Pojďte si hrát 🎲 Sleva -15 % na kategorii Erotická zábava s kódem HRY15
Partner of Notino
CUTE hračka týdne s překvapením
Zlevňovač dopravy
Luxusní dárkové balení

Můj první masturbátor: ARCWAVE VOY

Nebudu vás zatěžovat příběhem, proč se v mých 38 letech stal právě Arcwave Voy mým prvním masturbátorem v životě. Původně jsem měl v plánu, že by to mohlo být krásné zpestření sexu s partnerkou...no, zkusili jsme ho jednou. A já hodně rychle pochopil, že tohle bude čistě můj parťák.

Faktem je, že nás oba tenhle kousek prostě zaujal na první pohled. Zajímavá konstrukce, bytelný a zároveň luxusní vzhled. A k tomu nastavitelná "šířka otvoru". V balení navíc najdete i lahvičku s lubrikantem, který je podle mě vynikající a má dlouhou výdrž.

Z jedné partnerské zkušenosti bych si troufnul tvrdit, že Arcwave není úplně dělaný na jemnou a menší ženskou ruku (což je vlastně pochopitelné). Kvůli své konstrukci má totiž poměrně velký obvod, a pokud budou vaše hrátky delší, tak vaši partnerku čeká celkem fuška.

Láska na první použití

Zažili jste někdy pocit, že vás nějaká činnost baví a najednou objevíte něco, díky čemu vás ta činnost baví ještě násobně víc? Tak přesně to jsem si prožil díky Arcwave. Jasně, měl jsem trochu kliku, že základní nastavení masturbátoru mi přesně sedí, takže jsem nemusel hned používat "utahovací" mechanismus. Nicméně! Po chvilce zkoušení jsem zkusil ubrat šířku...a pánové...to jako jo! Ten prvotní pocit pevného stisku se mi hodně silně zapsal do mozku.

Pokud můžu radit, tak nešetřete lubrikantem, protože při jeho dostatečném množství dostanete z Arcwavu to nejlepší. Výrobcem jsou výrazně doporučeny pouze gely na vodní bázi, což je ve světě masturbátorů (jak jsem se dočetl) standard. Nebojte se Arcwave utáhnout, protože je nastaven tak, že vás do nějakého enormního stisku prostě nepustí.

Když je hotovo

Údržba je opravdu snadná. Stačí protáhnout rukáv skrz tělo masturbátoru a pak už jen opláchnout/vydezinfikovat, nechat na vzduchu uschnout a je ready na další použití.
Jak jsem naznačil na začátku, nemůžu srovnávat s dalšími produkty na trhu, nicméně pro mě je hodnocení masturbátoru Arcwavu následující:
skvělý stisk a jeho nastavitelnost
snadná údržba
luxusní vzhled
vzorek výborného lubrikantu v balení
povrchová úprava (špatný grip)
poněkud lacině zpracované krytky
ne zcela ideální ergonomie