GOOD VIBES s Flagranti ﮩـﮩﮩ٨ـ♡ﮩ٨ـﮩﮩ٨ـ SLEVA 15 % na VIBRÁTORY s kódem "VIB15"
Partner of Notino
LÁSKA A FESTIVALy- PŘIPRAVENI TO ZAŽÍT?
Zlevňovač dopravy
Luxusní dárkové balení

Recenze: Sexy vibrátor ZALO BESS

S touto recenzí jsem si dala opravdu na čas 😀 Žádná jiná hračka ve mně nevyvolala tolik rozporuplných emocí. Ale začněme od začátku.
Když jsem rozbalila balíček, byla jsem nadšená už jen z krabice, ve kterém je hračka zabalená. Velká pevná krabička s egyptskými motivy působí velmi luxusně a elegantně. Nadšení nepřešlo ani po jejím otevření. Sexy fialová (nebo černá) barva ve spojení se zlatými detaily dělá ze Zalo Bess bezesporu můj nejkrásnější vibrátor. A že jich mám docela slušnou sbírku 😊 V krabičce najdete několik částí. Každá je určená pro jiné využití, ale fantazii se meze nekladou. Díky tomu toho s tímto vibrátorem můžete zažít opravdu hodně.
Vibrátor má dva tiché, samostatně pracující motory, u kterých výrobce udává až 10 000 otáček za minutu. První motor je ukrytý v rukojeti hračky a slouží jako klasický vibrátor. Ten druhý je pro mě přece jen zajímavější. Ten se nachází ve špičce vibrátoru, a je unikátní právě v použití s přiloženými nástavci. Mým naprosto nejoblíbenějším se stala malá silikonová kulička, která lehce ztlumí vibrace a příjemně hladí pokožku. Ač je nástavec určený především na klitoris, určitě vám doporučím přiložit ho i na bradavky. I když nejsem úplně nadšenec do hraní si o samotě, po Zalu Bess s tímto nástavcem sáhnu docela často i když jsem sama doma 😊

Druhý nástavec je tvarovaný do malé růžičky a je určený pro stimulaci bradavek. Nástavec s malými hroty je vytvořený přesně k tomu, aby do něj bradavka zapadla a užila si maximální potěšení. A dostáváme se asi k nejzajímavějšímu nástavci, který je ve tvaru dlouhého prstu. Věřím, že s tím si užije opravdu každý. Je určený pro stimulaci G bodu, a to ocení hlavně ženy, které nemají rády veliké hračky. Skloubení opravdu velké síly motorů a zároveň malé tloušťky je ideální pro análkové hrátky, a to jak pro začátečníky, tak i pro ty pokročilé. Ocení ho i pánové, protože přesně cílí nejen na ženský bod G, ale i na jejich prostatu. A v neposlední řadě ho využijí i ženy zkušené v soundingu. Za velmi příjemnou cenu tak získáte velmi užitečného multifunkčního pomocníka na dlouhé, sychravé večery, které nám právě přicházejí.

Nebyl by to ale život, kdyby tam nebylo nějaké ale, že 😀 Nevím jestli jsem měla tak velikou smůlu, utahám i elektronickou hračku nebo je značka Zalo tak kazová, ale asi za půl roku s tímto fešákem mám už třetí kus. Reklamace ale vždy proběhla bez problémů a do dvou týdnů jsem měla nový kousek doma. Pokud vám tedy nevadí představa, že svoji hračku pošlete jednou za čas do lázní, jak jsem to s humorem začala nazývat, určitě vám ji doporučím. Dokazuje to i fakt, že při poslední reklamaci mi bylo nabídnuto hned několik alternativ i od známějších značek, a opět to u mě vyhrál tento krásný a multifunkční Zalo Bess.
Kateri.kara
Kateřina je česká modelka, která miluje pěkné prádlo, ale rozhodně se nebojí ani jiných věcí. Ráda si rozšiřuje obzory a vy se můžete vydat na cestu poznávání spolu s ní. Sledovat ji můžete na instagramovém profilu kateri.kara ;-)
Další články autora Kateri.kara