Doprodej prádla pro ženy EWA BIEN 💛 Sleva -30 % na celou značku ZDE
Partner of Notino
FLASH začal ⚡️ Sleva až 59%
Do konce zbývá
Zlevňovač dopravy
Dárek pro každého

Důmyslný králíček JoyFlesh Miya se hravě postará o dvojitou spokojenost

Rabbit vibrátory dnes patří k legendární osvědčené klasice a potěší především ženy vyhledávající současnou dvojí stimulaci vagíny a klitorisu. Z široké nabídky výběru králičích vibrátorů může být někdy zapeklité vybrat si v záplavě pomůcek nejrůznějších tvarů, barev a vibrací/pulzací a nejmodernějších funkcí kousek perfektně padnoucí právě Vám.

Zejména začátečnice mohou obecně výběr tohoto typu vibrátoru považovat za trefu do černého díky nabídce duálních vibrací, avšak ne vždy musí být taková volba, jak tomu někdy u produktů nabízejících funkci 2 v 1 bývá, nejšťastnější. Přestože osobně patřím ke zkušenějším uživatelkám erotických hraček, tento typ vibrátorů dostal na delší dobu stopku do mé ložnice a ráda bych Vám v následujících řádcích osvětlila, proč se tomu tak částečně neprávem stalo.

Kritéria výběru jsou individuální

Přiznávám, že si dodnes vzpomínám na dnes už historický moment, kdy jsem si pořídila svůj první králičí vibrátor. Rotační gelový kamarád s rotujícími perličkami a stimulačními oušky byl zkrátka před patnácti lety něčím naprosto převratným a nutno podotknout, že některé ženy se i dnes ke zmíněnému retro kousku pravděpodobně i z nostalgie vrací. Ani já jsem na tehdejší dobu funkcemi doslova našlapaného společníka nedala dopustit, a to i přes fakt, že stupněm hlučnosti by hravě mohl konkurovat nejednomu tyčovému mixéru. Právě ale průkopníkovi v oblasti mého sbližování s rabbity vděčím za postupné zhodnocení kritérií pro výběr dalších, pro mě osobně nejen anatomicky kompatibilnějších zástupců z této kategorie.

Konkrétně nevyžaduji nutně dvojí stimulaci, vždy bude mojí preferencí vaginální dráždění, tudíž drtivá většina mnou vlastněných vibračních i nevibračních pomocníků cílí v tomto ohledu na jednostranný, nikoliv však jednotvárný typ potěšení. Pokud mám ovšem náladu na současnou dvojí stimulaci, do nedávné doby jsem využívala dvou různých hraček určených primárně k danému účelu. V případě, že se potřebujete správně zaměřit na svůj klitoris, se tato alternativa přímo nabízí, ovšem ne vždy se uživatelsky snoubí s pocitem komfortu, obzvlášť při delší sólo akci. Takřka na míru zvolený králíček bude naopak pro tenhle styl dovádění ideálním parťákem. Nemluvě o skutečnosti, že jeho variabilitu oceníte ve chvíli, kdy se vám vybil stimulátor klitorisu a s pouhým vibrátorem byste si nevystačily, případně naopak.

Jak důležité je míti správného rabbita

Vzhledem k výše zmíněné vlastnosti je až podivuhodné, že jsem tak dlouho odolávala stále se rozšiřující nabídce králičích vibrátorů na současném trhu erotických hraček. Nejdůležitějšími kritérii je pro mě zvolený materiál, přesně hypoalergenní silikon. Snadno a pohodlně jej lze udržovat v čistotě, jelikož je absolutně zdravotně nezávadný a neporézní. Zároveň je sametově hebký a pro svůj jako pírko jemný povrch patří dnes k nejoblíbenějším a postupně i k jedné z nejrozšířenějších látek, z nichž se sexuální pomůcky vyrábějí. Podle pevnosti konstrukce těla vibrátoru jej lze obstojně přizpůsobit z hlediska flexibility, což považuji kromě zdravotní nezávadnosti za klíčový bod právě při výběru dvojitého vibrátoru. Zejména část stimulátoru klitorisu by měla mít dostatečnou délku a značnou míru ohebnosti, aby se krásně adaptovala na jedinečnou anatomii každé z nás. Velikost, tvar, tuhost i struktura povrchu vaginální části vibrátoru, je i vzhledem k většině žen dosahujících orgasmu drážděním klitorisu, mnohem individuálnějším měřítkem.

