GOOD VIBES s Flagranti ﮩـﮩﮩ٨ـ♡ﮩ٨ـﮩﮩ٨ـ SLEVA 15 % na MASTURBÁTORY s kódem "MAS15"
Partner of Notino
LÁSKA A FESTIVALy- PŘIPRAVENI TO ZAŽÍT?
Zlevňovač dopravy
Luxusní dárkové balení

Orální sex: co ho zaručeně uspokojí? Naučte se techniky na božský blowjob

Tipy a finty na nejlepší orální sex- manuál pro ženu

Orální sex je považován za jednu z nejoblíbenějších sexuálních párových praktik, často je nezbytnou součástí předehry, ale samozřejmě se může jednat o hlavní aktivitu, od jejího započetí až do slastného konce. Důkazem je kupříkladu výsledek ankety, kterou zveřejnil server Superdrug Online Doctor. Odhalila, že z více než tisícovky Američanů a Evropanů jsou orální praktiky důležité pro 73 procent mužů a 62 procent žen. Blíže se ale podíváme na uspokojování mužů ústy, tzv. felaci, a to konkrétně z ženské perspektivy za předpokladu její realizace v heterosexuálním páru. Pokusíme se přiblížit určité efektivní techniky, celkový přístup k praktice a některá další doporučení. Pokud bojujete s vnitřním blokem či celkovým odporem k orálnímu laskání vašeho partnera a nehodláte na této skutečnosti nic měnit, možná vás nepřesvědčíme, abyste četly dál, což je na druhou stranu možná tak trochu škoda, přestože vás k jakémukoliv sexuálnímu dobrodružství nemá nikdo právo nutit. Ovšem musíme podotknout, že i podle průzkumů je neoddiskutovatelným faktem, že felace preferovanou milostnou aktivitou pro převážnou většinu mužů. Pokud se necítíte sebevědomě či zcela komfortně, co se poskytování potěšení ústy mužům týče, rádi bychom vám nabídli několik tipů a doporučení, které vás mohou nabudit a inspirovat. Podotýkáme, že v případech, kdy má žena vůči této praktice či dalším sexuálním aktivitám vnitřní bariéru vlivem jakékoliv neblahé traumatické zkušenosti (ale vnitřně by chtěla stávající postoj změnit), je vhodné primárně využít pomoci odborníků (psycholog, terapeut etc.). Převážná většina žen aktivní orální sex provozuje nebo s ním má minimálně nějakou zkušenost a jistě každá z nás chce být pro svého partnera jedinečná, žádoucí a nejlepší.... a to samozřejmě i v dovednostech intimní roviny vztahu. V případě, že jste v současné chvíli single, i vám se můžou některé rady, jak hýčkat mužův penis ústy hodit a navnadit vaši chuť vnést v budoucnosti do tohoto typu milování nový rozměr kreativity. Která žena by se nechtěla stát pro svého vyvoleného nezapomenutelnou bohyní orálního potěšení?

Základem úspěchu je nadšení pro věc

Odhlédneme-li prvotně od doporučení konkrétních technik, nesporným klíčem úspěchu bude váš přístup a postoj k orálnímu uspokojování partnera. Dámy, věřte, že opravdu nejdůležitější není samotný postup, pokud je na vás zcela viditelný nulový zápal pro aktivitu a vše provádíte mechanicky a bez špetky entuziasmu. Ani váš přijímající protějšek se rozhodně nemůže cítit jako v sedmém nebi, pokud je zřejmé, že celou akci absolvujete přes moc a nemyslete si, že si partner vašeho předstíraného zápalu nevšimne. Energie, aktivita a nadšení pro muže představuje silný podvědomý signál, který samce zapíná jak dole, tak i nahoře. Muži jsou vzrušiví hlavně zrakově a pokud uvidí, že i pro vás je toto milování vzrušující, budete pro něj v každém momentu krásná, přestože váš make-up a účes nebudou v aktuální situaci dokonalé. Rozhodně je ale pro vás lepší zakomponovat praktiku do milostného života, až se na ni oba budete opravdu cítit vyladěni, psychologický aspekt přístupu hraje vždy hlavní roli. Věřte, že duševní a emocionální příprava na orgasmus je téměř stejně žhavá jako samotný následný orgasmus.

