Doprodej prádla pro ženy EWA BIEN 💛 Sleva -30 % na celou značku ZDE
Partner of Notino
CUTE hračka týdne s překvapením
Zlevňovač dopravy
Luxusní dárkové balení

Proč byste měli chtít zkusit masturbátor?Věděli jste, že masturbátory jsou jednou z nejprodávanějších erotických pomůcek? Co na nich muže přitahuje a proč by je měli chtít vyzkoušet? Tady je hned několik důvodů, třeba se v nich najdete i vy.

  • Autoerotika a její oživení
  • Pokud nemáte stálý vztah, může být masturbátor zajímavým oživením, které i z obyčejné masturbace udělá zážitek. Připravte se na to, že k ruce už se nebudete chtít vrátit. A nejde jen o vnitřní drážkování a skoro realistický pocit pronikání. Funkce, které některé produkty nabízejí včetně měření intenzity výkonu, vyhřívání, vibrace, to vše posune autoerotiku na zcela jinou úroveň.

  • Rozdílné potřeby mezi partnery
  • Tento problém je častější, než by se zdálo. Jen výjimečně se oba v páru sejdou v tom, jaká intenzita jejich sexuálního života je optimální pro oba a často je to o kompromisech z obou stran. Pokud jste náruživější, může být masturbátor řešením.

  • Poznávejte své tělo a reakce
  • Pokud bychom hledali pomůcku, která pomůže mladým mužům s jejich sebevědomím na začátku sexuálního života, byl by to právě masturbátor. Mladíci se díky němu naučí pracovat se svou erekcí i vyvrcholením, které se naučí díky tomu mít víc pod kontrolou. Není nad to vkročit do dospělosti i do sexuálního života jako zdatný milenec, který ví, co od svého těla očekávat a jak s ním pracovat.

Masturbátory, umělé vagíny a zadečky stojí na špici žebříčku popularity a prodejnosti mnoha sexshopů, včetně toho našeho. A protože masturbátorů nabízíme opravdu hodně, připravili jsme pro vás praktický návod, jak vybrat to pravé právě pro vás. Doba šla neskutečně dopředu a na trhu je opravdu z čeho vybírat.

Jak je to s materiály? PVC, silikon, nature skin nebo Ultraskyn?

Jaké jsou výhody a nevýhody základních materiálů, z nichž se masturbátory vyrábějí? Produkty z PVC už na našem e-shopu téměř nenajdete. Tento materiál je sice levný, ale určitě vám nepřinese takový prožitek, jako inovativní materiály napodobující lidskou kůži. Ať už se nazývají Ultraskyn, Nature Skin nebo Superskin, vesměs jde výrobcům o jedno a totéž- vytvořit produkt, který bude věrně odrážet pocit, který máte při reálném dotyku. Novinkou je Elastomer, který věrně napodobuje lidskou kůži, perfektně přijímá teplo a dokáže jej i udržet. Silikonové masturbátory se už staly standardem, který lehce nahradil produkty z PVC. A kdo si potrpí na realistické zážitky nejen na dotek, ale i na pohled, pořídí si masturbátor z nature skin materiálu (zpravidla směs silikonu a PVC), jejž využívají například oblíbené masturbátory FLESHLIGHT alias baterky. U dnes používaných materiálů je samozřejmostí netoxicita, neobsahují kadmium, ftaláty ani latex a jsou antibakteriální. U silikonových a inovativních materiálů masturbátorů nepoužívejte lubrikanty na bázi silikonu, pouze na vodní bázi!

Co od masturbátoru můžete čekat?

Někteří pánové si stále vystačí se silikonovými návleky, které jsou nejčastěji jen na pár použití nebo se uvádí jako jednorázové. Průkopníkem je v těchto produktech TENGA, která na trh dodává ať už ikonická vajíčka Tenga Egg, nebo plastové tuby, které fungují na bázi podtlaku a jejich vnitřek skrývá mnoho různých drážek, které rozhodně ozvláštní klasickou ruční masturbaci. Pokud hledáte něco trochu jiného, poohlédněte se po nevibračních masturbátorech. Díky tvaru připomínajícím baterku skvěle padnou do ruky a ještě nabízí mnoho provedení. Vybrat si můžete z imitace vagíny, úst nebo zadečku, či si pořídit odlitek vaší oblíbené pornohvězdy i s podpisem.
Milujete-li techniku, u masturbátorů se můžete vyřádit a ruční práci tak nadobro přenecháte této pomůcce. Vybírat můžete z přístrojů vibračních, rotačních, vyhřívaných nebo rovnou multifunkčních. Preference je už jen na vás. Rotační masturbátory jsou vybaveny kuličkami, které ježděním doplňují pohyby nahoru a dolů. Vibrační masturbátory jsou vybaveny jedním nebo více motorky, které umí zapojit několik stupňů vibrací nebo i pulzací. I zde si můžete vybírat z decentních designových kousků nebo z realistických napodobenin vagín, úst a zadečků. Pokud vás láká více druhá varianta, neměli byste přehlédnout ani torza, která se dají doplnit o vibrační vajíčka, takže kromě krásného vyšpuleného zadečku s vagínou nabídnou ještě další rozměr stimulace. Některé masturbátory v sobě snoubí více funkcí najednou, takže vám dopřejí několik vibračních módů, jsou vodotěsné, tiché nebo vyhřívané. Pokud hledáte něco podobného, nakoukněte do kategorie multifunkčních masturbátorů. Ale to stále není vše. Pro opravdové fajnšmekry můžeme vypíchnout masturbátory se zvukovým systémem, tedy sténající, nebo pak s možností napojení na elektrostimulaci.

