GOOD VIBES s Flagranti ﮩـﮩﮩ٨ـ♡ﮩ٨ـﮩﮩ٨ـ SLEVA 15 % na MASTURBÁTORY s kódem "MAS15"
Partner of Notino
FLASH začal ⚡️ Ceny za polovinu
Do konce zbývá
Zlevňovač dopravy
Dárek pro každého
Vibrátor Fun Factory STRONIC G růžový

Vibrátor Fun Factory STRONIC G růžový

Vibrátor z hedvábného silikonu s 10 pulzujícími rytmickými pohyby. Výrazné zesílení špičky pro dokonalou masáž bodu G, který prokrví a zvýší jeho citlivost.
Doprava zdarma
Tento produkt již není v nabídce. Prosím vyberte si jiný produkt z naší nabídky.
Popis zboží

Chtěla byste rozšířit intimní pocity a prožít výjimečné, bohaté a senzační orgasmy? Vyslyšte přání svého těla a vychutnejte si tento vibrátor Fun Factory STRONIC G plnými doušky. Vše co si váš sexuální život žádá se ukrývá v tomto fenomenálním vibrátoru, nebo spíše pulzátoru.
Rozdíl je zřetelný v prvních vteřinách po zapnutí. Zatímco vibrátor využívá motor k rozkmitání závažíčka kolem své osy, čímž vytváří vibrace jak je znáte, patentovaná technologie pulzátoru se závažím pohybuje vpřed a vzad, takže napodobuje kopající pohyby, které vás rozhodně nenechají chladnou. Takto vytvořené vibrace jsou pronikavější, hlubší a daleko intenzivnější. Extrémně silný motor s neuvěřitelně tichým až neslyšným chodem vám nabídne 10 rytmických pulzačních rytmů, které vám poskytne mimořádný tanec vášně a novou hranici vesmírných prožitků. Namísto toho, abyste si na vibrace zvykla, kopulační rytmy prokrvují oblast a přináší větší citlivost, takže ani po čase jej nepřestanete milovat a můžete s ním zažít několikanásobnou radost.
K dokonalým uvolněným myšlenkám vám pomůže ultra hebký a hedvábný lékařský silikon prvotřídní kvality, který pohladí vaše partie s takovou něžností, že jej nebudete chtít pustit z ruky. Tvar těla se zvýrazněnou špičkou, která je měkká a flexibilní je přizpůsoben stimulaci nejcitlivějšího místa ženského těla, bodu G a s těmito pulzacemi zažijete nejsilnější a nejsmyslnější masáž, která vás doprovodí na cestě za jedinečnou extází. Zesílená vrchní část vytváří vzrušující tlak a hladký povrch elegantních křivek ve společnosti s kvalitním lubrikantem vám dodá sametový, avšak pikantní nádech. Navíc po jeho povrchu lubrikační gel nesteče a zůstane na něm, což vám dopřeje dlouhotrvající kluzké hrátky. Rukojeť z odolného ABS plastu se perfektně drží v ruce a ovládací tlačítka snadno nahmatáte třeba i po tmě. A funkci zámku tlačítek oceníte nejen při cestování.
Pozvěte ho ke společným aktivitám, kombinujte jeho služby s orálním sexem nebo dovádějte při sólové akci. Je také ideální pro dráždění bez nutnosti držení, zapřete jej například o polštář a objevte hands-free rozkoš. Ke všemu je nakloněn a nebrání se ani mokrám radovánkám ve sprše či ve vaně, neboť je plně vodotěsný. Pokud mu dojde energie, pohodlně mu ji doplníte přiloženým magnetickým USB kabelem. Není vhodné pro nositele kardiostimulátoru.
Znáte již svůj večerní program? Zcela jistě padnete do peřin opojená úžasným a nezapomenutelným vyvrcholením.

Jednoduché ovládání otevírá bránu do světa pravé zábavy. Zámek tlačítek deaktivujete podržením tlačítka FUN a + po dobu jedné vteřiny. Podržením tlačítka FUN a - tlačítka zamknete. Krátkým podržením tlačítka FUN na 1 vteřinu jej zapnete a spustíte první rytmický pohyb. Krátkými stisky tlačítka + posouváte rytmy dále, tlačítkem - se zase vracíte o úroveň zpět. Vibrátor vypnete krátkým stiskem tlačítka FUN.
V případě lubrikace doporučujeme jen gely na vodní bázi, aby nedošlo k poškození povrchu této hračky. Celou naší nabídku najdete zde. Po každém použití jej opláchněte pod vlažnou vodou a následně aplikujte čistič erotických pomůcek, který ho zbaví bakterií pro vaši bezpečnost.

Proč si vybrat vibrátor Fun Factory STRONIC G:

 • luxusní erotická pomůcka v naprosto elegantním designu
 • vyrobeno ze sametového lékařského silikonu prvotřídní kvality
 • zesílená ergonomická špička pro dokonalý tlak na citlivý bod G
 • patentovaná technologie rytmických pulzací dopřeje fenomenální masáž vedoucí k silným prožitkům
 • extrémně výkonný a neuvěřitelně tichý motor s 10 pulzačními režimy
 • prokrvuje stimulovanou oblast a přináší větší citlivost
 • ideální pro hrátky bez držení a kombinaci s orálním sexem
 • vodotěsný pro mokré dovádění ve sprše či ve vaně
 • jednoduché ovládání
 • dobíjecí pomocí přiloženého magnetického USB kabelu
 • snadná údržba

Parametry:


Barva: růžová, šedá
Materiál: silikon, ABS plast
Rozměry: celková délka 20,9 cm, použitelná délka 14,8 cm, průměr 3,7 cm
Vibrace: ne
Pohon: dobíjecí Li-on baterie
Vodotěsnost: ano
Lubrikace: lubrikanty na vodní bázi
Parametry
Parametry:
Pro koho:
Zkušenost:
Stimulace:
Velikost:
Ovládání:
Pohon:
Li-on baterie 
Napájení:
Povrch:
Vlastnosti a funkce:
Materiál:
Barva:
Voděodolnost:
Lubrikace:
Rozměry:
Celková délka:
20,90 cm
Použitelná délka:
14,80 cm
Průměr:
3,70 cm
Podrobnější rozměry:
celková délka 20,9 cm, použitelná délka 14,8 cm, průměr 3,7 cm