Celkově by asi bylo těžko uvěřitelné, kdybych o konkrétním rabbitu hovořila jako o nejsvatějším a nepřekonatelném grálu pro všechny ženy na světě. Samotný vjem z dvojí stimulace je třaskavě emocionálním nádherným zážitkem sám o sobě a domnívám se, že velikost pomůcky (a to se primárně neřadím k minimalistkám), není v tomto případě vždy rozhodující, stejně jako kombinatorika vibračních modů, duálnost motorů či samotná síla vibrací.

Elegantní Miya z dílny Joyflesh je výhodnou volbou

Co je malé bývá milé a v případě tohoto vibrátoru menších, ale pro mnoho žen jistě dostatečných rozměrů (v korespondenci se všemi vlastnostmi produktu), toto rčení stoprocentně platí. Celková délka 19 cm je rozdělena úměrně na postačující rozměr držadla a 10,7 cm použitelné části. Průměr těla vibrátoru 3,2 cm a délka stimulátoru 4 cm při jeho šířce 2,5 cm řadí Miyu k menším, ale tvarově promyšleným ergonomickým pomůckám. Čínský výrobce Joyflesh se kvalitou výrobků, zpracováním nejmenších detailů i decentním balením dokreslujícím celkovou prezentaci produktu obstojně vyrovná mnoha výrobkům zavedenějších a logicky dražších značek. Pokud si nejste zcela jisté, zda bude obecně rabbit vibrátor dobrým výběrem, právě pro Vás by tento půvabný drobnější králíček mohl být díky přívětivé ceně zajímavou volbou na zkoušku. Ani elegantní křivky vibrátoru na první pohled neprozrazují, že silikonový krasavec patří ve své kategorii k produktům nižší cenové hladiny. Nabíjení přes USB kabel, voděodolnost produktu a extra tichý chod motorů z Miy kromě již zmíněného materiálu a designového zpracování činí produkt hodný vyzkoušení, pokud nechcete ze startu naslepo investovat horentní sumu do rabbita z dílny světoznámých výrobců.

Fotografie na přebalu je jednotná pro různé barevné variety, výrobce zvolil jednotný obrázek exempláře ve fuchsiové barvě, proto se předem zbytečně neobávejte, že v balení na Vás nečeká Vámi vybraný model v temně černém provedení. Uvnitř přebalu, v pevné papírové krabičce, je uložen do molitanového reliéfu společně s menším boxíkem pro nabíjecí USB kabel roztomilý menší králičí vibrátor. Již první dotek Vás přesvědčí o hebkosti hedvábně jemného povrchu svádějícího k něžnému mazlení, takový byl i můj prvotní osobní pocit. Sameťáček si Vás bude chtít získat důvtipně zvoleným tvarem těla. Rozšířená špička s mírným zkosením napomůže dobývání G-bodu, drobnější výstupek zakončení použitelné části pomůcky hýčká poševní vchod při zasouvání, tudíž nebudete mít pocit nedostatečného vyplnění jako u pomůcek, jež mají pouze rozšířenou hlavu, ale tvar jejich těla disponuje po celé délce stejnou, pro mnohé ženy nedostatečnou, šířkou. Jemnost povrchu a snadné zavádění podpoří i čistě hladká textura povrchu, což uvítáte i při snadné údržbě a dezinfekci hračky. Celá část je přijatelně flexibilní, ohebnost zaznamenáte především cca v polovině použitelné délky. Takto přizpůsobitelné vibrátory osobně považuji za nejuniverzálnější, příliš tvrdá konstrukce (plus někdy i zvolený materiál povrchu) nebo naopak extrémní měkkost a ohebnost jsou podle mých zkušeností spíše individuálněji vyhledávanými vlastnostmi pro většinu zájemkyň. Část stimulátoru klitorisu naopak vyniká značnou flexibilitou, což považuji při jeho dostatečné délce a poddajnosti za nejmarkantnější pozitivum. Celkově musím konstatovat, že tato vyváženost je výhodou při volbě různých poloh a úhlů a dovolí vám rozvinout Vaši nejen akrobatickou kreativitu. Tento typ dvojitého vibrátoru primárně neslouží k anální stimulaci, v takovém případě bych Vám doporučila vyloženě hračky k takovému typu dráždění určené. A to nejen z důvodů hygienických (není příliš šťastné používat vaginálně i análně jednu pomůcku), ale i tvarových. Pokud uvažujete o tom, že absenci bezpečné základny, typické pro anální pomůcky by teoreticky mohl suplovat stimulátor klitorisu rozvětvující u kořene použitelnou část, při ohebnosti klitoridální části bych takový experiment rozhodně nikomu nedoporučila. Pokud tedy si plánujete své intimní chvilky užít jinak než na pohotovosti s vibrátorem uvězněným v análním svěrači.

