Pojďte si hrát 🎲 Sleva -15 % na kategorii Erotická zábava s kódem HRY15
Partner of Notino
CUTE hračka týdne s překvapením
Zlevňovač dopravy
Luxusní dárkové balení

V jakých polohách si nejvíce užijete anální milování?

Anální sex už je v současné době celkem běžnou praktikou mnoha párů jakékoliv sexuální orientace a jeho odtabuizování vnímáme i u nás ve Flagranti. Poptávka širokého spektra zákazníků po nejrůznějších pomůckách pro jeho zpestření i sólo hrátky je vskutku hojná. Vcelku běžně ho provozuje mnohem více lidí, než si možná myslíte. Pro mnohé páry je ovšem milostnou aktivitou, k níž přejdou po delší intimní známosti a často bývá novým levelem v sexuálním životě. A rozhodně je překonaným předsudkem, že se mu věnují pouze homosexuální páry, velkou oblibu má i v heterosexuálních dvojicích, a to z obou perspektiv.
Prostata je považována za synonymum dámského G bodu, a tak není příliš překvapující, že mnozí muži takovou stimulaci rozhodně vítají. Pegging, praktika, při níž partnerka nejčastěji s pomocí strap-on dilda zafixovaného v postroji penetruje anál muže, je libůstkou nejedné ložnice. Na průzkumy vašich zadních vrátek či takové laskání vašeho protějšku musíte být fyzicky i psychicky dobře připraveni, a tak je nutné nepodcenit, jak teorii, tak i praxi. Pokud je váš protějšek v téhle oblasti zkušenější, bude tak trochu vaším průvodcem, vzájemná důvěra je klíčem k úspěchu a krásným prožitkům. Samozřejmě se můžete připravit vy sami/y a postupně začít s nejvhodnějšími pomůckami adekvátní velikosti, výborné jsou pro tyto účely „tréninkové sady,“ kdy máte možnost postupně váš zadeček přivyknout na nové vjemy, začít s příjemnostmi s nejmenším kolíčkem a postupně přejít v případě potřeby k větší velikosti.

Bude ovšem velmi důležité zahrnout do těchto průzkumů vhodný lubrikant, v případě análního svěrače totiž nemůžete počítat s přirozeným zvlhčením jako u vaginální soulože. Naštěstí si lze v současnosti vybírat ze široké škály produktů vyloženě určených pro tyto aktivity, anální gely, případně i fistingová másla pro pokročilé vynikají delší výdrží a vysokou kluzností. Pokud už jste s análním milováním začali a chcete si zpestřit vaše hrátky budete možná zvědaví, jaké jsou nejlepší polohy nejen pro první pokus. Právě správný úhel nebo poloha při análním sexu může vše učinit pohodlnějším a příjemnějším, a to jak pro dávajícího, tak pro přijímajícího. Podívejme se blíže na některé pozice, díky kterým budou vaše průzkumy zadních vrátek opravdu nezapomenutelným a procítěným zážitkem.

Polohu na koníčka ocení zejména začátečníci

Tuto polohu si velmi užijete, pokud s análním sexem teprve začínáte. Když je přijímající z dvojice nahoře při vaginální penetraci, může si snáze kontrolovat hloubku průniku a intenzitu přirážení. A jiné to nebude ani v případě penetrace zadečku, vlastně je princip téměř totožný. Samozřejmě je nutné se opravdu pořádně uvolnit a váš partner či partnerka by měli postupovat skutečně opatrně, pozvolna a s citem. A rozhodně vám pomůže, když předtím máte za sebou již alespoň jedno vyvrcholení, tělo bude více zrelaxované a i vaše zadní partie budou připravenější. Velkou výhodou navíc bude, že nejen pro pocit větší blízkosti můžete udržovat oční kontakt a podle mimických reakcí pasivnějšího z dvojice vnímat, co je se jí (jemu) líbí a kdy naopak zvolnit tempo atp. Předpokládáme-li, že se jedná o dobrovolný akt, vše by mělo být především o vzájemné toleranci a souznění, chcete si přece vy oba intimnosti maximálně užít.

