Partner of Notino
Vibrátor APHOJOY TELESCOPIC rabbit červený

Vibrátor APHOJOY TELESCOPIC rabbit červený

Silikonový vodotěsný vibrátor APHOJOY TELESCOPIC rabbit s dráždidlem klitorisu a funkcí zahřívání. Nabízí 10 programů vibrací a 3 stupně přírazů.
Akce
Tento produkt již není v nabídce. Prosím vyberte si jiný produkt z naší nabídky.
Popis zboží

Dámy, dovolte mi, abych se vám představil. Jmenuji se APHOJOY TELESCOPIC rabbit a splním všechna vaše tajná přání. Sáhněte si na mé hebké, hypoalergenní silikonové tělo, které vás svými kopulačními přírazy dostane doslova na kolena. A co teprve můj stimulátor klitorisu a silné vibrace? Zdá se vám toho stále málo? Dobře, pojďme tedy pokračovat. Má neúnavná hlava s miniaturními výstupky neskutečně podráždí váš bod G a to jemnými rotacemi. Navíc disponuji funkcí zahřívání, takže opravdu nabízím ten největší komfort, jaký si žena dokáže představit. Ergonomické tvarování vám padne přímo do ruky.
Ovládat mě můžete pomocí tří tlačítek ve spodní části. Každé tlačítko funguje samostatně - horní slouží ke spuštění vyhřívání hlavy, druhým ovládáte kopulační pohyby, které napodobují přírazy při milování s partnerem a vybrat si můžete ze tří rychlostí a třetím si zvolíte jeden z 10 stupňů vibrací. Pro spuštění i vypnutí vždy tlačítko přidržte po dobu zhruba 3 vteřin. Mám dva silné motory, které pohánějí mě i stimulátor poštěváčku.
Rád si s tebou užiji třeba ve vířivce nebo sprše, protože jsem vodotěsný (IPX7). Kromě mě najdeš v krabičce také USB kabel, kterým mě nabiješ a pak ti budu věrně sloužit přibližně 90 minut. Dopřej mi lubrikaci gelem, který ale vždy musí být na bázi vody. Po společných chvílích mě omyj teplou mýdlovou vodou nebo použij prostředek pro údržbu erotických pomůcek.
Věřím, že uspokojím všechny ženy i dívky, které si mě vyberou!

Proč si vybrat vibrátor APHOJOY TELESCOPIC rabbit:

  • vibrátor a stimulátor klitorisu v jednom pro maximální uspokojení ženy
  • přírazy připomínající sexuální styk
  • vyrobeno z jemného, na dotek neuvěřitelně sametového silikonu
  • kompletní vodotěsný design
  • zahřívací hlava
  • výběr z 10 režimů vibrací + 3 rychlostí přírazů
  • tlačítka fungují samostatně
  • dva motory
  • snadná údržba

Parametry:


Barva: růžová
Materiál: silikon
Rozměry: celková délka vibrátoru 26 cm, použitelná délka 14,5 cm, průměr 3,7 cm, délka stimulátoru 5,5 cm, průměr 2,3 cm
Vibrace: ano
Vodotěsnost: ano
Pohon: Li-on baterie
Lubrikace: doporučujeme lubrikanty na vodní bázi
Parametry
Podobné produkty