Partner of Notino
Loono POMÁHEJTE s NÁMI - Chci přispět 10,- Kč

Loono POMÁHEJTE s NÁMI - Chci přispět 10,- Kč

V rámci listopadové kampaně #doledobry se zaměříme na zdraví mužů a zároveň pomůžeme neziskové organizaci LOONO. Podpořte částkou 10,-Kč správnou věc!
Tento produkt již není v nabídce. Prosím vyberte si jiný produkt z naší nabídky.
Popis zboží

Měsíc listopad je už tradičně spojen s akcí Movember. Nemalou část mužů v tomto období ozdobí slušivý knír či vous na znamení podpory a uvědomění si vážnosti onemocnění jako je rakovina prostaty a varlat. Je to také ta správná chvíle, kdy začít se samovyšetřeními, pokud jste to doteď nedělali pravidelně. CHRAŇTE SE A POMÁHEJTE!

Také FLAGRANTI se letos opět rozhodlo zapojit se nejen do osvěty, ale také pomoci. Každých 10,- Kč, které v listopadu věnujete, my dorovnáme a celkovou vybranou částku poté předáme organizaci Loono, která se zaměřuje na prevenci a osvětu. Společně vám také přineseme manuál na to, jak správně provést samovyšetření.

Loono je tým mladých lékařů, studentů medicíny a dalších stovek dobrovolníků, kteří realizují osvětu mezi veřejností. Jejich tématy jsou prevence rakoviny #prsakoule, reprodukční zdraví a prevence HIV a AIDS #doledobry, zdravé srdce #zijessrdcem a duševní zdraví #dobrenitro. Ve FLAGRANTI věříme, že vášeň, sex a erotika jsou důležité, ale bez zdraví prostě nefungují. Zvláště v této době je dobré si uvědomit, co je opravdu důležité. Pokud se tedy rozhodnete přispět spolu s námi, budeme vám nesmírně vděční i za projekty, které se díky tomu zrealizují a životy, které se díky prevenci podaří zachránit.

10,- Kč VY + 10,- MY = SPOLEČNĚ S LOONO ZACHRAŇUJEME ŽIVOTY

Parametry
Zařazení do kategorií
Dárkové poukazy