktika, která by mohla oživit i váš vztah? Sex na veřejnosti není jen libůstkou exhibicionistů Nechce mít se mnou anální sex. Co s tím? Hračky ovládané na dálku - vyrazte s nimi ven! Netradiční sexuální úchylky, které vás možná zaskočí První sex - Dá se na něj připravit? Pozice, které vás v zimě doslova zahřejí Orální sex: co ho zaručeně uspokojí? Naučte se techniky na božský blowjob Staňte se dokonalou milenkou díky cvičení Pompoir Nakopnou afrodiziaka skutečně vaše libido? V jakých polohách si nejvíce užijete anální milování? Kvalitní a pravidelný sex se postará o vaši duševní i tělesnou rovnováhu Orální sex: Staňte se králem ložnice s hbitým jazykem Můžete s ní spát i koukat na fotbal. Jaké další výhody mají Sex Dolls? Konec problémů s bolestivým sexem díky kroužkům OHNUT Fisting nemusí být pouze tvrdou BDSM praktikou Dvojité vibrátory, které jsou hitem letošního roku Masturbací proti zimním splínům Erotická kosmetika a hračky, které prohřejí i zkřehlé tělo Důmyslný králíček JoyFlesh Miya se hravě postará o dvojitou spokojenost Recenze - Vibrátor Fun Factory G5 Tiger a jeho volání divočiny SMART pomůcky - co všechno umí "chytré" hračky?
Články