GOOD VIBES s Flagranti ﮩـﮩﮩ٨ـ♡ﮩ٨ـﮩﮩ٨ـ SLEVA 15 % na MASTURBÁTORY s kódem "MAS15"
Partner of Notino
FLASH začal ⚡️ Ceny za polovinu
Do konce zbývá
Zlevňovač dopravy
Dárek pro každého

Electric sucking massager: Kabelkový vibrátor pro rychlé potěšení

Electric sucking massager je malá kapesní verze slavnějšího vibrátoru typu stimulátoru Satisfyer. Pokud jste o něm neslyšeli, Satisfyer je speciální vibrátor se sací funkcí, která pomocí podtlakových vln stimuluje klitoris a tisíce žen po celém světě přísahají, že po něm mají ten nejlepší orgasmus. Tahle neznačková verze má příjemný design a sympatickou cestovní velikost, ale taky pár designových nedomyšleností. Stojí za to do něj investovat, nebo je lepší koupit dražší variantu? Na to se podíváme v dnešní recenzi.

Růžová sázka na jistotu

Tenhle vibrátor je pocitově jako závan cukrové vaty: příjemný sametový povrch ze silikonu v roztomilé světle růžové, doplněné o metalický růžový plát z druhé strany. Je opravdu malý - ale přesto dostatečně výkonný - tak akorát do dlaně, do kabelky a na cestování. Víckrát jsem se těšila na dovolenou, ale balit si full-size vibrátor mi přišlo zvláštně odhalující, moc velké a zabírající místo. S tak malým, drobným vibrátorem, který nepůsobí ani trochu vulgárně, mě takové věci vůbec nenapadají. S přehledem by se vešel do mojí taštičky na make-up - a to je mi velmi sympatické, vzhledem k tomu, co v sobě skrývá.

Dosahuje i na slavný Satisfyer?

Začnu tedy pozitivy: to, že je malý, ho vůbec nelimituje v tom být fakt výkonný. Electric sucking massager nabízí zhruba devět stupňů intenzity sání a spolehlivě vás dokáže přivést k orgasmu. V porovnání s jinými vibrátory však nenabízí programy - tedy vzorce - umí jen přidávat a ubírat na intenzitě.To však není na překážku - já si vystačím s prvníma dvěma stupni intenzity - a to jsem spíš ta, která ocení silnější vibrace. Ovládá se opravdu intuitivně a má moje tři oblíbená tlačítka - tedy na zapnutí a pak i samostatné zvýšení i snížení intenzity, čehož si cením - z mých předchozích recenzí možná víte, že ovládání intenzity pouze směrem nahoru mě docela irituje. Zdá se, že má i fajn výdrž baterie, protože mi na jedno nabití vydržel už na několik kratších čísel - delší ani nebyly třeba. Podle informace na obalu zvládne až dvě hodiny provozu - běžný vibrátor zhruba čtyřicet minut - ale vždy závisí, v jaké intenzitě ho používáte. Oproti Satisfyeru se nenabíjí magneticky, ale kabelem s konektorem, který je třeba zapíchnout do vibrátoru a do USB adaptéru. To ale vůbec nevadí, vibrátor je totiž podle výrobce stoprocentně voděodolný, dá se tedy používat i ve vaně nebo ve sprše.

No a teď k těm negativům. Ve srovnání se Satisfyerem mu totiž chybí možnost vibrací - umí prostě jen sát. Sací hlavička je taky dost malá, v průměru má asi jeden a půl centimetru, kdežto Satisfyer je oválný a má zhruba dva centimetry. To znamená, že všechna síla Electric sucking massageru je soustředěná na jeden malý bod, takže pokud jste v oblasti klitorisu citlivá, může být na vás stimulace příliš zaměřená. Na druhou stranu mi přišlo jednodušší najít s tímto vibrátorem ten správný úhel, při kterém stimulace byla příjemná, zatímco u Satisfyeru to vyžadovalo několik pokusů - ale to může být dáno tím, že už mám nějakou praxi a zhruba vím, jak na to.

Jako další mínus považuji absenci vyměnitelného konce, na který jsem u Satisfyeru zvyklá. Okraj malého vibrátoru totiž není zaoblený a nemá žádnou snímatelnou přísavku, takže v kombinaci s tím úzkým zakončením se jeho části o něco hůř čistí.

Ačkoliv má na krabičce napsáno, že je opravdu tichý, přijde mi, že je docela slyšet, a ve větších stupních je opravdu hlučný - to ale i klasický Satisfyer. Jen možná absence zaoblené hlavičky ho dělá hlasitější, než by mohl být.

Shrnutí

Pokud jste hrdou majitelkou klasického Satisfyeru a hledáte drobného společníka na cesty, tenhle vibrátor rozhodně nesmíte vynechat. Není sice tak promyšlený jako Satisfyer, ale je jeho důstojnou menší verzí, která splní, co slibuje. Pokud se sací technologií nemáte zkušenost, určitě doporučuji investovat první do dražší verze Satisfyeru, která má promyšlenou kombinaci vibrací i sání a také větší sací hlavičku. No a pokud jste opravdová požitkářka, doporučuji zainvestovat spíše do Satisfyeru Curvy+: ten v sobě skrývá vibrace, sání, příjemnou velikost i aplikaci, která se vám postará o hodiny diskrétního potěšení. Na druhou stranu tam Electric sucking massager ani nemíří a proto má za mě jasné ANO!
Ella
Život Elly je o hledání rozkoše ve všem, co dělá - ať už jde o dobré jídlo, zážitky nebo sex. A protože má zvídavou povahu, hltá vědecké studie a za každou novinkou hledá pět dalších informací. Díky tomu je chodící encyklopedií sexu a sexuality - a užívá si toho každým douškem!
Články