Nákupy s ONADNES si užijete i u nás 💛 Sleva -20 % na VŠE s kódem "ONA20"
Partner of Notino
CUTE hračka týdne s překvapením
Zlevňovač dopravy
Luxusní dárkové balení

Hračky ovládané na dálku - vyrazte s nimi ven!

Po dlouhé sychravé zimě rádi uvítáme teplejší slunečné dny, které vybízejí k procházkám a mnoha venkovním aktivitám. Láká vás představa, že v tuto sezónu vyzkoušíte nějaké odvážnější aktivity? Možností, jak si zpestřit svůj sexuální život a dodat třeba návštěvě restaurace či klubu momenty nabité adrenalinem a vzrušením, je zapojení nositelných erotických hraček. A že jsou takové pro vás tyto pomůcky úplnou novinkou, o níž jste ještě neslyšeli? V tom případě rozhodně nevíte, o jak zábavné a možná i v některých případech tak trochu humorné momenty přicházíte.

Hračky ovládané na dálku přímo vybízejí k tomu, abyste je vyzkoušeli někde mimo vaši ložnici.

Tito kompaktní společníci mnohdy už svým názvem přibližují (díky častému přívlastku wearable) svůj hlavní benefit. Pokud by vás neskutečně rajcovala kupříkladu představa, že svoji milovanou osobu řídíte prostřednictvím erotické hračky, věřte, že díky moderním technologiím toto není rozhodně nemožné. Současný erotrh je v tomto ohledu skutečně plný technologicky vyspělých pomůcek a nabízí svým, mnohdy náročným zákazníkům daleko vyspělejší hračky, než jsou jejich známí předchůdci na dálkové ovládání. Ať už chcete některou z těchto povedených vychytávek potěšit svůj protějšek či jinou blízkou osobu nebo si samy/i dopřát trochu toho adrenalinu na veřejných místech podle téměř neomezeného výběru, dejte své fantazii zelenou a najděte svůj vibrační svatý grál!

Vibrátor do kalhotek SATISFYER TOP SECRET +

Tajemný a multifunkční milovník, který se bude starat nadšeně a téměř neúnavně nejen o ženský klín… S plusem navíc si můžete být jistí, že v Satisfyeru mysleli i na další (bonusovou) stimulaci. Aby toho nebylo málo, s tímto malým ďáblíkem si můžete užít divokou jízdu opravdu kdekoliv a kdykoliv! Božský vibrátor TOP SECRET + je jedním z typů diskrétních vibrátorů do kalhotek, které disponují sofistikovanou moderní technologií. Promyšleně zakřivené větší raménko s příjemnou zakulacenou špičkou polaská především citlivý bod G. Jeho špička je pevná, aby vyvinula dokonalý tlak a u kořene je flexibilní, aby se skvěle přizpůsobil vašim intimním partiím a pohodlně se nosil.

A zpozornět by měly především milovnice dvojí penetrace, druhé menší rameno s jemnými drážkami se totiž postará současně o blaho vašeho zadečku. Základna ve tvaru širší kotvy zajistí bezpečné použití pomůcky, a navíc je obohacena o zvýšený bod, který se zaměří na klitoris a poskytne mu cíleně smyslné dráždění. Rovná vnější strana bude pod vaším spodním prádlem zcela nenápadná, a tak nikdo nepojme žádné podezření. Jeho tři výkonné motory fungují nezávisle na sobě v režimu vaginální + klitorální a anální, a to hned v 12 vydatných vibračních a pulzačních rytmech! Chod zařízení je téměř neslyšný, a tak stupeň utajení závisí pouze na schopnostech vašeho sebeovládání.

Zcela novou dimenzi rozkoše vám potom otevře aplikace Satisfyer Connect, která má širokou škálu programů, ať máme na mysli výběr z velkého množství přednastavených režimů v knihovně, vytvoření vlastní křivky či sekvence vibrací, sdílení s ostatními uživateli, ovládání hlasem nebo dokonce propojení na dálku s telefonem partnera. A stejně jako u dalších chytrých hraček od Satisfyeru s aplikací nesmí chybět ani funkce synchronizace hudby s vibracemi, a to přímo z vašeho playlistu. Tři, dva, jedna…jste připravena na trojitou dávku absolutní slasti?