Pokud se na felaci díváte jako na povinnost, váš protějšek pozná, že vás to nebaví. "Vaším cílem je, aby váš partner měl pocit, že jeho potěšení je tou nejdůležitější věcí na světě," říká klinická sexuoložka Valon Alfordová, majitelka společnosti Vitality Wellness Solutions. Možná se konkrétně vás odměřený přístup netýká, tudíž není problém vrhnout se na věc, jen byste rády získaly v poskytování orální slasti větší sebejistotu a osvojily si něco nového. Výborně, směle můžete začít, ale ještě malý moment. Snad není příliš nutné zmiňovat, že dodržení zásad hygieny by mělo být samozřejmostí. Pokud váš předchozí partner nebyl v tomto ohledu vůči vám, slušně řečeno, vstřícný, upřímně vás litujeme a nedivíme se, že nemáte praktiku spojenou s nejpříjemnějšími vjemy. A víte co? Taková společná sprcha je parádním začátkem každé předehry a muž jistě neodmítne, aniž by si vzal tuto lákavou nabídku jakkoliv osobně. S tímto souvisí i otázka holení intimních partií, podle vašeho přístupu k přítomnosti či absenci pubického ochlupení můžete i o tuto údržbu obohatit vaši koupelnovou přípravu. Také bychom chtěli zmínit, že v případě známosti na jednu noc nebo pokud neznáte sexuální historii vašeho protějšku, bude velmi vhodné použít kondom. I prostřednictvím felace se totiž můžete nakazit pohlavně přenosnou chorobou, což jistě není bonusem, který si z celého zážitku chcete odnést.

Komunikace je základ úspěchu

Než se začneme zabývat tématem, je nutné předestřít, že každý z nás je jedinečný a samozřejmě byste měla cítit se svým partnerem určitý stupeň emocionálního propojení a postupovat intuitivně podle jeho reakcí na vámi prováděné příjemnosti. Každá žena, která měla během svého života více než jednoho sexuálního partnera by jistě mohla potvrdit, že to, co v intimních radovánkách zaručeně platilo na jejího ex, nechává kupříkladu současného partnera téměř chladným. Případně, že jeho erotogenní zóny a preference techniky doteků, líbání, vyvinutého tlaku na tyto oblasti těla ji přiměly postupně se naučit zase něco nového. V tomto ohledu samozřejmě nemůžeme poskytnout univerzální recept, podle něhož upečete ten nejluxusnější orální zážitek pro každého muže na světě. Základem v každém vztahu (a nejen v oblasti sexu) by měla být otevřená komunikace založená na upřímnosti, vzájemné důvěře a toleranci. A stejně tak tomu je i při orálním uspokojování vašeho muže. Taková rada by mohla být považována za klišé a je očekávatelné, že ostych jednoho z vás také může hrát určitou roli. Potom je vhodné postupovat opatrně a intuitivně, s jemnější razancí. Chcete přece svému partnerovi poskytnout rozkoš a nikoliv bolest (nebavíme-li se o BDSM praktikách). Máte-li v posteli odvážnějšího muže, jenž se nebojí říct si přesně o to, co si přeje a jste-li předem nakloněna vzájemnému objevování, máte oba předem vyhráno.