VIBRÁTOR
JOYFLESH MIYA RABBIT ČERNÝ
Elegantní vibrátor JoyFlesh Rabbit Miya v sexy černé barvě z hedvábného silikonu se zlatým očkem. Dva ultra tiché motory s 10 silnými vibračními režimy.
Koupit

Dalším nesporným plusem je nízká váha vibrátoru, své zápěstí tak neunavíte ani při delších radovánkách. Držadlo ve tvaru očka pohodlně padne do menší dlaně a na jeho vrchní části naleznete ovládací tlačítka. Přiloženým USB kabelem snadno za cca 3 hodiny plně Miyu nabijete a následně si můžete podle výrobce užívat až hodinové jízdy. Vibrátor bude v plné síle ve chvíli, kdy přestane problikávat ovládací panel. Tlačítkem power se symbolem plus jej proberete k životu, prostředním s vyobrazenými závorkami si následně můžete vybírat z deseti vibračních a pulzačních programů a posledním mínusovým upravujete pětistupňovou intenzitu programů. Vzhledem k tomu, že jednotlivé mody obvykle ráda prostřídám než vyberu povětšinou 2-3 nejoblíbenější, připadá mi hodina opravdu jako hraniční maximum, osobně bych to viděla tak na cca 40 minut. Ano, mám hračky, jejichž výdrž je minimálně jednou taková, což je pro mě u modelu od Joyfleshe drobným mínusem. Ovšem přiznávám, že můj styl seance s erotickými hračkami asi není tak úplně bernou mincí. Zejména v prvních seznamovacích prvních kolech až impulzivně měním nabízené programy, vibrátory různě ohýbám a zkouším ve více pozicích, vypínám a zapínám, protože si chci užít maximálně všechny jeho tvarové i materiálové vlastnosti i bez použití vibrací. Tudíž je celkem logické, že se nikdy nenapasuju do předpisových hodnot výdrže žádného produktu, nikoliv mých vlastních? Ale na druhou stranu, i za 40 minut se toho dá mnohdy stihnout poměrně dost za předpokladu, že si na hračku zvyknete a najdete si k sobě cestu. Motory vibrátoru nejsou nezávislé, což se na jednu stranu může jevit jako jistá nevýhoda, na druhou stranu se Vám nestane, že nechtěně vypnete jeden z nich ve chvíli, kdy se blížíte k vrcholu. A jak asi mnohé z Vás ví, taková nehoda dokáže celý zážitek zhatit nebo minimálně vcelku otrávit. U tohoto modelu rabbita mi současně vibrující motory nevadily i vzhledem k faktu, že část stimulátoru nemá příliš silné vibrace, jinak u králíčků s nezávislými motory ji po určité chvíli vypínám. Připomínám, že stimulaci klitorisu spíše nevyhledávám, případně jemnější. Dunivě silné vibrace či hluboké pulzace by pro mě osobně byly zážitkem z oblasti BDSM nebo bych naopak dosáhla v orgasmu téměř okamžitě, což pro mě také není žádoucím efektem.