Zezadu análně v různých variantách

Pokud se řekne anální sex, tato pozice s ním bývá nejvíce spojována. Ani touto volbou začátečníci nešlápnou vedle, stejně jako páry, které zkoušely jiné polohy a z nejrůznějších důvodů jim nevyhovovaly. Zezadu má aktivnější z páru možnost kontrolovat, jak hluboko do vás vstupuje, a také vy můžete pohybem vpřed a vzad určovat tempo a hloubku při penetraci. Taktéž můžete zkusit fyzicky méně náročnou obdobu vleže, jeden z partnerů si lehne na břicho a druhý si lehne přímo na něj, a tak může vyvinout menší námahu. Příjemce může pokrčit nohy v kolenou a zvednout je do výšky a maximalizovat tak hloubku průniku. Polštář pod jeho pánví je rozhodně vítaným pomocníkem. Aby byl tenhle akt opravdu komfortní, bude skvělé, pokud přijímajícímu protějšku hlavu i pánev podložíte polštáři. Není snad nutné příliš zdůrazňovat, že vzájemná komunikace a respektování pocitů pasivního z dvojice je základem pro báječné momenty pro vás oba. Samozřejmě, jako vždy při análním sexu, je třeba použít dostatečné množství lubrikantu a upozornit partnera, aby nespěchal a toleroval vaše limity. Při této poloze může také partner dráždit ženin klitoris či další erotogenní zóny, což vám skvěle dopomůže k snadnějšímu uvolnění a znásobíte vzrušení vaší pasivnější polovičky.

A tak jako u klasické realizace polohy zezadu si lze vybrat hned z několika obměn. Zkuste si lehnout na plocho s roztaženýma nohama. Je to super uvolňující poloha a často se považuje za jednu z nejjednodušších pozic pro anální sex. Pokud zjistíte, že tato výše uvedená poloha pro vás není tak pohodlná, jak jste prvotně očekávali, můžete jednu nohu pokrčit v kyčli a koleni a opřít ji o polštář. Najděte si úhel, který vám umožní uvolnit se a bude vám přinášet nejpříjemnější pocity. Další skvělou variantou pozice zezadu je typické podepření se na loktech a kolenou, pro lepší představu máme na mysli příjemce na všech čtyřech.

Experimentujte a určitě najdete tu nejlepší možnost pro vás oba, můžete se také postavit na podlahu a ohnout se přes postel, kuchyňský stůl, kapotu auta nebo cokoli jiného, co je ve optimální výšce a úhlu zadních partií milenky nebo milence. Tento úhel pro průnik bude maximálně efektní a při citlivém přístupu protějšku i velmi příjemný. Trochu pokrčte kolena, abyste mohli lépe regulovat další pohyb v bocích. Penetrujícímu partnerovi (partnerce) takto zajistíte dokonalý přístup k vašim zadním partiím. V heterosexuální páru dávejte pozor, aby se lubrikant nedostal na ženinu vulvu nebo do pochvy. Mohlo by jí to způsobit nepříjemné zdravotní problémy, jistě nechcete, aby se bakterie z konečníku dostaly do pochvy. A to i v případě, že žena důkladně provedla před samotným aktem klystýr anální sprchou.

Misionář tak trochu jinak na různé způsoby

Prakticky nejrozšířenější sexuální poloha, která nemusí být rozhodně nudná, zejména, pustíte-li se do její anální obměny. Oproti předchozí zmíněné pozici má pasivnější partner větší kontrolu nad celou akcí, což ocení obzvlášť méně zkušené páry v této oblasti. Začněte tím, že si boky podložíte malým polštářem a pod hlavu si dáte další, zajistí vám to parádní pohodlí a vaší aktivnější polovičce lepší přístup k vašim zadním partiím. Tím se vaše páteř dostane do křivky ve tvaru písmene C, čímž podpoříte skvělý úhel pro anální penetraci. Můžete si také položit nohy naplocho na postel s pokrčenými koleny, nebo se můžete chytit za kolena a přitáhnout si je k hrudníku. Přiblížení kolen k hrudníku poskytuje sice lepší přístup, ale může to vyžadovat větší úsilí, takže si najděte nejlepší úhel, který je vám příjemný.

Taktéž si pasivní partner/ka může lehnout na okraj postele, zatímco aktivnější z páru stojí na podlaze. Ten může začít i postupnou stimulací prsty nebo pro naladění toho druhého a připravit na akci jeho svěrač některou anální erotickou pomůckou adekvátní velikosti. A pokud chcete přejít k análnímu styku, může vám tahle pozice poskytnout zcela ideální úhel. Misionář patří k nejvhodnějším sexuálním polohám pro první anální sex, vzájemnou intimitu i pocit důvěry navíc podpoří vzájemný oční kontakt. Tato pozice skvělým způsobem, jak znásobit prožitek díky perfektnímu přístupu ke genitáliím a je parádní volbou pro výše zmíněný pegging. Jednou z jejích výhod při análním styku a peggingu je, že přijímající má plnou kontrolu nad hloubkou a tempem průniku. Můžete si nastavit ten správný úhel a rychlost. Možná budete muset vyzkoušet různé úhly v závislosti na délce a ohebnosti vašich paží. Komunikujte a trochu experimentujte, jistě brzy najdete způsob, který vám oběma bude vyhovovat nejlépe.

