Nejnovější článek: Jaké porno sleduje generace Z a co nejvíc vzrušuje Boomery? Objevte jejich tajné fantazie!
Partner of Notino
FLASH začal ⚡ Ceny za polovinu
Do konce zbývá
Zlevňovač dopravy
Dárek pro každého

NATULI

Ryze česká značka NATULI od počátku až do konce vypráví příběh propracované myšlenky o výjimečném produktu stvořeného z těch nejpečlivěji vybraných surovin. Využívá jen veganské složky, které nepochází z živočišného původu ani nebyly testované na zvířatech. Vždy se tak budete moci spolehnout na tuto prémiovou kvalitu značky, která vám přinese pokaždé něco extra.
Lubrikační gely vyrobeny z prvotřídních přírodních BIO nebo organických ingrediencí jsou výjimečné unikátním a bohatým složením na bázi vody a oleje. Obsahují například fantastický makadamiový olej za studena lisovaný, kokosový či jojobový olej a mnoho dalších extraktů, které napomáhají dokonale hydratovat pokožku, perfektně ji vyživují, mají regenerační, hojivé a léčivé účinky a v neposlední řadě udržují správné hodnoty pH.
A proto, že NATULI skutečně záleží na tom, abyste do rukou dostali něco speciálního, jsou ukryty v luxusní lahvičce z biofotonického skla, který funguje jako filtr a chrání jeho obsah. Produkty s označením PREMIUM jsou navíc baleny do ručně šitých, designových nepromokavých bagů.
No řekněte - co víc si přát. Zaručeně si vyberte i vy.
Filtr:
Cenové rozpětí
59
1090
Doporučujeme
Nejnižší cena
Nejvyšší cena
Nejnovější
Články