MAGIC MOTION FLAMINGO - elegantní plameňák, kterého rádi vezmete ven

Elegantním designem a ergonomickým tvarem nadchne malé, ale moderními funkcemi doslova našlapané vajíčko Flamingo. Jeho zobáček dokonale polaská klitoris a oválné tělo je stvořeno k dobývání G bodu. Silikonového plameňáka při zavedení snadno ukryjete v kalhotkách, svým tvarem a prakticky téměř neslyšným chodem je předurčen k tajným a odvážným hrátkám na veřejných místech. Ať už ve Vás dříme špetka exhibicionismu nebo jen chcete posunout své limity, bude tahle hračka parádním zpestřením pro partnerské i sólo dobrodružství. Pomocí aplikace stažené do vašeho smartphonu máte možnost volit vibrace dotykem na obrazovku nebo pouhým třesením telefonu. Chcete prožít všemi smysly podvečerní romantickou procházku přírodou a nechat se roztouženým protějškem naladit na divokou noc? Milenec či milenka vám může zpříjemnit třeba večerní jogging ovládáním na dálku prostřednictvím (video)chatu nebo vychytaných her. Dámy, v takovém případě si buďte jisté, že při návratu domů se na něho/ni lačně vrhnete s očekáváním vášnivého pokračování. Chcete vychutnat plnými doušky vystoupení vašeho oblíbeného hudebního interpreta? Aplikace nabízí další vychytávku, díky funkci synchronizace hudby s vibracemi zažijete pravou symfonii slasti. Ovládání hudbou či zapnutý mikrofon v oblíbeném klubu Vás dostane vzrušujícími záchvěvy tónů do nebes. Další přidanou hodnotou Flaminga je tréninkový program cvičení svalů pánevního dna. Všestranný plameňák kompaktní velikosti bude i parádním společníkem na cesty!

WE-VIBE MOXIE vášnivý dobyvatel vašich kalhotek

Máte ráda vzrušující napětí a chcete své vášnivé průzkumy posunout za dveře Vaší ložnice? We-Vibe Moxie je ideálním společníkem pro adrenalinem nabité zážitky na veřejných místech. Nenápadný stimulátor klitorisu tvaru oblázku dokonale přilne k vašim nažhaveným citlivým partiím. Disponuje navíc speciálním magnetem, jenž bezpečně a pohodlně zafixuje tajného milovníka k Vašim kalhotkám. Diskrétní vibrátor menších rozměrů potěší tichým motorem, což z něj činí ideálního společníka na procházky s neřestným nádechem. Můžete si vybrat, zda svému partnerovi/partnerce předáte dálkové ovládání nebo dovolíte svému intimnímu doprovodu řídit Vaší gradující slast přes mobilní aplikaci Feel Connect. V případě manuálního ovladače si užijete pořádnou jízdu při vzdálenosti až 9 metrů. Báječná aplikace Vás naopak nelimituje, i když Vás dělí tisíce kilometrů. Feel Connect nabízí i vytvoření vlastních režimů vibrací. Už se těšíte až Vás prostřednictvím oblíbené křivky programu bude protějšek rozpalovat během romantické večeře v restauraci? Otestujte, jak dlouho udržíte poker face.

Luxusní sada Magic Motion CRYSTAL DUO se postará o skvělou kondici pánevního dna

Dámy, pokud nehledáte typickou stimulační nositelnou erotickou hračku, ale záleží vám především na zdraví a dobrém stavu svalstva vašeho pánevního dna, zpozorněte. Sada pro posílení pánevního dna Magic Motion CRYSTAL DUO vás zaujme na první pohled neobvyklejší sytou tmavě zelenou barvou. Jeho moderní technologie vám dopřeje časově nenáročnou a smyslně příjemnou cvičební rutinu kdykoliv a kdekoliv. V luxusním balení naleznete dvě atraktivní erotické a zároveň zdravotní pomůcky. Vaginální činku a vibrační vajíčko se závažím.

Obě jsou vyrobeny z extra hebkého silikonu nejvyšší kvality, který je zcela hypoalergenní. Jejich povrch je dekorován jemnými drážkami a obě pomůcky disponují dostatečně dlouhými a bezpečnými manipulačními poutky, která jsou zakončená očkem či kuličkou s ovládacím tlačítkem. Zcela diskrétně a pohodlně je schováte v kalhotkách. Obojí závaží je pak tvořeno těžší kuličkou z průhledného odolného skla, které se dá vyjmout ze silikonového pouzdra. Samostatná kulička funguje jako závaží. Příjemná velikost průměru a váha 44 g bude ideální pro začátečníky. Cílem je udržet kuličku co nejdéle v sobě. Vzhledem k váze bude chtít kulička (zejména při vašich prvních pokusech) vypadnout, takže bude třeba zapojit svaly pánevního dna, čímž bude postupně docházet k jejich posílení. Pro dosažení ještě většího účinku je doporučováno kombinovat kuličky s Kegelovými cviky. Jakmile získáte sebevědomí, co se zlepšení kondice vašich svalů pánevního dna týče, směle s pomůckami můžete vyrazit ven.

