❤️ Užijte si nyní DOPRAVU ZDARMA na všechno! Přes PPL Parcelshopy. 
Partner of Notino
INTIMINA - Vyberte si dárek!
Zlevňovač dopravy
Luxusní dárkové balení

Produkt FLAGRANTI
PREMIUM LIBIDO women,

který právě držíte, je unikátní přírodní kombinací bylinných extraktů a vitamínů, které podporují přirozenou ženskou sexualitu, plodnost a hormonální systém.

Jedná se o mimořádný doplněk stravy vytvořený pro ženy, na kterém jsme pracovali spolu s rodinným bylinkářstvím Serafin.

Jejími hlavními složkami jsou


Jejími hlavními složkami jsou Řeřicha peruánská, známá také jako Maca, Withanie snodárná, andělika čínská či Kudzu. Právě kořen Kudzu je vyhledáván při úbytku estrogenu, ke kterému dochází především v období menopauzy. Mimo to je skvělým zdrojem energie, využívá se při očistě těla a snižuje riziko vzniku srdečních onemocnění. Ryze ženskou bylinou je také Andělika čínská, která je v čínské medicíně využívána na vyladění hormonálních výkyvů během menstruačního cyklu i při nástupu období klimakteria. Macu peruánskou znali a využívali již starověcí Inkové. Její pravidelné užívání podporuje přirozenou ženskou sexualitu i hormonální systém a je využívána i jako podpůrný prostředek při léčbě neplodnosti.

Withanie snodárná, jinak také Ašvaganda, pomáhá ženám udržovat reprodukční zdraví, schopnost koncentrace a má pozitivní vliv na zdraví pokožky. Užívejte si naplno své ženství bez ohledu na věk.

Energie, zdraví a vášeň v každé tobolce

Řeřicha peruánská
Withanie snodárná
Andělika čínská
Kudzu

FLAGRANTI PREMIUM LIBIDO women
Doplněk stravy, 90 kapslí

FLAGRANTI PREMIUM LIBIDO women obsahuje směs bylinných extraktů a vitamínů, které podporují přirozenou sexualitu, plodnost a hormonální systém. Příznivě působí na psychickou pohodu, vitalitu a normální funkci reprodukčního systému. 

Složení:

  • Maca (Lepidium meyenii) extrakt
  • Angelica chinensis extrakt
  • Withania somnifera extrakt
  • Pueraria lobata extrakt
  • Stearan hořečnatý
  • Vitamín E (D-alfa-tokoferol sukcinát)
  • niacin (B3), pyridoxin (B6), thiamin (B1)
Koupit

Dávkování

Při váze ≤ 60 kg 1 kapsle ráno pravidelně po dobu jednoho měsíce. Po týdenní pauze (ideálně při menstruaci) opět jeden měsíc. Při váze ≥ 60 kg užívejte 2 kapsle ráno. Takto je možné přípravek užívat dlouhodobě. Kapsli je možné otevřít, obsah vysypat do malého množství vlažné vody a pak vypít. Užívejte na lačno.Máme i něco pro muže

FLAGRANTI PREMIUM LIBIDO men

Reflektuje potřeby mužského těla, podporuje hormonální aktivitu, sexualitu a energii. Hlavní složkou je Škornice šípolistá, známá také jako "přírodní viagra"...

Čtěte více