GOOD VIBES s Flagranti ﮩـﮩﮩ٨ـ♡ﮩ٨ـﮩﮩ٨ـ SLEVA 15 % na VIBRÁTORY s kódem "VIB15"
Partner of Notino
LÁSKA A FESTIVALy- PŘIPRAVENI TO ZAŽÍT?
Zlevňovač dopravy
Luxusní dárkové balení

Masážní svíčky FLAGRANTI - Zažehnou vášeň, ale nespálí

Plánujete romantický večer a nevíte, jak na to? Co byste řekli žhavé masáži, která uvolní vaše napjaté tělo a zároveň nabudí všechny vaše smysly. A stačit vám k tomu bude svíčka. Ale pozor - pokud nejste vyznavačem žhavého vosku, zapomeňte na zbytky svíček z vánočního věnce. Představujeme vám MASÁŽNÍ SVÍČKY- jedinečnou záležitost, která by neměla chybět v žádné ložnici. Svíčka, jejíž obsah se rázem změní na příjemnou emulzi, kterou nalijete na partnerovo tělo a dopřejete mu uvolňující masáž a doteky všude, kde si jen budete přát.

Zažehněte plamen!

Svíčku stačí v dostatečném předstihu zapálit a užívat si její příjemnou vůni. Během několika minut dojde k prohřátí a roztopení celé směsi, která je tak připravena k použití. Masážní emulze dosahuje pouze teploty pro příjemné prohřátí nezpůsobující spálení pokožky či její bolest a postačí vám opravdu malé množství pro masáž celého těla. I přesto ale po sfouknutí vyčkejte pár vteřin než emulzi nalijete na tělo. Pak už si můžete jen vychutnávat příjemné doteky zahaleni do omamné vůně za svitu plamene svíčky.

Vlastní řada svíček FLAGRANTI

Masážní svíčky jsou skvělá volba, pokud si chcete užít příjemný večer a navodit atmosféru. Hodí se pro každého a nepohorší ani zarputilého odmítače jakýchkoli erotických pomůcek. Pokud přidáte hudbu a láhev dobrého vína spolu s dobrou náladou, bude to vše, co budete pro perfektní večer potřebovat. Masážní svíčka je poklad, který jsme se rozhodli mít a nabízet jej zákazníkům také pod vlastní značkou. Tak vznikly prémiové svíčky FLAGRANTI. Jsou vyrobeny z těch nejkvalitnějších surovin, které zanechají pokožku hebkou a vláčnou a zároveň mají dokonalé hydratační schopnosti. Mandlový a kokosový olej propůjčují pokožce hebkost, bambucké máslo hydratuje a regeneruje a extrakt z chmele pokožku omlazuje a zvláčňuje. Vybírat můžete ze tří jedinečných vůní kokosových ořechů, santalového dřeva a moře.