Doprodej prádla pro ženy EWA BIEN 💛 Sleva -30 % na celou značku ZDE
Partner of Notino
FLASH začal ⚡️ Sleva až 59%
Do konce zbývá
Zlevňovač dopravy
Dárek pro každého

Recenze: Sada Fun Factory All about your clit

Kdo mě sleduje poctivě a pravidelně ví, že mi tuto sadu od Fun Factory nadělil Mikuláš. No dobře, možná ji mám od Flagrati, ale dorazila mi v den čertovské nadílky.

Po pulsátoru jsem pokukovala už docela dlouhou dobu, a stále nevěděla který si vybrat, proto jsem si jeho objednání stále rozmýšlela. Když jsem si napsala o radu, byla mi nabídnuta tato super sada na otestování. Nadšeně jsem tedy nabídku přijala a druhý den měla doma tento krásný balíček.

masturbace

A začnu tím tmavě fialovým kouskem

Jedná se o stimulátor Volita. Za mě úplně ideální hračka pro začátečníky. Je na baterku, a po zapnutí vás ohromí dva třepotající se jazýčky. A že je to fakt rychlost! Pokud máte v oblibě Satisfyer nebo Womanizer a říkáte si že nic takového nepotřebujete, můžu vás ujistit, že je to zase něco úplně jiného a doporučuji Volitu i přes to vyzkoušet.

Ač je tato hračka určená primárně na klitoris, fantazii se meze nekladou a můžete si bleskové kmity jazýčků vychutnávat kde vás jen napadne. Další výhodou je jeho rozměr, vejde se i do přecpané kabelky, takže je ideální společník na cestování, se kterým se rozhodně nudit nebudete!

Jedinou jeho nevýhodou je materiál. Je sice úžasně měkký a jemňoučký, ale všechno se na něj přichytává. Což je ale opravdu malinkatý detail, jelikož každou hračku před použitím stejně umýváme.


A dostáváme se ke světle fialovému krasavci, kterým je pulsátor Stronic Petite

Na tuhle hračku jsem měla zálusk fakt strašně dlouho a opravdu jsem se na ni těšila. A jak to tak bývá, když se na něco moc těšíte, většinou vás čeká zklamání.

Ale začněme kladně. Má fakt nádhernou barvu, a celkově je to na pohled velmi sympatický kousek. Je voděodolný a nabijete ho pomocí přiloženého kabelu. Je vyrobený z hedvábně jemného lékařského silikonu, a na dotek je fakt strašně příjemný.

Co ho dělá rozhodně odlišným jsou vlnky po celém jeho těle, které vám dopřejí zase nové pocity. Nevím, jak moc znáte rozdíl mezi vibrátorem a pulsátorem, ale tento fešák nefunguje na principu vibrací – na které si tělo mimochodem velmi rychle zvyká, ale pulsací, které mají simulovat přírazy. Nemusíte na něj tedy vůbec sahat, stačí ho zavést a ruce můžete využít na daleko příjemnější záležitosti, než je držení hračky. Vybrat si můžete mezi 3 rytmy pohybu a 5 intenzitami síly. Na mě je to ale málo. Celkově mám ráda větší hračky, a intenzita to u mě bohužel nevynahradila. Na druhou stranu je zase neskutečně tichý a díky své velikosti a nízké hmotnosti ho můžete lehce sbalit na cestu. Nenechte se tedy odradit a určitě ho vyzkoušejte, já už mám svoje hranice asi nestandardně posunuté 😀

Ještě bych taky chtěla zmínit, že součástí balení je krásná kabelka, do které se vejdou obě hračky a ještě něco navíc. A praktických kabelek navíc není nikdy dost, no ne? 😀

Kateri.kara
Kateřina je česká modelka, která miluje pěkné prádlo, ale rozhodně se nebojí ani jiných věcí. Ráda si rozšiřuje obzory a vy se můžete vydat na cestu poznávání spolu s ní. Sledovat ji můžete na instagramovém profilu kateri.kara ;-)
Další články autora Kateri.kara