Doprodej prádla pro ženy EWA BIEN 💛 Sleva -30 % na celou značku ZDE
Partner of Notino
CUTE hračka týdne s překvapením
Zlevňovač dopravy
Luxusní dárkové balení

Novoroční předsevzetí pro vaši ložnici i život

Patříte k lidem, kteří se s novým rokem vrhnou do posiloven, típají několikátou poslední cigaretu a hromadně vylévají veškerý alkohol do dřezu, nebo jste už v předsevzetích opatrnější ve stylu „nemusí pršet, stačí když kape…“? Novoroční předsevzetí pro rok 2023 si podle sociální investiční sítě eToro dává celých 52 % Čechů. U poloviny respondentů se přitom předsevzetí týkala jejich zdraví a pohody. Na co stojí za to se zaměřit, co myslíte? My jsme pro vás pár tipů připravili. A týkají se nejenom toho, co se odehrává ve vaší ložnici, ale i ve vztazích.

Udělejte si čas jen na sebe a své potřeby

Udělat si čas na sebe je základ, na který bychom neměli zapomínat. Zvláště ženy s tímto ale mývají problém. Absence času pro sebe vás dříve či později dožene. Ať už si takový čas představujete na procházce v lese, v koupelně s vanou plnou pěny nebo na smyslné masáži, cokoliv, co pro sebe uděláte, bude fajn a odrazí se to na vaší psychické pohodě. Tak do toho! A pokud vás nenapadá, co si dopřát. Máme pro vás skvělý tip třeba na tantrickou masáž. Chcete vědět více?

Naučte se říkat, co chcete a co očekáváte

„Já jsem si myslela, že mu to došlo…“, „Očekával bych, že si o to nemusím říkat…“, znáte to? A používáte tyto věty často nebo si je alespoň myslíte? Většinou po nich následuje zklamání, což je škoda. Zkuste si občas říci, že do hlavy vám nikdo nevidí a je lepší ušetřit si zklamání už jen tím, že svou představu vyslovím nahlas. Může to být těžké, ale pokud se to naučíte, budete to mít v životě snazší. A jestli to někde 100% platí, tak je to v posteli. Každý má nějaké představy, fantazie nebo touhy, ale ne každý prolomí bariéry a svěří se s nimi. Pak se ale musí také smířit s tím, že touhy, které zná jen on sám, zřejmě nebudou nikdy naplněny. A to je škoda. Partner neví, co cítíte a co potřebujete a pokud mu to neřeknete a nenavedete ho, zřejmě to ani nezjistí. Komunikace je základ! V posteli i všude jinde!

Hrajte si!

Kdo si hraje, nezlobí! A také oživí vztah. Hraček je spousta, tak proč je nezkusit? Nebo si zkuste role, vždyť kdo by nechtěl narazit na sexy pokojskou nebo letušku? Možností je tolik a každý zážitek se počítá, ať už společný nebo jen váš.

Pečujte o své zdraví

Zdraví je to nejdůležitější, co máme. A proto se snažíme klást důraz na prevenci. S organizací Loono se podílíme na projektech osvěty a doufáme, že i naši zákazníci berou toto téma vážně. Protože sáhnout si na ně jednou za měsíc není nic těžkého, naopak to může být radost 😉 #prsakoule

Dělejte to, co vám dělá radost

Máme povinnosti, které nemusíme zrovna milovat, ale jsou chvíle, kdy bychom mohli říci NE, ale stejně to neuděláme. Proč se ale nutit do něčeho, co tak necítíme? Říci NE může být osvobozující, tak na to nezapomínejte.

Nebojte se objevovat a žít život s vášní

Život je krátký na to, abychom jej promrhali a neužili si jej. Nabízí tolik možností a je jen na nás, zdali uděláme občas krok do neznáma a vyzkoušíme nové chutě, objevíme nové přátele nebo vyzkoušíme něco, co nás vzrušuje, ale čeho jsme se báli. Prožijte život s vášní!