Doprodej prádla pro ženy EWA BIEN 💛 Sleva -30 % na celou značku ZDE
Partner of Notino
CUTE hračka týdne s překvapením
Zlevňovač dopravy
Luxusní dárkové balení

Recenze: Revoluční pánský vibrátor Nexus Revo Air

Značku Nexus jsem doposud neznal, a tak jsem byl docela zvědavý na to, až od nich něco vyzkouším. Dostal jsem k otestování novinku v podobě pánského vibrátoru na prostatu Nexus Revo Air. Jedná se o pánský anální vibrátor pro masáž prostaty s rotační špičkou a sáním, jaké znají ženy u Womanizeru nebo Satisfyeru.

Už balení na vás udělá dojem

Vše je pečlivě zabaleno v krásné modročerné krabici. Uvnitř naleznete samotný vibrátor, dobíjecí kabel, dálkové ovládání, návod a praktický pytlík pro uschování. Vibrátor má tvar písmene T. Má černou barvu a je vyroben z příjemného jemného silikonu. Zaváděcí část je cca 10 cm dlouhá a v nejširším bodě, přibližně uprostřed, má 3,5 centimetru. Konec umožňuje rotaci, která stimuluje prostatu zevnitř. A stimuluje jej naprosto dokonale, takže se prožitek velmi blížil tomu, když mi masáž provádí manželka. Dále má vibrátor Nexus také sání, které zvenku dráždí oblast hráze. Toto je funkce, kterou jsem zatím u jiných produktů neobjevil a bylo to velmi příjemné, dokonce bych nakonec uvítal i to, pokud by sání bylo silnější. Ovládání je možné přímo na těle vibrátoru, a nebo pomocí dálkového ovládání. Slouží k tomu 2 tlačítka. Jedno pro nastavení sání a druhé pro rotaci.

Režimy rotace:

 • 2 rychlosti otáčení
 • 2 směry otáčení
 • dohromady 4 kombinace
Režimy sání:
 • 6 různých druhů sání

 • Velmi jsem ocenil magnetické dobíjení vibrátoru a dálkového ovládání. Není třeba žádných baterií. K dobíjení slouží 1 metr dlouhý černý kabel. Na jedné straně má USB A konektor, který připojíte do vaší nabíječky např. k telefonu nebo klidně k počítači či notebooku. Na druhé straně jsou 2 magnetické kolíčky, které přiložíte k vibrátoru anebo dálkovému ovládání. Nehrozí tedy žádné poškození. Další skvělou vlastností je vodotěsnost. Můžete si bez problému užívat i ve vaně nebo sprše, což je vylepšení oproti předchozímu modelu, který vodotěsnost postrádal.

  Jak se Nexus osvědčil?

  Před zavedením doporučuji dobře lubrikovat (zásadně lubrikantem na vodní bázi). Také je mnohem lepší, pokud jste v intimních partiích oholeni.
  Vibrátor se zavádí dobře. Díky tvarování to lze udělat ve dvou krocích. Zapnutí rotace vám přinese velmi příjemné a vzrušující pocity. Je už jenom na vás, jako rychlost a směr rotace zvolíte. Po zapnutí sání, které se věnuje perineu (hrázi) je zážitek ještě lepší. Osobně bych ho uvítal i silnější, ale rozhodně je to velmi příjemná funkce, kterou jsem ocenil.
  Při masturbaci oceníte i dálkové ovládání, protože nebudete muset hledat tlačítka na vibrátoru. Jednou rukou můžete přepínat režimy a druhou nastavit tu nejvhodnější pozici k stimulaci prostaty.
  Tento produkt by se mohl líbit i ženám, které by dráždil vnitřně rotací a na klitorisu pomocí sání (a jsme opět u Womanizeru nebo Satisfyeru :)) V žádném případě však nedoporučuji kombinovat análně a vaginálně.

  Negativa? Nejsou!

  Jako jediné bych možná vytknul absenci české verze návodu v balení, ale v podstatě to není potřeba. Navíc detailní popis a návod je rozepsán na stránkách flagranti.cz přímo u produktu. Ovládání je navíc velmi intuitivní a snadné. A jak bych to zakončil, abyste si udělali obrázek? Jednoduše. Nexus Revo Air se stal součástí našich pravidelných her s manželkou i bez ní :)