GOOD VIBES s Flagranti ﮩـﮩﮩ٨ـ♡ﮩ٨ـﮩﮩ٨ـ SLEVA 15 % na VIBRÁTORY s kódem "VIB15"
Partner of Notino
LÁSKA A FESTIVALy- PŘIPRAVENI TO ZAŽÍT?
Zlevňovač dopravy
Luxusní dárkové balení

Kroužek na penis Fun Factory NOS: Vyplatí se investovat?

Známá značka Fun Factory přišla na trh s vylepšenou verzí kroužku na penis, která slibuje delší erekci, oddálení ejakulace a revoluční sílu vibrací pro stimulaci partnerky. Na druhou stranu kroužek nepatří mezi nejlevnější a svou cenou se vyrovná kvalitním vibrátorům. Vyplatí se investovat?

Promyšlené balení a luxusní materiál

Jak už to u Fun Factory bývá, celé balení kroužku je promyšlené do posledního detailu. Od chvíle, co rozbalíte krabičku s moderním designem, názorným návodem a hrou, přes kvalitní cestovní pytlíček, až po sladěnou magnetickou červenou nabíječku. Samotný kroužek má nádhernou tyrkysovou barvu a sympatický design s oblíbeným rabbit designem pro vibraci. Kroužek je vyroben z pevné silikonové gumy: používejte ho proto pouze s lubrikačním gelem na vodní bázi. Nenechte se odradit - kroužek působí drobně, ale je vysoce elastický - nebojte se ho silou roztáhnout, on to vydrží 😉

NŌS versus levnější varianty

Ten nejobyčejnější jednorázový vibrační kroužek pořídíte i v obyčejné drogerii za zhruba tři stovky. Jenže ve srovnání s kroužkem NŌS jde o naprostý nesmysl: NŌS je oproti levnějším variantám z drogerie výrazně na jiné úrovni. Pevný silikon se s tím drogérkovým nedá srovnat. Ačkoliv kroužek vypadá nepoddajně, je to jeho největší přednost - poctivě zajistí erekci, což levnější varianty se svým snadno roztáhnutelným tenkým materiálěm nedovedou. Oproti svým levnějším verzím má NŌS také dva stimulační body určené k masáži penisu (nutno dodat, že partner z nich žádné výrazné pocity neměl) a na druhé straně zase dva silné motorky, které se svými vibracemi vyrovnají klasickému vibrátoru - s něčím takovým jsem se u kroužku ještě nesetkala. Vibrační část kroužku nabízí hned čtyři intenzity a jeden program, který střídá různé intenzity a vzorce. Musím uznat, že motorky jsou opravdu silné a jako cestovní vibrátor na klitoris skvěle poslouží. Jak už je standardem u kvalitních erotických pomůcek, kroužek je také vodotěsný. Příjemným bonusem je pak cestovní zámek, který zabrání nečekanému spuštění vibrace.

Zpestření sexu, nebo selhání?

Silikonový kroužek se nasazuje ve chvíli, kdy má partner erekci. Pevný silikon zamezí cirkulaci krve pryč z penisu a tím prodlouží erekci a údajně také oddálí ejakulaci. Fun Factory nabízí hned několik způsobů, jak kroužek uplatnit - nejen při klasickém sexu se stimulací klitorisu partnerky, ale také při orálním sexu a s vibracemi ke stimulaci varlat.Ocenila jsem, jak je kroužek drobný a vibrace silné - snadno se navléká na prsty a používá ke stimulaci klitorisu nebo prostaty jen tak. A to je podle mě kámen úrazu: kroužek jsme totiž v páru ocenili především jako vibrátor, nikoliv kroužek. Partner, jakožto někdo, kdo nemá problémy s erekcí, kroužek neocenil. Popisoval, že při nošení byl penis méně citlivý, a i když se mu zdálo, že ejakulaci kroužek trochu oddálil, sex si tolik neužil. Já jsem zase ocenila silné vibrace, nicméně při sexu preferuji spíše kontinuální stimulaci klitorisu, než nárazové vibrace při každém přírazu. V materiálech od Fun Factory stojí, že pro některé muže používání nemusí být příjemné a při jakémkoliv diskomfortu je doporučeno kroužek sundat. My kroužek používáme jako diskrétní cestovní vibrátor, který je opravdu báječný - dlouho vydrží, je malý, má skvělý cestovní pytlíček i pohodlné USB magnetické nabíjení a opravdu silné vibrace. Na druhou stranu to vůbec není důvod, ke kterému kroužek vznikl. Nicméně je nutné dodat, že naše zkušenost je specifická a tak pro vás může být kroužek perfektním společníkem do postele.
P. S.: Na závěr je důležité zmínit, že ze zdravotních důvodů by kroužek na penisu neměl být déle, než 20 minut a neměli by ho používat lidé, kteří mají cévní problémy. Stejně tak není kroužek určen k řešení erektilní dysfunkce - na to je třeba navštívit odborníka.
Ella
Život Elly je o hledání rozkoše ve všem, co dělá - ať už jde o dobré jídlo, zážitky nebo sex. A protože má zvídavou povahu, hltá vědecké studie a za každou novinkou hledá pět dalších informací. Díky tomu je chodící encyklopedií sexu a sexuality - a užívá si toho každým douškem!