Pokud se zatím ale ještě příliš neznáte a nejedná se epizodu na jednu noc (a pravděpodobně pro mnohé poslední) s machem, jehož ego je vyboostované do nebes, málokterý muž vám hned ze startu poskytne sebevědomě kompletní manuál ke svému penisu. Ale na druhou stranu, pokud už jste trochu pokročili, verbální navigace může být velmi vzrušující. A následně pro vašeho partnera i vaše komentáře, pokud mu budete říkat, co se chystáte udělat, dávat mu zpětnou vazbu, jak moc vám chutná a jak si celkově celou akci i jeho úžasný penis užíváte. A nyní se dostáváme k ožehavější otázce, a to sice k ochotě žen spolknout ejakulát či se tomuto zakončení vyhnout. Pro některé ženy je takové finále vzrušujícím momentem, dokonce i určitým fetišem, ale naopak mnohé ženy takovou představu nesnesou. Nikdo vás samozřejmě nemůže nutit, abyste při vyvrcholení jeho sperma polykala. V případě, že byste ráda takové přání partnerovi splnila, ale překážkou je nelibá chuť ejakulátu, může svoji příchuť muž částečně ovlivnit změnou stravy/ životosprávy. Na trhu jsou v současné době už dostupné i nejrůznější perorální kapky, které při dlouhodobějším užívání taktéž upraví chuť ejakulátu. Pokud ani tyhle metody nezaberou, nezoufejte, pro mnohé muže je vzrušující vyvrcholit třeba na ňadra či obličej partnerky.

Dámy, rozhodně si nemyslete, že muži (pokud se nejedná o domluvenou nahodilou rychlovku) nevyžadují žádnou předehru a třesou se na to, abyste se lačně a neurvale vrhly na jejich chloubu. Jistě by se i takoví našli, ale budou tvořit menšinu vzorku. Pokud si užíváte příjemného večera třeba při sklence dobrého vína, díváte se na oblíbený film či posloucháte hudbu vámi preferovaného žánru nebo jste v jakékoliv situaci, kdy cítíte eroticky dusnou atmosféru a schyluje se k akci, začnete všemi společnými něžnostmi patřícími k vaší rozehřívací fázi. A chcete-li opravdu užít a vychutnat tohle společné dobrodružství, bude samozřejmě vítané, domluvíte-li, jaká pozice/poloha bude komfortní pro vás oba.

Jak na to?

Začněte pomalu, zformujte rty do kroužku a pevně jimi sevřete penis. Z palce a prstů také vytvořte kroužek a pohybujete rukou po penisu nejen nahoru a dolů, ale také otáčením do stran. Zaměřte se na jeho předkožku, zajíždějte pod ni jazykem a s citem ji přetahujte. Obřezaný penis bývá zpravidla méně citlivý, a proto vyviňte větší tlak (podtlak). Zvláštní pozornost potom věnujte uzdičce penisu, tj. je část kůže, která spojuje předkožku se žaludem. Jedná se o kožní řasu a je na mužském těle jednou z erotogenních zón. Na mužském penisu je místo, kde se nachází uzdička, bráno jako jeho nejcitlivější část. Již samotné dotýkání se jí či dráždění při orálním sexu může dovést muže k vyvrcholení. Ústy sajte penis a soustřeďte tlak na jeho nejcitlivější špičku. Vyzkoušejte variabilitu sání, podtlaku, líbání a stimulace rukama včetně hlazení. Podle reakcí partnera poznáte, co přesně se mu líbí. Cítíte-li, že se blíží k vrcholu, naopak si improvizaci odpusťte a pokračujte v osvědčeném modu, udržujte kontinuální tempo a prožívejte s ním gradující slast. Je dost možné, že i pro vás budou tyhle okamžiky maximálně vzrušující. Každopádně vaše případné vokální projevy nejen díky rezonanci dechu v kontaktu s penisem, ale i díky celkovému mindsetu pro něj budou neskutečně sexy, pamatujte, že mozek je ve skutečnosti největší erotogenní zónou. Pokud váš partner není během téhle seance úplně mimo časoprostor a nemá po celou dobu zavřené oči, určitě se snažte alespoň občas navázat oční kontakt. Pro muže je to dalším důkazem, že jste účastna na jeho potěšení a záleží vám na jeho pocitech. Obecně ale platí, že jediná a správná technika pro všechny muže na světě neexistuje.

