INTIMINA 🌹 Sleva 20 % a DÁREK K NÁKUPU s kódem "INTIMINA20" 
Partner of Notino
Naskočte na vlnu Wellbeingu
Zlevňovač dopravy
Luxusní dárkové balení

Hledáte intenzivnější prožitky? Vsaďte na vibrační pomůcky

vibracni

Vibrující hračky pozvednou vaše sexuální potěšení na nový level. Najděte si tu nejvhodnější pro vás.

Pokud se sexuální hračky staly součástí vašeho života, jistě už víte, že ty vibrační ve vašem repertoáru nesmí chybět. Představují totiž tu nejjednodušší a nejrychlejší cestu ke kvalitnímu sexuálnímu uspokojení. Už dávno však neplatí rovnice vibrující hračka = vibrátor pro ženu. Rozšiřte si obzory a objevte skvělé vibrující pomocníky pro dámy, pány ale i hravé páry. Nejtěžší pak bude pouze rozhodnout, se kterým vás to bude nejvíce bavit.

Vibrační vajíčka

Ne každé ženě vyhovují prodloužené tvary vibrátorů a intenzivní vibrace mohou těm citlivějším dokonce působit velké nepohodlí. Vibrační vajíčka tak poskytují skvělé řešení pro ženy s chutí vyzkoušet něco nového. Vajíčka vibrují v tichosti, a tak nenarušují intimní atmosféru. A pokud si s nimi chcete zahrát ve dvojici, mnoho z nich nabízí i dálkové ovládání, které umožní vašemu partnerovi regulovat nastavení.

Vibrační kroužky na penis

Vibrační kroužky jsou báječným doplňkem pro muže, kteří chtějí ještě posílit stimulaci v průběhu intimních chvil a oddálit vyvrcholení na maximum. Kromě toho, že prodlužují a rozšiřují tvar mužských partií také krásně rozlévají vibrace do oblasti třísel a rovněž směrem k partnerce. Dovedete si představit lepší doplněk vašich společných hravých chvil?

Vibrující masturbátory

Novinkou na trhu, kterou si zamilovalo už mnoho pánů, jsou vibrační masturbátory. Ty poskytují dokonalou stimulaci ať už se rozhodnete pro požitek z orálního, análního nebo klasického sexu. Smyslné, měkké, vlhké či vyhřívané dráždění v různých rychlostech a úrovních vám dopřeje ty nejrealističtější zážitky.

Satisfyer pro ženy, muže i pro páry

Mnoho žen má problém dosáhnout orgasmu pouze pomocí vnitřní stimulace. Právě vnější impulsy vhodného satisfyeru pro páry mohou ženám při sexu pomoci dosáhnou mnohem kvalitnější orgasmus. Samozřejmě zároveň navozují příjemné vibrace a značně zúžený prostor pro pány. Satisfyery však slouží i pro individuální potěšení žen i mužů a je pouze na vaší preferenci, jaký styl a funkce si zvolíte.

Vibrační přísavky nebo jiné hračky

Oblast v podbřišku není jediná, ve které si můžete dopřávat vibrační potěšení. Hravou pomůckou pro ženy jsou i vibrační přísavky na bradavkykteré zvyšují citlivost a mohou výrazně přispívat k dosažení mnohonásobných orgasmických zážitků. Oblíbenými jsou i anální vibrátory či vibrační návleky různých tvarů a velikostí.

Vibračních možností je na trhu spousta a bude jen na vás, kterou si vyberete. Důležité je myslet hlavně na své potřeby a nebát se experimentovat. Každé tělo je jiné, a proto si dopřejte čas a prostor pro prozkoumání toho svého. Jistě vám to přinese mnoho nových a příjemných zážitků.