GOOD VIBES s Flagranti ﮩـﮩﮩ٨ـ♡ﮩ٨ـﮩﮩ٨ـ SLEVA 15 % na VIBRÁTORY s kódem "VIB15"
Partner of Notino
LÁSKA A FESTIVALy- PŘIPRAVENI TO ZAŽÍT?
Zlevňovač dopravy
Luxusní dárkové balení

Ze sprintera vytrvalcem - Pár dobrých důvodů, proč vyzkoušet masturbátor

Na co, říkáte si? Pár důvodů bychom pro vás měli a nemusíme vás o tom přesvědčovat jen my, ale i fakt, že masturbátory patří po vibrátorech mezi nejprodávanější erotické pomůcky pro muže. Tyto hračky mají mnoho provedení, mezi kterými můžete vybírat, ale ať už si vyberete jakékoliv z nich, vězte, že jen ke své ruce už se vracet nebudete. Masturbátory mají totiž hned několik výhod, tak se na ně pojďme mrknout.

Kdy se vám masturbátor bude opravdu hodit?

Pokud nemáte stálý vztah, může být tato hračka zajímavým oživením, která i z obyčejné masturbace udělá zážitek. A nejde jen o vnitřní drážkování a skoro realistický pocit pronikání. Funkce, které některé produkty nabízejí – režim sání jako simulace orálního sexu, vyhřívání, vibrace, měření výkonu - to vše posune autoerotiku na zcela jinou úroveň.

Pokud stálý vztah máte, častým problémem, který páry řeší, jsou rozdílné potřeby mezi partnery. Poznáváte se v tom? Tento problém je častější, než by se zdálo. Jen výjimečně se oba v páru sejdou v tom, jaká frekvence jejich sexuálního života je optimální pro oba a často je to o kompromisech z obou stran. Pokud jste vy ten náruživější, může být masturbátor řešením.


Pokud bychom hledali pomůcku, která pomůže nejenom mladým mužům s jejich sebevědomím v průběhu jejich sexuálního života, byl by to právě masturbátor. Muži se díky němu naučí pracovat se svou erekcí i vyvrcholením, které se díky tomu naučí mít víc pod kontrolou. Není nad to vkročit do dospělosti i do sexuálního života jako zdatný milenec, který ví, co od svého těla očekávat a jak s ním pracovat… Kéž by mi to někdo řekl v době mého dospívání a při prvních pokusech o sex.

Je libo masturbační vajíčko nebo raději realistický odlitek vaší oblíbené pornstar?


Každý máme jiné potřeby, ale pokud se nechcete hned ze startu vrhat do nějakých specialitek, mrkněte na japonské masturbátory značky Tenga. Jsou to návleky z jemného realistického materiálu ve tvaru vajíček nebo cupů, které mají různě členěnou vnitřní strukturu, takže vám dopřejí zcela nové zážitky. Pokud jste hračička a vyznavač moderních technologií, má pro vás Tenga v záloze třeba vakuový rotátor se zabudovaným gyroskopem, takže zažijete nejenom dokonalou imitaci orální stimulace, ale zároveň k tomu můžete přidat pět rotačních režimů. A že se teda točí.
Už vás také pohltil svět virtuální reality? Interaktivní masturbátory Kiiroo vás dokáží přenést do virtuálního světa pornstars, propojit vás s videi i 3D hrami.

Trénink dělá mistry

A jak už jsme tady zmínili, trénink dělá mistra a kdo by nechtěl být v posteli nepřekonatelným? Americká značka FLESHLIGHT nabízí nejenom reálné odlitky hvězd z našich tajných snů, ale také celou tréninkovou sadu. A věřte nebo ne, ale na žádný trénink se nebudete těšit tak, jako na tuto vytrvalostní sérii.
Články