Nejnovější článek: Jaké porno sleduje generace Z a co nejvíc vzrušuje Boomery? Objevte jejich tajné fantazie!
Partner of Notino
FLASH začal ⚡ Ceny za polovinu
Do konce zbývá
Zlevňovač dopravy
Dárek pro každého

Setkání s tantrickou masáží: I váš život se může zcela změnit

Moje první zkušenost s tantrickou masáží byla spojená s natáčením videa, ve kterém jsme chtěli seznámit naše sledující s jejím průběhem. Zároveň to bylo i mé první natáčení v životě, takže jsem měla obavy z toho, co mě bude čekat a jak dopadne samotné video. S Kubou jsem se znala pouze z jeho striptérských show a našeho krátkého rozhovoru po představení, takže téměř vůbec. Když mě ale oslovil, jestli bych měla zájem s ním natočit krátké video z masáže, tak jsem si řekla, proč vlastně ne?! Už díky stylu komunikace a domlouvání se na termínu natáčení jsem z Kuby cítila velmi čistou energii. To byl také jeden z hlavního důvodu, proč jsem to nevzdala a v den natáčení jsem si sbalila věci a nasedla do vlaku.
Když jsem dorazila do salonu, tak se moje obavy rozplynuly. Čisté prostředí, svíčky, meditační hudba, vůně a krásný chlap. Co víc si přát? V tu chvíli jsem měla pocit, že je všechno v pořádku. Zapomněla jsem na všechny problémy z osobního života a užívala si atmosféru. A to jsme ještě ani nezačali. Nejdříve jsme si ujasnili, jak natáčení bude probíhat, celkovou představu atd. Poté jsme se přesunuli na společnou koupel, která mi pomohla se uvolnit a svěřit se Kubovi do péče. Následoval zahajovací rituál, při kterém jsem cítila nesmírnou náklonnost a pocit důležitosti. V tu chvíli se mi chtělo začít plakat (samozřejmě dojetím), protože jsem nikdy necítila tak silnou energii. I takové emoce k tomu patří. Důležité je se tomu nebránit a nechat své emoce plynout, protože i toto k tantře patří. Cítila jsem, že je tu někdo jen a jen pro mě. Že můžu přestat myslet na každodenní koloběh života a soustředit se na to, co se děje právě TEĎ. Poprvé jsem dokázala úplně vypnout hlavu. Vnímala jsem každý jeho pohyb, dotek, nádech a výdech. Nic víc pro mě neexistovalo. Cítila jsem, jak mi projíždí energie celým tělem, jak mi brní rty, měla jsem pocit, že během chvilky omdlím. Vnímala jsem každý milimetr svého těla. Byla jsem vzrušená, jako nikdy předtím. A to i bez doteků na intimních partiích. Byla jsem jako v sedmém nebi. Popravdě ani nevím, kdy odešla kameramanka ze salonu, jak moc jsem byla ponořená do toho, co se se mnou dělo.
To hlavní se ale začalo dít až po masáži. Začala jsem život vnímat úplně jinak. Uvědomila jsem si, že i já jsem v životě důležitá a měla bych dělat šťastnou i samu sebe a ne jen své okolí. Začala jsem se soustředit na věci, které chci dělat JÁ a ne, které se ode mne očekávají. Odešla jsem ze vztahu, ve kterém jsem nebyla šťastná, přestěhovala se do vysněného bytu a začala budovat svoji kariéru. Všechno je to o nastavení mysli a tantrická masáž mi otevřela oči ke šťastnému životu. Samozřejmě je to běh na dlouhou trať a není všechno vždy růžové, ale důležité je soustředit se na ty pozitivní věci a negativním věcem zbytečně nevěnovat tolik energie, kterou můžeme využít v naší cestě za štěstím.
Ze srdce bych si přála, aby to, co jsem zažila já, zažila každá žena. Protože je to zážitek, který jde slovy těžko vyjádřit. Milujte samy sebe a dopřejte si péči při tantrické masáži, protože to fakt stojí za to.
Vaše Bunny pop ‹3
Bunny pop ‹3
Andrea je mladá česká fotomodelka a společnice. Focením se zabývá déle než dva roky a mimo jiné nabízí služby erotické masáže. V online světě ji můžete najít pod přezdívkou Bunny pop 😉

Ig: bunny__pop
Web: www.bunnypop.pink