Unikla vám naše MIMOŘÁDNÁ AKCE? 💋 S kódem "FAJN20" na SLEVU 20 % to taky roztočíte 💋
Partner of Notino
Naskočte na vlnu Wellbeingu
Zlevňovač dopravy
Luxusní dárkové balení
Kondom Unimil B.Safe 3 ks - expirace 3/24

Kondom Unimil B.Safe 3 ks - expirace 3/24

Prezervativ z přírodního kaučuku s extra silnou stěnou lubrikovaný jemným silikonovým gelem. Je pružný a odolný, hladký a disponuje prostorným rezervoárem.
Výprodej
Tento produkt již není v nabídce. Prosím vyberte si jiný produkt z naší nabídky.
Popis zboží

Hledáte spolehlivou ochranu proti otěhotnění a pohlavně přenosným nemocem? Prožívejte své milostné aktivity s chladnou hlavou a s pocitem dokonalého bezpečí. Značka Unimil vám nabídne špičkovou kvalitu díky výrobě na moderních strojích se světovou technologií a jedinečnou záruku kontroly kvality podloženou mezinárodními přísnými testy a zdravotními certifikáty.
Pokud jste v posteli divocí a rádi zůstanete chráněni, vyzkoušejte tento luxusní kondom Unimil B.Safe, který vychází ze základního typu s extra silnou stěnou. Ta vám dovolí užívat si vaše bouřlivé hrátky s uvolněnými myšlenkami na vaši ochranu a vy budete moct dovádět naprosto bez obav. Je vyroben z přírodního kaučuku prvotřídní kvality v transparentní barvě bez příchutě a bez vůně. Se svou délkou 18 cm, nominální šířkou 5,3 cm a zesílenou odolnější stěnou se perfektně přizpůsobí téměř každému penisu a jeho rovný tvar bude příjemný a maximálně pohodlný. Má hladký povrch zakončen zesíleným prstencem na konci, který jej zafixuje u kořene penisu. Kondom také disponuje prostorným rezervoárem pro záchyt spermatu. Lubrikován je jemným silikonovým gelem, který báječně klouže a pro případ nutnosti je připraven na další dávku lubrikačního gelu na vodní bázi. V balení naleznete 3 jednotlivě zabalené kusy pro nezapomenutelnou noc plnou vášně.
Nenechejte se ničím omezovat a přesto zůstaňte chráněni. Oddávejte se ještě bezpečnějšímu sexu kdykoliv a za jakýchkoliv okolností.

Prezervativ se nedá považovat za 100% ochranu před otěhotněním či před pohlavními chorobami. Skladujte na chladném a suchém místě. Nevystavujte prezervativy slunečnímu záření, extrémním teplotám a ostrým předmětům. Vždy se ujistěte, že je obal neporušen, v opačném případě není zaručena jeho bezpečnost. Latex může způsobovat alergie. V případě potřeby lze přidat lubrikanty na vodní bázi.

Proč si vybrat kondom Unimil B.Safe 3 ks:

  • prezervativy prvotřídní kvality pro ničím nerušené intimní chvilky
  • průhledný kondom bez chuti a vůně s hladkým povrchem
  • extra silná stěna pro dokonalou ochranu i při divokých radovánkách
  • klasický rovný typ zakončen prstencem bez jakýchkoliv vylepšení
  • pružný a zároveň pevný a odolný přírodní materiál
  • disponuje rezervoárem pro odchyt spermatu
  • lubrikován jemným silikonovým gelem
  • 3 kusy v balení

Parametry:


Barva: transparentní
Materiál: přírodní latex
Rozměry: celková délka 18 cm, šířka 5,3 cm, tloušťka stěny 0,08 mm
Obsah balení: 3 ks
Lubrikace: lubrikanty na vodní bázi
Parametry