
Tanga Noir HANDMADE F161 černá M
Nádherná stylová černá tanga Noir HANDMADE F161 z pružné imitace kůže a širokého pásu z elastické gumy a nylonových proužků. Zajímavý otevřený detail vzadu.
Nakupujte chytře s našimi akcemi:
- Hrdina týdne s 30% slevou. Luxusní stimulátor klitorisu.
- Objevte sílu smyslného prádla se slevou 20 %
- Výhodne sety masážní hlavice LUXURY WAND 2v1 za exkluzivní ceny
- Sleva 20 % na všechny silikonové panny s kódem PANNA20
- Doprava ZDARMA s naším zlevňovačem dopravy
- Všechny nejžhavější akce tohoto týdne, dárky a výhody k nákupu
Sebevědomí začíná pod povrchem – ukažte světu své pravé já! Využijte slevový kód PRADLO20 a pořiďte si tento produkt s 20% slevou, jen za 423 Kč
Rozkoš bez kompromisů je na dosah – dopřejte si intenzivní potěšení! Nakupte nad 1 800 Kč, použijte kód ROZKOS22 a získejte tento produkt s 22% slevou za 413 Kč nebo při nákupu nad 2 500 Kč zadejte kód ROZKOS26 a užijte si ho s 26% slevou za 391 Kč. Mimořádná dnešní nabídka 15% sleva s kódem ROZKOS15 pro nákupy nad 500Kč a cena produktu bude 450 Kč
529 Kč
Skladem 2 ks
Můžete mít již 17.3.2025
Balíček od nás dostanete vždy diskrétně, aniž by kdokoliv poznal, odkud je nebo co se uvnitř ukrývá. Můžete si jej tak nechat klidně poslat domů, do práce či na kterékoliv výdejní místo a nemusíte se ničeho bát. Co si objednáte zůstane jen mezi námi ;-)

Popis zboží
Stylově a přitom stále maximálně svůdně budete vypadat, pokud si vezmete tato tanga Noir HANDMADE F161 v černé barvě. Jsou ručně šitá z mimořádně pružné imitace kůže, která je matná a vypadá na těle perfektně. Na zadní části se dvěma koženými proužky spojuje, což vytváří opravdu působivý efekt. Hrubý elastický pásek z pásků gumiček je obohacen o výjimečný nylonový prvek. Kalhotky se díky materiálu přizpůsobí a nezařezávají se, proto nevytváří nežádoucí efekt faldíků. S tímto spodním prádlem budete smyslně božská.
Podívejte se a slaďte své prádlo i s dalšími elegantními modely luxusní značky Noir HANDMADE.
Proč si vybrat tanga Noir HANDMADE F161:
- neuvěřitelně půvabné sexy tanga
- kombinují nádherný široký zdobený nylonový pás a matnou imitaci kůže
- pevný avšak pružný materiál
- ruční výroba
- vzadu dva proužky se zajímavým spojujícím zpracováním
- malá sympatická krabička
- nabízíme ve velikosti S, M, L a XL
Parametry:
Barva: černá
Materiál: 80% polyamid, 20% elastan
Velikost: S, M, L, XL
DŮLEŽITÉ: pro NOIR existuje samostatná tabulka velikostí!
Tabulka velikostí:

Recenze (0)
Parametry
Zařazení do kategorií
Erotické prádlo a oblečení
Erotické prádlo pro ženy
Kalhotky, tanga
Podobné produkty