❤️ Značka SVAKOM s DÁRKEM ❤️ Kdy? Právě teď a tady!
Partner of Notino
Vibrátor APHOJOY WE-VI párový růžový

Vibrátor APHOJOY WE-VI párový růžový

Párový silikonový vodotěsný vibrátor APHOJOY WE-VI v růžovém provedení na dálkové ovládání. 3 rychlosti vibrací a 7 módů eskalací.
Akce
Tento produkt již není v nabídce. Prosím vyberte si jiný produkt z naší nabídky.
Popis zboží

Vibrátor APHOJOY WE-VI couples pink poskytne oběma milencům mnoho vzrušení a zábavy v těch nejintimnějších chvílích. Pomocí dálkového ovladače může tento moderní vibrátor pro dva ovládat buď žena samotná nebo její milenec a dopřát si tak opravdu vzrušující okamžiky. Vibrátor slouží při společné souloži partnerů ke dráždění partnerčina klitorisu a bodu G a současně také ke stimulaci partnerova penisu. Společná stimulace je velice intenzivní a poměrně rychle vede k vytouženému vyvrcholení u obou partnerů. Povrch je sametově hebký na dotek a to díky použitému prvotřídnímu lékařskému silikonu. Vodotěsnost (IPX7) je u tohoto vibrátoru samozřejmostí, proto jej bez obav můžete vyzkoušet i pod vodou.
Ovládání 3 rychlostí vibrací a 7 stupňů eskalací najdete na vibrátoru a to jedno samotné tlačítko nebo na ovladači (již vložena 12V baterie) a tam jsou tlačítka hned tři. Zapnete a vypnete jej dlouhým, zhruba 2 vteřinovým stisknutím prostředního tlačítka. Vždy musíte mít zároveň spuštěno ovládání na vibrátoru samotném, taktéž dlouhým přidržením. Vlnovka slouží k volbě vibrací a eskalací. Poslední tlačítko s jakoby malými kapkami uloží poslední použitý stupeň eskalace a po jeho opětovném zmáčknutí spustí nejrychlejší stupeň vibrace.
Lubrikanty vždy zvolte jen na vodní bázi. Hygienu provádějte pomocí speciálního prostředku na údržbu erotických hraček. Nabijete jej díky magnetického USB kabelu a pak si už můžete užívat přibližně 60 minut.
Okořeňte svůj milostný život tímto designově propracovaným párovým vibrátorem.

Proč si vybrat vibrátor APHOJOY WE-VI couples pink:

  • oblíbená erotická pomůcka pro párové milování
  • úzký konec je flexibilní a ohebný
  • nabízí 3 rychlosti vibrací a 7 režimů eskalací
  • možnost ovládání přímo na vibrátoru nebo dálkovým ovladačem
  • nabíjení magnetickým USB kabelem

Parametry:


Barva: růžová
Materiál: 100% silikon, ABS plast
Rozměry: použitelná délka vibrátoru 6,7 cm, průměr 2,5 cm, použitelná délka stimulátoru 9,5 cm, průměr 3,2 cm
Vodotěsnost: ano
Vibrace: ano
Pohon: Li-on baterie (vibrátor), 12V baterie (ovladač)
Lubrikace: doporučujeme lubrikanty na vodní bázi
Parametry
Podobné produkty