Cvičit rozhodně můžete i při běžných aktivitách jako je chůze či běh a díky vodotěsnosti kuličky můžete zakomponovat i do dalších wellness aktivit. Vibrační vajíčko se skládá ze dvou kuliček ve tvaru přesýpacích hodin a dopřeje vám širší možnosti využití, než je na první pohled patrné. Vyndejte skleněnou kuličku a získáte rovněž váhu 44 g s vibracemi. Po přidání závaží zpět se dostanete na 78 g. Nejen, že efekt cvičení zůstane, ale pokud si chcete současně užívat i vzrušující pocity, věřte, že je to možné. Vajíčko disponuje silným motorem s 10 vibračními a pulzačními rytmy, které snadno ovládáte tlačítkem na konci poutka. Největší výhodou pomůcek je propojení s mobilní aplikací Whats Sense, která je vám nabídne další vibrační režimy, ovládání dotykem prstu na displeji či ovládání hudbou. Zcela nový zážitek slibuje možnost propojení s telefonem partnera, který pak vajíčko může ovládat odkudkoliv na světě, což ocení nejen páry ve vztahu na dálku. Na úspěšný efekt posílení svalů vašeho pánevního dna dohlédne režim trenažéru, který pomůže s cviky ve vaší finální fázi. Pravidelným posilováním získáte nad svými svaly větší kontrolu, což zúročíte zkvalitněním a umocněním příjemných prožitků z milování, ale také sevřením svalů při sexu, a to potěší zase vašeho partnera. Vajíčko je odolné proti stříkající vodě, takže vzrušujícího sprchování s ním se nemusíte vzdávat. Energii mu pak doplníte pomocí přiloženého USB kabelu, který zasunete do naznačené dírky ve středu jeho těla. A pokud vaše partnerka argumentuje, že na posilování svalstva pánevního dna nemá pravidelnou motivaci ani čas, s touto sadou ji rozhodně bude cvičení bavit a může jej provozovat kdekoliv…a vy na to můžete přes aplikace tak trochu dohlédnout. Nezní to jako skvělý tip na dárek?

ANÁLNÍ KOLÍK LOVENSE HUSH, hříšná analýza na dálku

Vyznavači análního potěšení taktéž mohou svoje hrátky posunout o pomyslný stupínek výš s výkonným a multifunkčním svůdníkem Lovense Hush. Především pány se zálibou v dráždění prostaty jistě ohromí mnoha nespornými přednostmi a dodá Vašemu milostnému životu nový rozměr zábavy. Na první pohled se příliš neliší od stejnorodé nabídky análních kolíků, mezi jeho výraznější rysy patří pouze prstencová stimulační spirála u zúženého konce a promyšleně zahnutý cíp základny pro cílené laskání hráze. Jeho hlavní přednost tkví v možnosti spárování s aplikací LOVENSE REMOTE ve vašem mobilním telefonu. Připojte se přes Bluetooth v pohodlí domova nebo kdekoliv na veřejnosti a může začít extatické dobrodružství. Nabídka vibračních a pulzačních programů je velmi pestrá, ale pokud chcete víc, navolte si svůj vlastní rytmus nebo využijte vibrací aktivovaných zvuky z okolí, případně hudbou. Propojte se s nedočkavým protějškem třeba na druhém konci světa a dopřejte mu zlomyslně smyslnou radost z ovládnutí Vašeho zadečku. Zaručujeme, že pod taktovkou tohoto sexy šikuly v klidu rozhodně neposedíte!
Nositelné pomůcky s moderními technologiemi a mnoha zajímavými funkcemi jsou stále více zákaznicky populární, a tak se jejich výrobci doslova předhánějí, kdo přijde s další inovativní hračkou, která na trhu doposud chyběla. I my se snažíme o co největší diverzitu v nabídce produktů, co se týče vašich různorodých přání každého z vás, a tak věřte, že v našem sortimentu toho najdete daleko víc a do budoucna se určitě máme, co se týče novinek v této kategorii, vy i my na co těšit!
Adelaida
Adelaida je milovnicí erotických pomůcek, obvyklých i neobvyklých praktik i jakýchkoliv překvapení. Tak, jako miluje život a víno, tak se vyžívá v testování erotických hraček.
Další články autora Adelaida
Musí být menopauza konečnou pro intimní život nebo je to jen odstrašující mýtus Znáte historii análního kolíku? Latex, datex a další sexy lesklé materiály nejen pro milovníky fetiše Oblečená, neoblečená v catsuitu či bodystockingu Pegging: Praktika, která by mohla oživit i váš vztah? Sex na veřejnosti není jen libůstkou exhibicionistů Nechce mít se mnou anální sex. Co s tím? Netradiční sexuální úchylky, které vás možná zaskočí První sex - Dá se na něj připravit? Pozice, které vás v zimě doslova zahřejí Orální sex: co ho zaručeně uspokojí? Naučte se techniky na božský blowjob Staňte se dokonalou milenkou díky cvičení Pompoir Nakopnou afrodiziaka skutečně vaše libido? V jakých polohách si nejvíce užijete anální milování? Kvalitní a pravidelný sex se postará o vaši duševní i tělesnou rovnováhu Orální sex: Staňte se králem ložnice s hbitým jazykem Můžete s ní spát i koukat na fotbal. Jaké další výhody mají Sex Dolls? Konec problémů s bolestivým sexem díky kroužkům OHNUT Fisting nemusí být pouze tvrdou BDSM praktikou Dvojité vibrátory, které jsou hitem letošního roku Masturbací proti zimním splínům Erotická kosmetika a hračky, které prohřejí i zkřehlé tělo Důmyslný králíček JoyFlesh Miya se hravě postará o dvojitou spokojenost Recenze - Vibrátor Fun Factory G5 Tiger a jeho volání divočiny SMART pomůcky - co všechno umí "chytré" hračky? Recenze - Síla javoru ukrytá do vibrátoru