Nejnovější článek: Jaké porno sleduje generace Z a co nejvíc vzrušuje Boomery? Objevte jejich tajné fantazie!
Partner of Notino
FLASH začal ⚡ Ceny za polovinu
Do konce zbývá
Zlevňovač dopravy
Dárek pro každého

Jak mohou tantrické masáže ženám otevřít cestu k sexualitě

Otevření vaší sexuality, intenzivní prožitky, odevzdání, hluboké a vášnivé spojení s jiným člověkem, to vše může přinést tantrická masáž. Tantrická masáž je často intimní erotický zážitek, jaký jste dosud nezažila ani se svým partnerem.

Mnoho žen má hluboko v sobě touhu po velmi silném, vášnivém a emotivním intimním prožitku. Vidíte to ve filmech, v knížkách, je to vaše fantazie. Tato fantazie se však často střetne s realitou ve vašem partnerském životě a pak máte pocit, že to je všechno jen pohádka. Okolí vás navíc často ujišťuje o tom, že váš sexuální život má být nudný, ať se s tím smíříte. Na základě zklamání se buď uzavřete, rezignujete na svůj milostný život, nebo přebíráte iniciativu v intimitě, což také není uspokojivé, protože ta touha po vášni, odevzdání se a spojení je stále uvnitř vás. Tantrická masáž má tuto vnitřní touhu probudit, otevřít a ukázat cestu, jak svůj milostný život prožívat naplno.

Pojem Tantra je široký, vlastně zahrnuje úplně všechno kolem nás a milování je jen velmi malá část. Tato malá část má ale velký vliv na vaši vnitřní spokojenost. Je tomu tak zvlášť u žen, pro které má spokojenost v milostném životě velký vliv na duševní pohodu a rovnováhu. Ano, ženy jsou sexuální tvorové a dokonce bych si troufl říct, že více, než muži. Problém je v tom, že tyto pocity jsou v ženách od malička potlačovány, a tak se o tom moc neví, nemluví. Ženská sexualita tak zůstává ležet ladem, nikdo se o ni nezajímá, takže se postupně uzavírá. Tantrické masáže jsou způsob, jak vaši sexualitu otevřít, prohloubit, uchopit, rozvíjet.

Jak si tantrickou masáž užít?

Co když se stydíte nebo se bojíte, že se pořádně neuvolníte ani se svým partnerem, natož s cizím mužem? Všechno je to pouze o přístupu. Chápu, že mnoho z vás má různé obavy a předsudky. Nejčastější je pocit studu a nervozita. Být nahá před cizím mužem, být intimní s cizím mužem a to navíc, když se stydíte za své tělo. Tyto pocity jsou běžné a já jsem si toho při masáži plně vědom. Při masáži není nic, co musíte projít, všechno je dobrovolné a vše dělám pro to, aby se to líbilo vám. Při tom vnímám, jak to zrovna prožíváte a nechci po vás nic, na co se necítíte. Vždy vás vyvedu malý krůček z komfortní zóny, ale při tom vás držím za ruku a dávám vám maximální péči a pozornost. Toto překonávání sama sebe má velký pozitivní vliv na vaši sebedůvěru a sebelásku. Vaše krása je jen obrazem vaší sebedůvěry.

Dělá vám potíže vypnout hlavu a bojíte se, že se nedokážete uvolnit? To také není problém. Nejprve je třeba si říct, že vypnout hlavu a uvolnit se není vaše starost, ale moje. Od toho jsem tu já. Vy se vůbec nemusíte zabývat tím, zda se uvolníte, nebo ne. Já pomocí vědomého doteku a upřímné péče vašemu tělu řeknu, že je v dobrých rukách a může se mi odevzdat. Vaše tělo to pozná a vypne hlavu. Stáhnu vaše vědomí do toho prožitku se mnou. Někdy to je hned, někdy to trvá déle. Je to proces a každý to má trošku jinak, ale s tím správným přístupem je to jen otázka času. Nechte to tedy na masérovi.

Proč za něco takového platit? Je to služba, ne rande. Když jdete za svým kadeřníkem, masérem, nebo trenérem, také za to zaplatíte. To, že se jedná o intimnější prožitek neznamená, že to není něco, za co by si žena nemohla zaplatit. Na tantrické masáže nechodí ženy z nějaké nouze o muže. Chodí proto, že ten zážitek je úplně jiný, než vám poskytne náhodná známost z baru, nebo “masáž“ od vašeho souseda. Pro mnoho žen to je silnější zážitek, než jaký kdy zažily se svým partnerem. Určitě si doma zvládnete uvařit dobré jídlo, ale když chcete něco extra, tak si zajdete do kvalitní restaurace.

Tantrická masáž vás láká, ale jste ve vztahu?

