Doprodej prádla pro ženy EWA BIEN 💛 Sleva -30 % na celou značku ZDE
Partner of Notino
CUTE hračka týdne s překvapením
Zlevňovač dopravy
Luxusní dárkové balení

Dilatátory pro muže - zdravotnická pomůcka nebo praktika pro otrlé?Dilatátor, někdy také dilátor, je tenká tyčinka různých délek a šířek, která se zavádí do močové trubice. Dnes už je možné vybírat z nepřeberného množství materiálů, ale také tvarů. A oč se tedy jedná?

Dilatátory existují ve verzi pro ženy, ale těmi se dnes zabývat nebudeme. Mnohem zajímavější je totiž verze pro muže, která už není brána vyloženě jen jako zdravotnický prostředek, ale také jako pomůcka vedoucí ke zcela novým zážitkům. Tato tenká trubička se zavádí do močové trubice, kde působí nikdy nekončící rozkoš. Jeho opatrné zasouvání je velmi vzrušující záležitostí. Ač by se zdálo, že se jedná o libůstku pro vyznavače BDSM, není tomu tak. Užití dilatátoru se doporučuje u pacientů, kteří mají problém se zúženou močovou trubicí a tento zákrok běžně podstupují v lékařské ordinaci. Výhodou domácího praktikování je nejen větší pohoda bez zbytečného stresu, ale i rozkoš, kterou při jemné manipulaci zcela jistě zažijete. Zpočátku se doporučuje začínat se silikonovými dilatátory menšího průměru okolo 4 až 5 mm. Nikdy by se navíc nemělo zapomínat na použití dostatečného množství lubrikačního gelu, který se použije nejen na samotný dilatátor, ale je možné jej injekční stříkačkou vstříknout také do samotného penisu. I zde platí, že trénování dělá mistra. Po čase můžete přejít na větší průměry, ale i jiné materiály či typy. Vybírat můžete z nerezových či hliníkových dilatátorů, silikonových sad ale také vibračních dilatátorů, které stimulují močovou trubici intenzivními vibracemi, čímž dochází k vnitřní přímé masáži prostaty.

Dezinfekce a lubrikace je základ

U těchto pomůcek je důležité důkladné čištění, nejlépe převaření a následné užívání bezoplachové dezinfekce a při zavádění lubrikace, bez které to ani nezkoušejte. Zavádění by rozhodně nemělo být bolestivé. Pokud by tomu tak bylo, zavádění přerušte a zkuste nejprve pomůcku s menším průměrem.

Pro zkušené matadory

Pokud jste už v této oblasti vyzkoušeli vše z výše popsaného, máme pro vás ještě jednu možnost. Některé typy z kovu je nejen možné vychladit nebo naopak ohřát, což vám přinese zcela nový prožitek, ale můžete na ně připojit i elektrostimulaci. To už jsme ale u praktik z jiného soudku...