GOOD VIBES s Flagranti ﮩـﮩﮩ٨ـ♡ﮩ٨ـﮩﮩ٨ـ SLEVA 15 % na VIBRÁTORY s kódem "VIB15"
Partner of Notino
Kolík anální La Gemmes JADE ROOT

Kolík anální La Gemmes JADE ROOT

Jedinečný anální kolík La Gemmes JADE ROOT z přírodního minerálního kamene. Hladký nefrit pro dokonalou anální stimulaci navozuje harmonii a mírní smutek.
Doprava zdarma
Tento produkt již není v nabídce. Prosím vyberte si jiný produkt z naší nabídky.
Popis zboží

Věříte na přírodní sílu a energii získanou z minerálních kamenů? Pořiďte si tuto unikátní erotickou pomůcku a čerpejte nekonečné podpůrné vlastnosti čisté přírody. Unikátní anální kolíček La Gemmes JADE ROOT v neuvěřitelně elegantním designu vám nabízí mimořádné potěšení a dokonalé ruční zpracování. Je celý vyroben z fenomenálního leštěného nefritu. Tento velký drahokam vás pohladí na těle i na duši. Pevné tělo má lesklý a hladký povrch a je mírně zahnuté pro bezkonkurenční anální stimulaci. Má úzkou špičku, která usnadňuje penetraci a menší kulatou základnu. S tímto kolíčkem prožijete intenzivní vášnivé chvíle.
Nefrit je kámen moudrosti a přátelství. Chrání před negativními myšlenkami, navozuje harmonii a nastoluje klid. Dokáže mírnit stres a napětí, beznaděj i vztek. Posiluje funkci očí, srdce, ledvin a močového měchýře. Detoxikuje organismus a působí proti neplodnosti.
Abyste si své prožitky užili včetně wellness kůry, vyzkoušejte jej i ve sprše či ve vaně, protože je vodotěsný. Díky tomu bude perfektní i pro teplotní hrátky. Stačí jej pod vodou nahřát či nachladit. Unisex provedení udělá radost mužům i ženám.
Propojte harmonickou energii krystalu s uvolňujícími pocity intimního charakteru a dopřejte si fenomenální auru vedoucí k báječným orgasmům.
Upozornění: Minerál je přírodní surový kámen, který se může lišit barvou i drobnými nedokonalostmi. Také absorbuje energie, proto se může stát, že praskne, což je normální jev. Při manipulaci a skladování dbejte zvýšené opatrnosti, protože je náchylný na otřesy. Před každým použitím zkontrolujte, že je neporušený.

V případě lubrikace doporučujeme jen gely na vodní bázi, aby nedošlo k poškození povrchu této hračky. Celou naší nabídku najdete zde. Nejlépe vyhledejte pouze přírodní lubrikanty. Po každém použití jej opláchněte pod vlažnou vodou a následně aplikujte čistič erotických pomůcek, který ho zbaví bakterií pro vaši bezpečnost.

Proč si vybrat kolík anální La Gemmes JADE ROOT:

  • fantastický kolík z pravého minerálního kamene pro dokonalé anální uspokojení
  • ručně zpracovaný leštěný nefrit
  • ideální pro teplotní hrátky
  • lehce zahnuté tělo s úzkou špičkou usnadňuje penetraci
  • energie drahokamu má mnoho pozitivních vlastností
  • vodotěsný pro mokré hrátky ve sprše či ve vaně
  • snadná údržba

Parametry:


Barva: zelená
Materiál: nefrit
Rozměry: celková délka 9,5 cm, použitelná délka 6,5 cm, průměr těla 3,2 cm, průměr základny 3 cm
Vibrace: ne
Vodotěsnost: ano
Lubrikace: lubrikanty na vodní bázi
Parametry