GOOD VIBES s Flagranti ﮩـﮩﮩ٨ـ♡ﮩ٨ـﮩﮩ٨ـ SLEVA 15 % na VIBRÁTORY s kódem "VIB15"
Partner of Notino
LÁSKA A FESTIVALy- PŘIPRAVENI TO ZAŽÍT?
Zlevňovač dopravy
Luxusní dárkové balení

Hravost a kvalita jsou u hraček od Fun Factory poznávacím znamením

Značka Fun Factory byla založena v Německu v roce 1996 a za dobu své existence stihla posbírat ocenění Red Dot Award, German Design Award, iF product design award, American Good Design Award, XBIZ Award a Chicago Athenaeum Good Design Award.

Vyrábí širokou škálu pulzátorů, vibrátorů, venušiných kuliček, dild, análních hraček, masturbátorů a dalších nezbytných intimních produktů pro každého zájemce či zájemkyni bez rozdílů.

Již více než 20 let v Brémách navrhují a vyrábí erotické hračky a doplňky, které dělají lidem radost. A daří se jim to, aniž by byli otroky nejnovějších módních výstřelků.

Jejich mise

Do svých produktů dávají své letité znalosti, zkušenosti a ty nejlepší úmysly, za nimiž si mohou stát. Hračky FUN FACTORY jsou zárukou prověřené německé kvality. Každý den je novou příležitostí se něco naučit nebo něco zkvalitnit, což se v jejich produktech odráží.

Jejich vize

Produkty od Fun Factory mají všem bez výhrad přinášet do života hravost, zábavu i otevřenost všemu novému a dosud v ložnicích nepoznanému. Již více než pětadvacet let vyrábí erotické hračky, které inspirují k objevování nových zážitků v oblasti intimity. Pomůcky z dílny Fun Factory disponují inovativními technologiemi a jsou vyrobeny z nejlepších atestovaných a zdravotně zcela bezpečných materiálů.

Samotnému zpracování je věnována spousta pozornosti. Ruční výroba zaručuje dokonalé vymodelování každého detailu tak, aby nic neodvádělo vaši pozornost od vášnivých hrátek. Můžete si vybírat z různorodé palety barev, jejich hračky vynikají důmyslným vytvarováním a povrchovou texturou. Jsou symbolem svobodné, smyslné a vášnivé sexuality pro každé pohlaví, gender a orientaci, ať už pro sólo radovánky či párové aktivity kdekoliv.

Důležité je cítit se dobře, smát se a užívat si spoustu ZÁBAVY! V souladu s trendem udržitelnosti je celý sortiment produktů navržen, vyroben i zabalen v Německu, což značně snižuje stopu CO2.

Proč si vybrat produkty Fun Factory?

Všechny produkty jsou vyrobeny pouze z lékařského, hypoalergenního silikonu. I plastové součásti výrobků FF jsou vyrobeny z lékařských materiálů. Každý jeden kus je ručně opracováván a je mu věnována ta nejvyšší péče.

Kreativní tým FF vždy reflektuje nejen současné trendy na poli erotického průmyslu, ale šířeji genderově-společenské otázky a poptávku i nápady zákazníků.


Vibrátory

Dilda

Anální pomůcky

Masturbátory


Všechny produkty Fun Factory

Snadné a intuitivní ovládání si zamilujete

Ovládaní produktů této německé značky je snadné a osvojí si jej i nováčci, hračky mají maximálně tři tlačítka. Všechny inovace ve společnosti FUN FACTORY jsou vytvářeny s ohledem na zkušenosti, nápady a přání všech fanoušků značky. To je víc než jen mantra společnosti, tento přístup je ztělesněn v každé hračce, která se z továrny dostala ke spokojeným uživatelům a uživatelkám.

Příznivci FF poznají, že drží v ruce hračku tohoto legendárního brandu už na první dotek. Zamilovali si ergonomické vytvarování různých pomůcek a možnost přesné a spolehlivé manipulace při obsluze pomůcky. Mnohé z hraček dokonce disponují funkcí cestovního zámku, a tak můžete mít svou oblíbenou hračku kdekoliv s sebou. Právem je FF považována za jednu z průkopnických značek erotického průmyslu.

Kreativní tým FF vždy reflektuje nejen současné trendy na poli erotického průmyslu, ale šířeji genderově-společenské otázky a poptávku i nápady zákazníků, aby jim i do budoucna mohli nabídnout přesně takové hračky, po jakých ve svých snech touží.

A jak začal celý příběh značky?

V roce 1996 si Dirk Bauer a Michael Pahl, čerství absolventi technických oborů, sedli k Dirkovu kuchyňskému stolu s náčrtníkem a hmotou Play-Doh, aby navrhli vůbec první dildo, které bude zcela bezpečné pro lidské tělo a zároveň kompatibilní s postroji. Model vytvořený podle tohoto prvního prototypu byl později uveden na trh jako usměvavý PADDY PINGUIN. Na začátku devadesátých let byla nabídka výrobků v obchodech pro dospělé zoufalá ? záplava stejnorodých realistických dild, často vulgárního designu, z nevábně vypadající gumy nepříjemného chemického zápachu. Náročnější zákazníci si opravdu z takového sortimentu nemohli vybrat. I z tohoto důvodu měl celý tehdejší pohled na trh erotických hraček nálepku něčeho, eufemisticky řečeno, nemravného.
Dirk a Michael nenašli ale pouhou ?díru? na trhu (zejména, co se designu jejich hraček týče). Ani styl prezentace tehdejších výrobců erotických pomůcek nebyl zákaznicky příliš otevřený a orientovaný na různorodé a individuální potřeby lidí. Tehdy žádná z hraček ?nevyzývala? zákazníky, aby vyzkoušeli něco zcela nového a nepoznaného. Aby odhodili své zábrany, stud a obavy a vydali se za novými zážitky. Pro zakladatele Fun Factory to byla skutečně vzrušující výzva, ale zhostili se jí s kreativitou a vášní, jež je všem výrobkům z jejich produkce zcela vlastní. Podařilo se jim stát se inovátory v oboru: jako první vyrobili dobíjecí vibrační přístroj z lékařského silikonu a toto prvenství bylo oceněno hlavní cenou za design erotické hračky. Vytvořili navíc několik zcela nových kategorií a brand se stal zárukou špičkových erotických hraček.

Zdravotně nezávadný materiál je základ

Všechny produkty jsou vyrobeny pouze z lékařského, hypoalergenního silikonu a jsou použita pečlivě vybraná barviva bezpečná pro tělo, která míchají ve vlastních speciálních zařízeních, aby získali zcela originální odstíny. Po ztuhnutí nalitého materiálu pracovníci továrny hračky ručně dotvářejí. I plastové součásti výrobků FF jsou vyrobeny z lékařských materiálů. Vše je navrženo tak, aby byly produkty dokonale kompatibilní s každou pokožkou.

Na rozdíl od lesklých silikonových hraček, ze kterých lubrikant jen sklouzne, silikonové hračky FUN FACTORY se sametovou texturou (a určitou specifickou zrnitostí povrchu) drží lubrikant, takže zákazníci mohou pokračovat v radovánkách tak dlouho, jak chtějí. Přesto je tento typ silikonu zcela neporézní, tedy bezpečný.

Produkty Fun FactoryVšechny produkty Fun Factory


Články