Provedení a funkce masturbátoru

Je libo zadeček, ústa a nebo ženský klín? Moderní masturbátory věrně simulují všechny tři tělesné otvory! Především sofistikovanější masturbátory napodobují vaginální, anální a orální styk tak realisticky, že se jeden nestačí divit. Análními i vaginálními partiemi jsou vybaveny hlavně tzv. zadečky a vagíny, které nabízí těsný i volný zásun.

Životnost

Při výběru masturbátoru dobře zvažte, zda vám jde o jednorázovou akci, anebo hledáte něco stálejšího. Masturbátory na jedno použití slouží nejčastěji jako vtipné, originální, ale i inspirativní erotické dárky, které nestojí mnoho. Patří k nim iiž zmiňovaná vajíčka Tenga Egg, jež po rozbalení a aplikaci lubrikantu poskytují nádherné prožitky díky rafinovanému systému výstupků . Budete-li masturbovat s kondomem, není vyloučeno, že vám honítko poslouží vícekrát. Spoléhat se na to ale nelze.

Péče a údržba

Většinu masturbátorů stačí omýt teplou vodou, v ideálním případě doporučujeme použít čistící prostředek. Zejména masturbátory z realistických materiálů je nutné pořádně vysušit a čas od času napudrovat na to určeným pudrem. Při péči o konkrétní masturbátor se proto řiďte přiloženým návodem.

Velikost masturbátoru

První, co zákazníky obvykle zajímá, je, zda se do masturbátoru vejdou. Masturbátory ne vždy pojmou penis až ke kořenu, což splnění jejich úkolu nijak nebrání. Důležité je, že se kvalitně postarají o oblast žaludu. Kdo chce přirážet do hloubky, vybírá z umělých vagín a zadečků, jenž skýtají dostatečnou hloubku a prostor se vyřádit. Nezapomeňte alek, že velikost masturbátoru ovlivňuje diskrétnost zacházení s ním. Některé masturbátory strčíte do kapsy, další maskují svůj účel tím, jak připomínají kupříkladu deodorant, svítilnu nebo zmiňované vajíčko a hodí se tak i na vaše cesty mimo ložnici. Rozměrnější hračky si už jen tak do kufru nepřihodíte.

Značka

Mezi tři světově nejznámější značky masturbátorů patří Tenga, FlLASHLIGHT a Pipedream. Masturbátory Tenga pocházejí z Japonska a na jejich futuristickém designu je to znát. Smysl pro detail, typický pro asijskou provenienci, naplno pocítíte, jakmile proniknete dovnitř. Asi nejpopulárnější masturbátor Tenga 3D Spiral je uvnitř vybaven vroubkovanou dráždící spirálou, jež účinkuje i při sebemenším pohybu. Populární jsou též jednorázová honítka Tenga Egg.

Americká značka Fleshlight, to jsou především proslulé baterky, z kterých na vás místo kužele světla vykoukne realisticky ztvárněná vagína nebo anální otvor. Krom realistického designu oceníte možnost regulovat těsnost sevření. Vybírat můžete z vibračních i nevibračních masturbátorů.. Záběr produkce firmy Pipedream je mnohem širší, zahrnuje vibrátory, kroužky na penisy i fetišistické pomůcky. Pipedream přesto proslul tím, jak svými torzy zadečků žen, mužů i transsexuálů prolomil dosavadní rekordy v imitaci lidského těla!

Zdatným konkurentem je také značka Satisfyer, která na trhu s erotickými pomůckami způsobila boom s jejímu již dnes legendárními stimulátory klitorisu pro ženy. Nyní šlape na paty také výrobcům masturbátorů a v nabídce najdete hned několik modelů zaměřených výhradně na muže.

Novinkou je také značka Mystim, která se zpočátku zaměřovala na jednorázové masturbátory ukryté v plechovce. Nyní však přichází s unikátními masturbátory dokonale imitujícími lidskou kůži ve verzi vagíny i análu v už zavedeném tvaru, který skvěle padne do ruky. Masturbátory se od jiných ale liší ještě jednou funkcí, a to je možnost použít jej také jako elektro pomůcku.


Pokud si stále nevíte rady s výběrem masturbátorů, neváhejte nás kontaktovat e-mailem, případně nás navštívit v kamenné prodejně FLAGRANTI.