To naprosto chápu. Nicméně 80 % mých klientek jsou zadané. Je to služba - začíná příchodem do salonu a končí odchodem ze salonu. Některé klientky se rozhodnou být diskrétní, jiné mají dokonce podporu své drahé polovičky. Já osobně toto nijak nehodnotím, nikoho nesoudím a nic si o tom nemyslím. Je to jedna z věcí, kterou si před návštěvou musí žena vyřešit sama v sobě. Ze zkušenosti mých klientek vím, že to neohrožuje jejich vztahy. Naopak někdy je ten vliv na vztah pozitivní, otevře to diskuzi o vaší sexualitě, jindy může vaše nově nabitá sebedůvěra probudit v partnerovi pocit, že se o vás má víc snažit.

Jaký typ žen tantrickou masáž vyhledává?

Chodí ke mně ženy od 18 let zhruba do 50 let. Chodí ženy různých tvarů. Chodí ženy, které mají pestrý intimní život i ty, které se teprve hledají, nebo se chtějí otevřít a odevzdat. Chodí ženy s různými příběhy, ze všech možných vrstev společnosti. Rozhodující je pouze to, zda vás ta masáž láká. Často se mě ptáte, zda mi nevadí věk či kila navíc, vaše jizvy, a jiné “nedokonalosti“. To jsou věci, které pro mě nejsou důležité a vy po masáži také zjistíte, že na nich nezáleží. Já si nejvíc vážím vašeho milého a příjemného vystupování, nehledě na to, jak moc se stydíte, nebo jste nervózní.

Co vám masáž přinese?

Každý si z té masáže odnáší něco jiného. Je mým úkolem vycítit, co vám pomůže nejvíce, co vás obohatí. Někdy přijdete s konkrétními důvody, většinou ale nevíte, co od toho čekat. Před masáží si o tom trošku promluvíme, nicméně nejvíc mi řekne vaše tělo, až se vás začnu dotýkat. Není to totiž hlava, která ví nejvíc, ale vaše tělo. Pomocí vědomého dotyku vás uvolním a vy se mi odevzdáte. To samo o sobě je velmi silný zážitek. Odevzdat se je hluboká ženská touha, ale většina žen ve svém životě nenarazí na muže, kterému by v tomto ohledu mohla věřit. S odevzdáním přichází možnost být sama sebou, být ženou a být za to milována. Na základě toho pak můžete prožívat různé emoce, a protože jsou mé masáže osobní, tak je budu prožívat s vámi.

Jak taková tantrická masáž probíhá?

Mé masáže jsou osobnější. To znamená fyzicky osobnější, ale také emočně osobnější. Je to velmi pečující, emotivní, láskyplný, ale také vzrušující a intenzivní zážitek. Budu s vámi sdílet emoce a prožitky, které do vás budu pomocí vědomého doteku vkládat, nebo ve vás otevírat. Při svých masážích často dosahuji spojení, to není sex, ale stav, kdy jsou naše těla i naše duše propojeny a díky tomu je prožitek intenzivnější. Před samotnou masáží si chvilku popovídáme a zvykneme na sebe. Masáž má určitý rámec, ale konkrétní podoba masáže je individuální podle toho, jak zrovna cítím, že se vám to bude nejvíc líbit. Je to jako tanec a vaše emoce jsou hudba a já tančím podle hudby, ne podle naučených kroků. Kdykoliv se vám něco nelíbí, stačí naznačit, nebo říct a já se přizpůsobím. Naopak, když se vám něco líbí, můžete to prožívat, jak chcete. Někdo to prožívá potichu, někdo nahlas, někdo se mě rád dotýká, protože je dovolené se mě dotýkat. Já vás nebudu nijak soudit, nijak hodnotit, nic od vás neočekávám, není nic, za co bych se na vás mohl zlobit, nemůžete udělat nic špatně. Máte možnost si to užít tak, jak chcete vy, a to je osvobozující pocit. Masáž je standardně zakončena “yoni masáží“, tedy masáží intimních partií, při které může dojít i k orgasmu, nicméně orgasmus není cíl. S tím, jak se stupňuje masáž, tak se stupňuje i vaše vzrušení, všechno jde velmi přirozeně a plynule. Ten prožitek a pocit z mé masáže má totiž mnohem blíž k milování, než k běžné masáži. No a pro ty dámy, které láká něco ostřejšího mám i dominantní verze masáží s pouty, důtkami atd… A ačkoliv jsou tyto masáže dominantnější, tak důvěra a pocit bezpečí jsou pro mě stále prioritou.
Budu se těšit na vaši návštěvu, váš Jakub.
Jakub
Jakub je tantrický masér, který se mimo jiné věnuje i striptýzu pod pseudonymem “Jake“. Svoji práci dělá srdcem a rozvoji ženské sexuality a duše věnuje veškerou svoji energii, o čemž se můžete sami přesvědčit na jeho instagramu jake.stripper.official a na webu www.tantramasazeprozeny.com

Instagram:
jake.stripper.official

Web:
www.tantramasazeprozeny.com