GOOD VIBES s Flagranti ﮩـﮩﮩ٨ـ♡ﮩ٨ـﮩﮩ٨ـ SLEVA 15 % na VIBRÁTORY s kódem "VIB15"
Partner of Notino
LÁSKA A FESTIVALy- PŘIPRAVENI TO ZAŽÍT?
Zlevňovač dopravy
Luxusní dárkové balení

ORCTAN: Nejrealističtější pocit z orálního sexu

Na tento přístroj jsem se opravdu těšil, jelikož jsem byl zvědavý, co vynálezce Womanizeru dokáže vymyslet pro muže, jelikož Womanizer beru jako nejlepší pomůcku pro ženy a dokonce jim ji opravdu závidím. Celkově ultra fenomenálních pomůcek pro muže moc není, tak jsem byl opravdu zvědav, s čím se vytasí tato originální a na pohled jedinečná pomůcka.
V nádherné a cenově odpovídající krabici jsem našel designově velmi povedený kousek. Líbil se mi hned, jen je pravda, že jsem si na takový futuristický design musel trochu zvyknout. Ale jinak - krása. Nádherný vzor karbonového těla, podsvícení hran po celé délce, snadno dostupná tlačítka blízká nám mužům, která nápadně připomínají držení ovladače počítačových videoher. Relativně dobrá ovladatelnost, i přes vcelku těžký váhový kalibr, což by byla ze stran provedení snad jedna z mála výtek. Válečky jsou měkké a příjemné na dotek, jen se mi hned při prvním vyjmutí stalo, že jsem trochu prasknul kraj silikonu o pevnou packu, která válečky drží, takže teď už vím, že na to musím dávat pozor. Jinak jde ale vidět, že materiály jsou kvalitní a odolné. Ve sprše jsem zatím nezkoušel, ale ani nevím, jestli bych si troufl, když je vodotěsnost “jen” IPX4, spíše bych se odvážil pokud by šlo o IPX6, ale to mi nebránilo jej strčit pod tekoucí vodu při údržbě.
Shrnu to do pár bodů, než se o tom rozepíšu. Jednalo se o první pokus.
PLUSY
  • zajímavý, příjemný pocit na penisu
  • nenáročné ovládání
  • extrémně tichý až neslyšný motor
  • boost režim a režim pauzy
  • pro mě osobně docela rychlý efekt
MÍNUSY
  • velká spotřeba lubrikačního gelu, který stejně proklouzne
  • relativně “špinavá práce” všude okolo
  • slabší motor a zadrhávání válečků
  • tělo nemá žádné dno pro postavení
  • chybí jakékoliv řešení odchytu ejakulátu
Nebylo to vůbec špatné. I přes drobné váhání jsem se do toho pustil s chutí. Podle návodu jsem použil na můj vkus opravdu velké množství gelu, které se ovšem stejně dlouho neudrží a tak jsem ho později našel spíše všude na sobě. V manuálu se píše, že když se válečky zasekávají, mám ještě přidat gel. Dvakrát jsem se o to pokusil, naštěstí v jedné ruce jej lze celkem udržet, ale neviděl jsem, že by to nějak závratně pomohlo. Asi by bylo fajn, kdyby měly válečky větší sílu a ne tak citlivou ochranu před přetížením a následným poraněním. Z hlediska bezpečnosti to chápu, ovšem s gelem by se nemělo nic stát ani přes silnější motor, kór když se klouby dá upravit tlak na penis, možná bych pak byl spíše více nadšený. I tak mi to ovšem moc nevadilo. Něco málo se váleček přetáčel a tím, že se “zadrhával”, tak poskytoval penisu relativně příjemné vibrace. Byl to sice nežádoucí, ale báječný vedlejší efekt.

Bohužel nebylo možné přes obavu o zničení motoru více zcvaknout kloub konstrukce pro vyvinutí většího tlaku na penis, ovšem je pravdou, že i když jsem ho používal na tzv. největší otevření, tak by se nic asi nezměnilo. Během testování jsem se pokoušel o vyvinutí většího tlaku přitlačením válečků blíž k sobě, ale o to více se válečky zasekávaly. Po otevření to bylo lepší, ale ne dobré. Použit byl z větší části tedy na největší možnost průměru, a i když se řadím k průměrným velikostem a objemu, tak jsem s vkládáním problém neměl. Věřím, že i větší penis se do něj vleze, otázkou je pak, jestli se vůbec dokáže váleček otáčet. Nedokážu říct, jestli se jednalo opravdu o imitaci orálního sexu, ovšem pocit to byl na první zkušenost skutečně příjemný.

Vyzdvihnul jsem boost režim a režim pauzy, ovšem ne tak zcela. K tomuto kroku musím držet obě tlačítka. Kdyby existovala možnost prosté aktivace či deaktivace tohoto režimu, bylo by to jistě příjemnější, než muset držet tlačítka oběma rukama a nemoct dělat nic dalšího. Shodou okolností můj konec se dostavil až překvapivě rychle. To je věřím individuální záležitost a i když netrpím předčasnou ejakulací, nemohu se shodovat s jedním recenzentem, že by vydržel 3 hodiny a nic by se s ním nestalo. Pocity, které Orctan tedy vyvolává rozhodně k mému orgasmu povedou.

Co je ale pravda, tak vzhledem k provedení je jeho zakončení trochu jiné, než může být dnešní muž zvyklý. Pokud si totiž chci jeho schopnosti užívat až do konce, nemám jak zachytit ejakulát, takže buď se musím moc dobře nasměrovat, nebo mám sperma prostě všude. Také mi chybí na jeho konstrukci jistá možnost jej postavit tak, abych za prvé nekontaminoval válečky, které se při položení prostě dotýkají podložky, tak nějaká hrana, která by jej postavila třeba na noční stolek. Protože pokud je celý od gelu nebo ejakulátu, pak s ním musím zašpinit místo kam jej odložím, pokud ho neberu hned do koupelny na údržbu. Ta je jak jsem již předeslal relativně snadná. Při větší opatrnosti lze válečky pohodlně vyjmout a omýt. Omytí se bohužel nevyhne ani přístroj samotný. Moc si nedokážu představit, že bych se jeho potřísnění vyhnul. Co se týče baterie, výrobce uvádí 2 hodiny nabíjení a 1 hodina používání. To prozatím nejsem schopen prakticky ověřit, ale věřím, že se k tomu vrátím a informaci doplním.

Závěrem

Nemohu říci, že by mě Orctan vyloženě posadil na zadek, ale také si na něj nemohu stěžovat. Svou práci splnil v relativně spolehlivě a rychle. Věřím, že výrobce neusne na vavřínech a bude schopen prvotní “mouchy” modelu vychytat tak, aby byl ještě lepší, ať už co se prožitku týká, tak upraví konstrukci pro uživatelsky příjemnější používání. Vzhledem k rafinovanosti ostatních pomůcek doufám, že přijdou další modely a vzory, které poskytnou například zmíněný silnější motor či stojánek na odložení. Na takovýto model bych si pak opravdu byl schopen si rychle zvyknout a používat třeba neustále. Protože na první typ vůbec nebyl špatný a už teď vím, že mu dám ještě několik šancí.