Doprodej prádla pro ženy EWA BIEN 💛 Sleva -30 % na celou značku ZDE
Partner of Notino
FLASH začal ⚡️ Sleva až 59%
Do konce zbývá
Zlevňovač dopravy
Dárek pro každého

Staňte se dokonalou milenkou díky cvičení Pompoir

O Kegelově tréninku a cvičení pánevního dna jste již pravděpodobně slyšeli a toto téma jsme vám i ve spolupráci s odborníky již přiblížili. Dnes se ale budeme bavit o zajímavé prastaré technice, jež s výbornou kondicí pánevního dna úzce souvisí. Konkrétně "zpevnění" a z něj vyplývající zvýšená "citlivost", které přináší silnější dno, mohou výrazně pomoci k mohutnějším a intenzivnějším orgasmům. Kegelovy cviky nejsou ale jediným druhem cvičení pánevního dna. Naopak existuje celá řada dalších metod a z nich vyplývajících zdravotních i intimních benefitů.

Co je Pompoir?

Pompoir je sexuální technika, kterou ovládají opravdu špičkové milenky. A tady se už budeme obracet spíše na ženy, protože právě ony si mohou tuto techniku osvojit. Každá z nás by jistě chtěla být pro svého milého jedinečná a v intimní oblasti se stát tou nejdokonalejší partnerkou. Zejména pokud se do vztahu vloudil stereotyp či se vytratila vášeň, může právě zvládnutí této techniky pro pokročilé přinést do vašich ložnic něco nového a jedinečného. A pokud jste již díky pomůckám a cvikům své dno posílily nebo víte, že jste se na něj mohla vždy spolehnout, postupné osvojení si Pompoir by se mohlo stát další pomyslnou metou.
Slovo pompoir pochází z francouzštiny a metaforicky odkazuje k hraní na flétnu. Praktiku si lze představit tak, že žena objímá svou vagínou mužův penis a pomocí svalů jej stimuluje, jako by právě hrála na zmíněný hudební nástroj. U této techniky ovšem nedochází ke klasické penetraci s rytmickým zasouváním penisu do pochvy, ale k nehybné stimulaci penisu ženinou vagínou. Ideální je při provádění této dovednosti poloha na koníčka, kdy žena plně řídí celou situaci a může se zcela soustředit na poševní kontrakce.
První zmínky o Pompoir údajně pochází ze staré indické tantry (před více než 3 000 lety) a metoda byla hojně praktikována i v Japonsku a Thajsku. V arabštině se technika nazývá "Kabazza" a někdy se mu také říká "Singapurský polibek". Tato sestava cviků se provádí během pohlavního styku, ať už penisem, nebo při penetraci sexuální hračkou, a vyžaduje větší kontrolu pánevního dna a pubokocygeálních svalů (zjednodušeně řečeno svalstva uvnitř pochvy). Jedná se tedy praktiku pro pokročilé ženy, jež dokonale ovládají stahy svalů pánevního dna. Lektoři cvičení Pompoir tvrdí, že tato dovednost může napomoci k prožívání všech různých druhů ženských orgasmů včetně vaginálního přes bod G a cervikálního, prostřednictvím stimulace děložního čípku (tzv. A bodu). Díky Pompoir dokonce můžete zažít svůj první squirt (mokrý orgasmus).

Co mají s cvičením společného ženy vystřelující vagínou pingpongové míčky?

Možná jste slyšeli historky o prvotřídních společnicích, které dokáží manipulovat se svými vagínami a provádět s nimi nejrůznější triky. Považujete takové příběhy za značně nadnesené? Rozšířené jsou kupříkladu zmínky o Thajkách, které vagínou dokáží pískat na píšťalku, vystřelovat do vzduchu pingpongové míčky či kouřit cigarety. Instruktoři tohoto cvičení však tvrdí, že každou vagínu lze vycvičit, aby dokázala i bez pohybů dalších svalů a typických přírazů při souloži penis vagínou tahat, mačkat, naklánět, svírat, kroutit, sát, pulzovat jím atp. Se všemi těmito pohyby je totiž technika bytostně spjata. Ženy, které ji ovládají, dokážou vagínou dokonale imitovat orální sex či stimulaci penisu rukou. Různé pohyby vytvářejí komplexnější cvičení a umožňují ženě lépe kontrolovat intimní prožitky mezi ní a jejím partnerem. Jak už bylo zmíněno, pokud se chcete na techniku vrhnout a překvapit dovedností svého partnera, je nejprve potřeba mít naprosto dokonale zpevněné svaly a umět je vědomě ovládat. Pohyby při provádění Kegelu jsou součástí Pompoiru, ale kromě toho dovednost zahrnuje také tahání, tlačení a izolaci různých oblastí pochvy. Kromě svalů pánevního dna se tedy budete muset naučit i procvičování dalších svalů vagíny.

Jak s cvičením Pompoir začít?