Přestože nejsou motory nezávislé, každý se vlní v jiném rytmu, což považuju za další důležitý benefit produktu. Vzhledem k mým potřebám vítám pocitově spíše slabší vibrace stimulátoru ve srovnání s výkonností motoru těla. Připouštím, že podle citlivosti a individuální anatomie, uvádím své subjektivní pocity. Chápu, že osobní preference jednotlivých programů bude různorodá pro každou z nás, ovšem věřím, že i z této průměrné nabídky si jistě vyberete. Abych byla zcela upřímná, mám ráda diverzitu a variabilitu, ale vibrátor nehodnotím podle třiceti nabízených modů. Ve výsledku je u takto předimenzovaných vibrátorů, optimisticky řečeno, opravdu rozdílná kupříkladu méně než polovina programů. Výrobce uvádí, že vibrátor je voděodolný podle normy IPX4 a podle mého koupelnového testu obstál na jedničku. Pokud si chcete užít relaxační horkou sprchu tentokrát o něco smyslněji, neváhejte Miyu přizvat. Ve vaně či bazénu bych rozhodně tento model netopila, je nutné vzít v potaz, že odolnost vůči stříkající vodě nelze zaměňovat s vodotěsností.

Malé shrnutí

Před měsícem jsem znovu objevila zapomenuté kouzlo rabbit vibrátorů a z obrovské nabídky neustále zdokonalovaných modelů mnoha značek si dnes rozhodně dokážu vybrat modely mně plně vyhovující. Nebudu tvrdit, že váš první rabbit bude pro Vás ten nejúžasnější, ale pokud budete mít šťastnou ruku, předem Vám gratuluji. Vibrátor Miya Joyflesh je podle mého názoru skvělou volbou především pro začátečnice, navíc je cenově dostupný a designově skutečně vydařený. Povedený kousek může být i zajímavou inspirací, vybíráte-li osobnější dárek, potěšit by podle mého názoru mohl díky své nevinné vizáži zejména ostýchavější ženy. Přestože jsem začala rabbity používat až nyní častěji, Miya mnou nezůstane ani po testování zanedbávána. Je dokázané, že sexualita žen je proměnlivá během našeho menstruačního cyklu a já určitě ve dnech, kdy jsem mazlivější, po něžné Miye znovu a znovu sáhnu ráda. Rozhodně v dohledné době hodlám svou králičí rodinku mého království hraček rozšířit a už se těším na další srovnání, zejména, co se nejrůznějších tvarů, flexibility i zajímavých funkcí týče. Všechny tyto vlastnosti rozvíjí škálu použití v různých pozicích, případně v rámci předehry. Celkově je pro mě Miya příjemným zpestřením, přestože rabbiti nebudou nikdy typem produktu mé první volby.

Adelaida
Adelaida je milovnicí erotických pomůcek, obvyklých i neobvyklých praktik i jakýchkoliv překvapení. Tak, jako miluje život a víno, tak se vyžívá v testování erotických hraček.
Další články autora Adelaida
Musí být menopauza konečnou pro intimní život nebo je to jen odstrašující mýtus Znáte historii análního kolíku? Latex, datex a další sexy lesklé materiály nejen pro milovníky fetiše Oblečená, neoblečená v catsuitu či bodystockingu Pegging: Praktika, která by mohla oživit i váš vztah? Sex na veřejnosti není jen libůstkou exhibicionistů Nechce mít se mnou anální sex. Co s tím? Hračky ovládané na dálku - vyrazte s nimi ven! Netradiční sexuální úchylky, které vás možná zaskočí První sex - Dá se na něj připravit? Pozice, které vás v zimě doslova zahřejí Orální sex: co ho zaručeně uspokojí? Naučte se techniky na božský blowjob Staňte se dokonalou milenkou díky cvičení Pompoir Nakopnou afrodiziaka skutečně vaše libido? V jakých polohách si nejvíce užijete anální milování? Kvalitní a pravidelný sex se postará o vaši duševní i tělesnou rovnováhu Orální sex: Staňte se králem ložnice s hbitým jazykem Můžete s ní spát i koukat na fotbal. Jaké další výhody mají Sex Dolls? Konec problémů s bolestivým sexem díky kroužkům OHNUT Fisting nemusí být pouze tvrdou BDSM praktikou Dvojité vibrátory, které jsou hitem letošního roku Masturbací proti zimním splínům Erotická kosmetika a hračky, které prohřejí i zkřehlé tělo Recenze - Vibrátor Fun Factory G5 Tiger a jeho volání divočiny SMART pomůcky - co všechno umí "chytré" hračky? Recenze - Síla javoru ukrytá do vibrátoru
Články