Rozhodně nezapomínejte na ruce

Kromě sledování reakcí vašeho muže na vše, co právě provádíte vám může být skvělým vodítkem, zapojíte-li do této fáze např. vzájemnou masturbaci. Podle způsobu, jak se váš partner uspokojuje máte šanci odkoukat, co se mu líbí a způsobuje mu maximální potěšení a následně na něj jeho vlastní rozmazlovací rutinu aplikovat. A ve spojitosti s tímto bodem se dostáváme k důležitému momentu, který nemusí méně zkušené ženy zohlednit. Ano, bavíme se o orálním sexu, ale je důležité brát zřetel na to, že současná stimulace rukama k tomuto aktu patří, bez ní celá akce asi tak efektivní, jako kdybyste chtěla řídit se svázanýma rukama. Není samozřejmě žádným dogmatem, že obě vaše ruce by se měly věnovat po celou dobu během současné stimulace ústy výhradně penisu, naopak experimentujte a hýčkejte jeho další erotogenní zóny v dokonalém souladu s jeho řečí těla. Velmi důležitá je lubrikace, proto se neostýchejte dostatečně ruce naslinit, případně si dopomoci vhodným gelem pro začátek. Tření na sucho je nejen nepříjemné, ale při divočejší akci může být dokonce i bolestivé, zkuste si samy takový pocit představit z obrácené perspektivy.

Můžete zakomponovat stimulaci varlat, hráze i análu

Rozhodně pak nezapomínejte na jeho varlata, v mnohých diskuzích si pánové stěžují, že mnoho žen se během felace tváří tak, jako kdyby varlata k penisu nepatřila, což je samozřejmě velká chyba. Ano, určitě se najdou citlivější muži, pro něž jsou doteky, sání a líbání této části jejich těla nepříjemné, ale jedná se spíše výjimky. Opět zdůrazňujeme, že je nutné o všem komunikovat a v tomto případě si počínat opatrně a jemně. Varlata jsou velmi choulostivá a citlivá, a tak byste k nim měla přistupovat s něhou, ať už je líbáte, sajete, hladíte nebo hnětete. Ať už provádíte jakoukoliv techniku, dávejte si pozor, abyste nezpůsobila partnerovi bolest svými zuby anebo nehty... vždy si představte, jak nadšeně byste přijímala takový typ kontaktu s nejcitlivějšími partiemi vy sama. Vyšším levelem je potom stimulace perinea (hráze) a následné stimulace prostaty anální penetrací prsty nebo při zapojení erotických pomůcek. Tomuto tématu by mohla být věnována zvláštní kapitola, ale chtěli bychom upozornit rozhodně ne všichni muži po takovém typu stimulace touží rozhodně byste předem měla vědět, zda váš partner o takovém upgradu sní, než mu takto případně způsobíte bolest, trauma či minimálně nepříjemný a trapný okamžik. Pro mnohé muže je ale stimulace oblasti hráze velmi vzrušujícím doplňkem při současném laskání penisu a varlat rukama. Pokud je preference vašeho protějšku směřována i k tomuto dráždění, opět doporučujeme začít jemnou stimulací hlazením, líbáním (rimmingu) s jemným tlakem prstu v oblasti hráze a anální oblasti před samotným zasunutím prstu, případně erotické hračky do análu. Opět zdůrazňujeme, že je nutné mít vždy ostříhané a opilované nehty. Můžete si také dopomoci vhodným lubrikantem, abyste předešli nechtěnému poranění.

Zkusíte umění hlubokého hrdla?

Málokterá žena je schopna pojmout ústy penis až po jeho kořen (bavíme-li se minimálně o průměrné evropské velikosti), a nebojte se, převážně od nás muži praktikování této techniky neočekávají, zapomeňte na nereálné výjevy z pornografie. Opravdu žádný chlap po vás nemůže něco takového vyžadovat, ale pokud budete mít tu čest a nehodláte se dobrovolně dávit, nabídněte mu, ať si zkusí zasunout na třicet minut salátovou okurku do krku a uvidíte jeho nadšení a ochotu tento cirkusový kousek provést. Pokud si tuhle techniku chcete osvojit, abyste pro něj byla bohyní orálního sexu, existuje určitý trik, který musíte použít, abyste zabránili spuštění dávicího reflexu. Spočívá v tom, že začnete orální stimulací, položíte ruku ke kořeni jeho penisu, tak vytvoříte bariéru, abyste mohla kontrolovat hloubku jeho zasunutí, což je velmi praktické v některých polohách. Věříte-li svému milenci a víte už co od sebe očekávat, lehněte si na záda, mírně zakloňte hlavu a zasuňte si jeho penis co nejdál do krku. Můžete trénovat i sama s erotickou pomůckou. Pokud je muž obzvlášť dobře obdařený, můžete základnu penisu obtočit několika prsty, abyste mohla vzít do úst jen jeho malou část. Za předpokladu, že s dovedností hlubokého hrdla nemáte problémy, můžete jen příjemně překvapit a minimálně částečně ji určitě aplikovat, vybočení ze stereotypu se vždy cení. Některé páry ale tento styl felace preferují, někdy jsou jeho drsnější varianty také spojovány s BDSM praktikami.