Denise Da Costa, expertka na tuto techniku a její instruktorka, popisuje v knize Pompoir: Manuál starých umění fitness a ovládání pánevního dna, jak se Pompoir naučit. Často se pro začátek doporučují se pomůcky jako Venušiny kuličky, vibrátory rovnějšího tvaru nebo přímo začít cvičit přímo s vaším partnerem. (Ovšem efektivnější bývá, pokud si předtím základy osvojíte sama). Nejlépe tedy začněte samy, lehněte si na postel nebo na podlahu, zavřete oči a plně se soustřeďte na svaly svého pánevního dna (svaly v okolí močové trubice, vagíny a konečníku) bez zadržování dechu. Uvolněte se, trochu se nalaďte a něžně a opatrně si zasuňte jeden či dva prsty do vagíny. Můžete se při tom i více vzrušit, což rozhodně není na škodu. Obzvlášť pokud trpíte nedostatečným zvlhčením vagíny, můžete použít samozřejmě lubrikační gel podle osobních preferencí. Jakmile budete mít prsty na místě, snažte se do nich rytmicky tlačit vagínou. Tento pohyb by měl připomínat stahy při orgasmu, nebo stahy při porodu. Ze začátku se vám budou dařit stahy v nekontrolovaných sekvencích. Ujistěte se, že při cvičení nezapojujete stehna a hýždě nebo svaly análního svěrače. Kontrakce proveďte desetkrát s výdechem při uvolnění. Začněte se dvěma sadami po deseti, následně postupně přidejte dvě sady po padesáti zatnutích za den. Při cvičení simulujte, že vaše pánevní dno nasává vodu do rozkroku a poté ji vytlačuje ven a zároveň zapojujte břišní svaly. Tuto sérii opakujte pětkrát po deseti sadách. Postupem času PC svaly dostanete pod kontrolu a budete přesně vědět, co se kdy stane. A to je ideální chvíle přizvat do celé praktiky vašeho partnera. Než začnete cvičit techniku Pompoir s mužem, měli byste dostatečný čas věnovat předehře, je nutné, abyste byli oba dostatečně vzrušení. Pokud cítíte, že vaše přirozené zvlhčení není dokonalé, rozhodně není na škodu použít lubrikant, naopak vám celou akci značně usnadní. Klíčem je cvičit pravidelně hodinu denně (možná překvapivě se doporučuje i v těhotenství).
Jedním ze základních cviků Pompoir je tzv. výtah. Tento cvik můžete nejprve praktikovat sama, třeba vsedě na záchodě poté, co jste se šla vyčůrat. Uvolněte se a představte si, že máte v pánevní oblasti výtah. Zatínejte svaly a jako kdybyste jely do prvního patra, pokračujte přes druhé až do třetího. Následně se výtahem vraťte dolů s výtahem a zastavujte se v každém patře. V přízemí se vystupuje, a tak nakonec uvolněte svaly. Začněte pomalu s jednou sadou po deseti, končete na pěti sadách po deseti opakováních. Při cvičení v páru muže položte na záda a vsuňte si penis do pochvy v poloze na koníčka. Cílem je stimulovat penis bez pohybů pánve, aby nakonec váš partner ejakuloval, aniž byste se přitom nějak hýbala. Aktivní by měly být pouze vaše svaly umístěné ve vagíně.
Věřte, že jakmile si jednou tuto techniku osvojíte, budete ji už navždy do vašich ložnic chtít k potěšení vašeho partnera zakomponovat. Ať už se bude jednat o hlavní techniku, kterou budete v sexu praktikovat, anebo ji pojmete jako vaši tajnou dovednost a doplněk ke klasickému pohlavnímu styku. Je vcelku logické, že se z Váš během týdně nestane zkušená odbornice na Pompoir, ale jako u každého cvičení, je důležitá pravidelnost prováděné rutiny a dostatečná motivace. Samy ale pravděpodobně uvidíte své pokroky a na rozdíl od namáhavého cvičení v posilovně bude tento trénink zábavný a příjemný již od prvních fází pokusů.
Adelaida
Adelaida je milovnicí erotických pomůcek, obvyklých i neobvyklých praktik i jakýchkoliv překvapení. Tak, jako miluje život a víno, tak se vyžívá v testování erotických hraček.
Další články autora Adelaida
Musí být menopauza konečnou pro intimní život nebo je to jen odstrašující mýtus Znáte historii análního kolíku? Latex, datex a další sexy lesklé materiály nejen pro milovníky fetiše Oblečená, neoblečená v catsuitu či bodystockingu Pegging: Praktika, která by mohla oživit i váš vztah? Sex na veřejnosti není jen libůstkou exhibicionistů Nechce mít se mnou anální sex. Co s tím? Hračky ovládané na dálku - vyrazte s nimi ven! Netradiční sexuální úchylky, které vás možná zaskočí První sex - Dá se na něj připravit? Pozice, které vás v zimě doslova zahřejí Orální sex: co ho zaručeně uspokojí? Naučte se techniky na božský blowjob Nakopnou afrodiziaka skutečně vaše libido? V jakých polohách si nejvíce užijete anální milování? Kvalitní a pravidelný sex se postará o vaši duševní i tělesnou rovnováhu Orální sex: Staňte se králem ložnice s hbitým jazykem Můžete s ní spát i koukat na fotbal. Jaké další výhody mají Sex Dolls? Konec problémů s bolestivým sexem díky kroužkům OHNUT Fisting nemusí být pouze tvrdou BDSM praktikou Dvojité vibrátory, které jsou hitem letošního roku Masturbací proti zimním splínům Erotická kosmetika a hračky, které prohřejí i zkřehlé tělo Důmyslný králíček JoyFlesh Miya se hravě postará o dvojitou spokojenost Recenze - Vibrátor Fun Factory G5 Tiger a jeho volání divočiny SMART pomůcky - co všechno umí "chytré" hračky? Recenze - Síla javoru ukrytá do vibrátoru