Lžičky pro intimní sdílení něžností

Poloha vleže na boku je také jednou z nejjednodušších análních poloh, je velmi vhodná, pokud je žena těhotná a ocení ji i ti méně mobilní z nás. Taktéž je to jedna z nejlepších sexuálních poloh pro pegging i klasický anální styk. Muž si lehne těsně za ženu, přičemž jsou oba na boku. Podle vytvarování vašich těl byla tahle poloha příznačně nazvána. Aktivnější muž roztáhne nohu přes ženino tělo. Pro větší pohodlí si zkuste lehnout na bok postele. Pokrčte horní nohu v koleni a v kyčli a položte ji na polštář. Aktivní partner má prakticky volné ruce, může použít prsty nebo hračku a v heterosexuálním páru ženě snadno dopřát i dvojitou penetraci, přizve-li do trojky vhodný vibrátor či dildo. Lžičky jsou je skvělou volbou pro lidi s bolestmi zad nebo kolen a jsou taktéž vhodné pro začátečníky. Zajistí vám skvělou souhru i co se týče tempa a intenzity průniku.

Každý z nás má jiné preference a stejně tak nejsme všichni stejně fyzicky zdatní, a tak je zcela individuální postoj každého páru k otázce „nejlepší polohy“ pro anální milování. Kamasútra nás sice může inspirovat širokým výběrem, ale jistě víte, mnohé polohy jsou obměnou těch několika základních a nejrozšířeněji praktikovaných, ať už se jedná o penetraci vagíny či análu. Žádná z nich není vhodná úplně pro každého a co bude příjemné jedné dvojici, nemusí být oblíbeným tipem dalšího. I malá změna úhlu nebo polohy nohou může znamenat velký rozdíl. Nejdůležitější je, aby se příjemce cítil pohodlně, protože to mu pomůže k uvolnění, které je klíčové pro úspěšnou realizaci tohoto typu sexu. Pokud je pro vás těžké ležet na zádech s nohama od sebe, vypomůže vám několik polštářů, jimiž si podepřete kolena, hlavu i pánev.

Pravděpodobně zpočátku bude potřeba trochu experimentovat, abyste zjistili, co nejlépe vyhovuje právě vám oběma a pokud máte nového partnera, bude třeba si otevřeně promluvit o vašich tužbách. Kromě uvolnění bude skvělé podpořit vzrušující atmosféru vším, co máte vy oba rádi, ať už je to oblíbená hudba, vzájemná masáž či cokoliv, co vás zaručeně dostane do varu. Určitě ale nepodceňte dostatečnou lubrikaci, vhodně zvolený gel je naprostou nutností, bez níž byste vaší drahé polovičce mohli kromě diskomfortu dokonce způsobit zranění.

Zdroj obrázků: https://www.bvibe.com využito se svolením společnosti b-Vibe.
Adelaida
Adelaida je milovnicí erotických pomůcek, obvyklých i neobvyklých praktik i jakýchkoliv překvapení. Tak, jako miluje život a víno, tak se vyžívá v testování erotických hraček.
Další články autora Adelaida
Musí být menopauza konečnou pro intimní život nebo je to jen odstrašující mýtus Znáte historii análního kolíku? Latex, datex a další sexy lesklé materiály nejen pro milovníky fetiše Oblečená, neoblečená v catsuitu či bodystockingu Pegging: Praktika, která by mohla oživit i váš vztah? Sex na veřejnosti není jen libůstkou exhibicionistů Nechce mít se mnou anální sex. Co s tím? Hračky ovládané na dálku - vyrazte s nimi ven! Netradiční sexuální úchylky, které vás možná zaskočí První sex - Dá se na něj připravit? Pozice, které vás v zimě doslova zahřejí Orální sex: co ho zaručeně uspokojí? Naučte se techniky na božský blowjob Staňte se dokonalou milenkou díky cvičení Pompoir Nakopnou afrodiziaka skutečně vaše libido? Kvalitní a pravidelný sex se postará o vaši duševní i tělesnou rovnováhu Orální sex: Staňte se králem ložnice s hbitým jazykem Můžete s ní spát i koukat na fotbal. Jaké další výhody mají Sex Dolls? Konec problémů s bolestivým sexem díky kroužkům OHNUT Fisting nemusí být pouze tvrdou BDSM praktikou Dvojité vibrátory, které jsou hitem letošního roku Masturbací proti zimním splínům Erotická kosmetika a hračky, které prohřejí i zkřehlé tělo Důmyslný králíček JoyFlesh Miya se hravě postará o dvojitou spokojenost Recenze - Vibrátor Fun Factory G5 Tiger a jeho volání divočiny SMART pomůcky - co všechno umí "chytré" hračky? Recenze - Síla javoru ukrytá do vibrátoru
Články