Doprodej prádla pro ženy EWA BIEN 💛 Sleva -30 % na celou značku ZDE
Partner of Notino
FLASH začal ⚡️ Sleva až 59%
Do konce zbývá
Zlevňovač dopravy
Dárek pro každého

Chcete poznat Elise? Realistická panna se vám otevře

Pokud si chcete užít nespoutaný sex s krasavicí, která má krásná a pevná prsa, a přitom vám nebude do ničeho kecat, tak se seznamte s naší Elise - luxusní silikonová panna se vám podřídí i přizpůsobí. Nikdy nebude mít dost.

Chce sex s vámi tady a teď! Jste na ni připravení? Sexshop 4sex.cz exkluzivně přináší žhavé realistické panenky pro náročné muže.

Pánové, zadejte se

Chcete se seznámit s ženou svých snů, která vás nikdy neodmítne a pořád na vás bude mít chuť? Tato blonďatá kráska se jmenuje Elise, měří 160 cm a její vagína je hluboká 18 cm. Má naprosto žhavé míry 94-51-86 cm, které vám zvednou náladu i penis.

A to jsme vám ještě neřekli všechno. Realistická panna Elise je vyrobena ze silikonu a speciálních materiálů, díky kterým je dokonalé ohebná a tak s ní můžete praktikovat veškeré vaše sexuální představy - v sedě, kleče i ve stoje.

Její obličej i řasy jsou bez chybičky, očima vás svádí a její plné a tvarované rty se už nemůžou dočkat, až vás ochutnají. Její hebká pleť je tak reálná a podobné lidské kůži, že jí budete chtít pořád hladit i lízat - její pevné bradavky i naducanou vagínu.

Sex s pannou vás dostane

Nafukovací panny byly trendem v minulosti, ale nyní přichází na scénu tyto luxusní silikonové panenky, po kterých touží všichni nadržení, ale také opuštění muži. A není se čemu divit. Realistická kráska Elise má pouhých 41 kg a otevře vám všechny své 3 otvory - pusinka má hloubku 13 cm, anální otvor krásných 16 cm a vagínu jsme již představili výše.

Proč si to s ní rozdat?

Elise je vzorná žena - je tichá a se vším souhlasí. Bude milovat všechny polohy, které si vymyslíte a je jí jedno, jestli máte obří přirození nebo menší penis. Jste pro ni dokonalý muž. Umělá panna si to s vámi rozdá kdekoliv a kdykoliv si vzpomenete - ve stoje u kuchyňské linky, v kleče na zahrádce, v leže na barovém pultu, zepředu i zezadu. Je neustále připravená k akci - bez výmluv, bez keců. Neobráží kavárničky s kámoškami a netahá z vás nikdy peníze. Pannu ze silikonu si můžete obléknout do svůdného oblečku a klidně z ní vše zase drsně strhat, můžete jí dát roubík do úst a taky zbičovat jako nehodnou holku. Zahrajte si s Elise na policajta a sexy zlodějku. Ona to má ráda. Prostě se můžete těšit na opravdu uvěřitelnou a téměř živou ženu, pro kterou budete její sexuální bůh. Dokud neprobádáte její vagínu do hloubky, neolíznete její měkoučkou bradavku nebo neochutnáte její žhavé rty, nepochopíte. Chcete ji mít? Chcete ho do ní zasunout a úpět při nejlepším orgasmu vašeho života? Pouze na našem eshopu jí najdete skladem - již brzy, pouze u nás si dopřejte realistickou pannu Elise - tady a teď.Přečtěte si i náš další článek:

Máte chuť na sex s pannou?