>> Využijte dnes DOPRAVU ZDARMA na vše! << 
Partner of Notino
Vánoční inspirace
Luxusní dárkové balení
Dárek pro každého

Proč a jak používat Kroužky na penis.

Názvu kroužek na penis velmi často předchází přívlastek erekční, což vede řadu lidí k domněnce, že tato erotická pomůcka je vhodná pouze pro muže trpící problémy s erekcí. Erekční kroužky na penis však dokážou mnohem víc než dostatečně zpevnit váš pohlavní úd. Erekční kroužek je velmi levným zdrojem zábavy a vzrušení, které oceníte nejen vy, ale i vaše partnerka.

Pojďme se tedy na erekční kroužky na penis podrobněji podívat:

Jak zvětšit penis za pár babek

Ano, ač to zní neuvěřitelně, objem a velikost pohlavního údu je možné vylepšit i s pomocí tak nepatrné erotické pomůcky, jakou je erekční kroužek na penis. Tím, že je ztopořenému penisu znesnadněn odtok krve, vede to k její kumulaci v oblasti penisu a to pak ke zmohutnění vašeho šampiona. Falus přizdobený půvabným kroužkem na penis navíc získá zcela nový formát. Tím zaručeně ohromí nejen oči vaší souložnice, která dobře ví, že tvrdému a vztyčenému údu se zkrátka nic nevyrovná...

Vibrační kroužky na penis

Další specialitou jsou kroužky na penis vybavené vibračními vajíčky, které se podobají spíše drobným válečkům či pilulkám. Tyto jsou často umístěny tak, aby dráždily partnerčin klitoris, mužova varlata i penis.

V této oblasti jsou opravdovými experty erekční kroužky na penis série CHERRY ON TOP. Působivé, originální ztvárnění (kolibřík, květy, třešně) a důmyslná dráždidla s ještě dráždivějšími výstupky v jednom, až devět vibračních programů, které si můžete do syta vychutnat i ve vodě, a mnohem víc.
Pokud sáhnete po těchto vibračních kroužcích, zažijete navíc spoustu zábavy, a to za velmi příjemné ceny, které vám nabízí náš sex shop.Jak bezpečně používat kroužky na penis aneb stahujeme, ale neškrtíme!

Erekční kroužek na penis je skvělá erotická pomůcka, při jejímž použití byste se rozhodně měli držet následujících rad a doporučení. Kroužek na penis by neměli používat muži, kteří trpí cukrovkou, mají problémy s krevním oběhem anebo se u nich vyskytuje nebezpečí krevních sraženin.

Erekční kroužek nepoužívejte souvisle déle než 10, maximálně 15 minut. Kvůli nedostatku čerstvé krve hrozí, že váš penis oteče, v nejhorším případě dojde k poškození tkání.

Proto se vždy ubezpečte, že lze váš kroužek bezpečně a snadno stáhnout (pro ten účel doporučujeme spíše silikonové či jiné pružné materiály).

Jakmile ucítíte pocity bolesti, kroužek povolte. Totéž platí o ejakulaci, která je s kroužkem hůře proveditelná, a proto jej vřele doporučujeme před výstřikem rovněž sejmout.

Kroužky na penis vybírejte online na našem diskrétním sexshopu.

Autor: sexshop FLAGRANTI
23.07.2019 21:12:18
Chcete se podělit s ostatními?
Facebook