Twist a vakuum

Oblíbenou orální technikou je tzv. twist. V momentu, kdy má muž dostatečnou erekci, vezměte penis do svých rukou, pevně ho stiskněte a rukou opatrně točte v opačných směrech. Pravá se otáčí doleva, levá jde doprava a pohybuje se nahoru ke špičce. Jakmile ještě špičku penisu začnete olizovat jazykem, věřte, že bude úplně v transu a bude vás prosit, abyste pokračovala. Felaci můžete k potěšení nejednoho pána také obohatit o vhodné využití podtlaku. Penis obejměte rty, nasajte a vytvořte tak vakuum, špičkou penisu uvnitř úst můžete narážet do svých tváří, což muži popisují jako velmi příjemný pocit, připomínající jim např úzkou vagínu či anál, tzn. dojem zaplnění. Nikdy není pozdě změnit svůj postoj ke kterékoliv sexuální praktice nebo ji nějakým způsobem obohatit. Uvidíte, že váš partner ocení zejména vaši snahu a sebevědomější přístup, protože právě sebejistá žena je v ložnici královnou, a to bez ohledu na to, jakou konfekční velikost obléká. Kompromisy, tolerance, vzájemné naslouchání si by měly být na prvním místě v partnerském vztahu i sexuálním životě. Bavíme-li se o umění orálního sexu, střídání několika technik a postupů, kdy si oba partneři v rámci milostného vztahu přijdou na své, jsou klíčem k vzájemné spokojenosti.
Adelaida
Adelaida je milovnicí erotických pomůcek, obvyklých i neobvyklých praktik i jakýchkoliv překvapení. Tak, jako miluje život a víno, tak se vyžívá v testování erotických hraček.
Další články autora Adelaida
Musí být menopauza konečnou pro intimní život nebo je to jen odstrašující mýtus Znáte historii análního kolíku? Latex, datex a další sexy lesklé materiály nejen pro milovníky fetiše Oblečená, neoblečená v catsuitu či bodystockingu Pegging: Praktika, která by mohla oživit i váš vztah? Sex na veřejnosti není jen libůstkou exhibicionistů Nechce mít se mnou anální sex. Co s tím? Hračky ovládané na dálku - vyrazte s nimi ven! Netradiční sexuální úchylky, které vás možná zaskočí První sex - Dá se na něj připravit? Pozice, které vás v zimě doslova zahřejí Staňte se dokonalou milenkou díky cvičení Pompoir Nakopnou afrodiziaka skutečně vaše libido? V jakých polohách si nejvíce užijete anální milování? Kvalitní a pravidelný sex se postará o vaši duševní i tělesnou rovnováhu Orální sex: Staňte se králem ložnice s hbitým jazykem Můžete s ní spát i koukat na fotbal. Jaké další výhody mají Sex Dolls? Konec problémů s bolestivým sexem díky kroužkům OHNUT Fisting nemusí být pouze tvrdou BDSM praktikou Dvojité vibrátory, které jsou hitem letošního roku Masturbací proti zimním splínům Erotická kosmetika a hračky, které prohřejí i zkřehlé tělo Důmyslný králíček JoyFlesh Miya se hravě postará o dvojitou spokojenost Recenze - Vibrátor Fun Factory G5 Tiger a jeho volání divočiny SMART pomůcky - co všechno umí "chytré" hračky? Recenze - Síla javoru ukrytá do vibrátoru