Doprodej prádla pro ženy EWA BIEN 💛 Sleva -30 % na celou značku ZDE
Partner of Notino
CUTE hračka týdne s překvapením
Zlevňovač dopravy
Luxusní dárkové balení

Když se erotická pomůcka stane uměním

Patříte duší k estétům a dokážete opravdu ocenit kvalitní a poctivou rukodělnou práci? V případě, že souzníte s trendem udržitelnosti a ekologické smýšlení vám taktéž není cizí, podpořte svůj postoj i ve vašich intimních chvilkách. Luxusní a skutečně originální handmade pomůcky WOODOO TOUCH Premium jsou opravdovým skvostem precizně propracovaným do nejmenšího detailu. Poctivá řemeslná práce se zrcadlí v každé jednotlivé hračce, jíž je při výrobě v České republice věnována maximální péče a pozornost. Nádherný dekor exotického olivového dřeva a jedinečná epoxidová pryskyřice neuchvátí jen milovníky umění, ale i všechny individualisty toužící po skutečně výjimečné hračce. Oba zvolené materiály nadchnou zejména zájemce o vjemově tvrdší pomůcky s tepelně stabilnějšími vlastnostmi a budou příjemnou změnou oproti jejich pocitově chladným nerezovým, minerálním či skleněným variantám. Dřevěný povrch je naimpregnován kvalitním přírodním olejem, jenž se dostane pod vrchní povrchovou vrstvu a spojí se s buněčnou strukturou přírodního materiálu. Toto ošetření dřeva dokonale zvýrazní prokreslení jeho letokruhů a významně prodlouží životnost pomůcky.
Široká paleta pigmentů nejrůznějších líbivých odstínů, o něž je pryskyřice většiny modelů obohacena, nabízí prakticky nekonečno možných kombinací. Navíc samotný epoxid může být matný, lesklý, čirý nebo plně pigmentovaný. Každý jeden kus je naprostým unikátem a máte tak jistotu, že vlastníte skutečné umělecké dílo, které nemá doma nikdo jiný. Všechny pomůcky byly vymodelovány s láskou a se zvláštní pozorností k výsledné prémiové kvalitě, pro vaše nejsmyslnější bezpečné potěšení. Vývoji nových produktů je věnována soustavná pozornost, každý konkrétní kus je podrobován velmi důkladné kontrole, a tak splňuje nejvyšší kritéria kvality a vyznačuje se naprosto mistrným zpracováním. Po vizuální stránce jsou dilda i anální kolíky skutečně vydařené, můžete si je bez zábran vystavit jako tajemné sošky, aniž by zvědavá návštěva odhalila jejich primární účel. Prozatím si vám talentovaný český výrobce dovoluje nabídnout 3 modely promyšleného designu zákaznicky oblíbených typů pomůcek. Vyberou si náročnější zájemci o stimulaci anální i vaginální.
Dilda Wave připomínající nápadně kuželku na první pohled zaujmou nápaditým ergonomickým vytvarováním. Jejich dostatečně zaoblená špička, jež z výraznějšího projmutí plynulou vlnkou přechází v rovnější tělo pomůcky, vám zprostředkuje příjemnou a snadnou vaginální penetraci. Model Sphere důmyslného tvaru rozšiřujících se kuliček vám umožní i díky širší části základny, jak anální, tak i vaginální hrátky. Půvabné menší anální kolíčky Buttie oblíbeného tvaru v designu kapky jsou osvědčenou volbou pro všechny vášnivé začátečníky, kteří se rozhodli objevit kouzlo stimulace „zadních vrátek.“ Jeho zúžená a zkosená špička plynule přechází do typicky kónického zaoblení, a tak vám zprostředkuje příjemnou, postupnou a bezproblémovou anální penetraci. Dostatečně široká základna vám zaručí maximálně bezpečné hrátky.
Výjimečným zpracováním uchvátí Woodoo Touch Premium všechny vášnivé milovníky neotřelých pomůcek, překrásná kombinace velmi kvalitního exotického olivového dřeva s epoxidovou pryskyřicí v přirozeně průhledném odstínu, mnohdy s přídavkem různobarevných pigmentů okouzlí na první pohled nejen vášnivé astronauty, ale díky vydařené kombinaci i své originální vizáži i obdivovatele minerálů a skleněných výrobků. Velký orgastický třesk je s tímto milovníkem předem zaručen!

Možná jste propadli rozšiřujícímu se trendu nábytku a dalších bytových doplňků v tomto specifickém a v současnosti velmi populárním stylu. Buďte hraví a okořeňte i vaše slastné momenty naprosto přepychově! Rozmazlete sebe či vaši drahou polovičku neobvykle skvostným dárkem s neřestnějším nádechem. Budete-li tomuto krasavci věnovat stejnou lásku a péči jako on vám, budete z jeho služeb těšit po dlouhá léta.

Články