Nejnovější článek: Jaké porno sleduje generace Z a co nejvíc vzrušuje Boomery? Objevte jejich tajné fantazie!
Partner of Notino
FLASH začal ⚡ Ceny za polovinu
Do konce zbývá
Zlevňovač dopravy
Dárek pro každého

SATISFYER - erotické pomůcky pro nepředstavitelné vyvrcholeníŽijeme v době, kdy sexuální pomůcky zažívají revoluci. Zapomeňte na dobu, kdy se ženy nebo muži museli stydět za to, že mají doma vibrátor, masturbátor nebo jinou erotickou hračku. Dnes je sexuální tématika všude kolem nás. Oblast sexuality je mnohem otevřenější a přístupnější. Pomohl tomu internet, sociální sítě, ale i otevřenější debata.

Z velkého množství produktů, které lze na trhu najít, v posledních letech vyniká zejména jedna značka: Satisfyer. Inovativní, úchvatné, nadčasové ? tak by se daly produkty nesoucí její logo nejlépe popsat. Každý má právo objevit svůj sexuální potenciál a radost, kterou mu může přinést. Proto také designéři Satisfyeru navrhli nejobsáhlejší škálu produktů přístupných všem - bez ohledu na sexuální preference, sociálně-ekonomické zázemí, věk, pohlaví nebo úroveň dovedností. Ve spojení s jejich výrobky se často mluví o sexuálním wellness, kde jde především o to, aby se člověk cítil odpočatě a šťastně. To je jejich hlavní cíl.

Úspěch společnosti Satisfyer začal v roce 2016 uvedením revolučního modelu Satisfyer Pro 2, kde představila patentovanou technologii Air Pulse, která poskytuje bezdotykovou stimulaci klitorisu tlakovými vlnami. Je pravda, že většina Satisfyerů má větší průměr sací hlavice, tak je vhodnější pro větší klitoris, ale fungují samozřejmě i na menší velikosti, jen je potřeba si pohrát s přesným umístěním, aby byl podtlak perfektní. Velkou novinkou je možnost ovládání pomocí mobilní aplikace. Produkty spárované přes aplikaci Satisfyer Connect vám nabídnou zcela nový způsob ovládání vaší oblíbené hračky. Svůj mobilní telefon nebo hodinky Apple připojené přes Bluetooth můžete použít jako dálkové ovládání zařízení Satisfyer.

Na základě vzájemného souhlasu můžete také vzdáleně ovládat zařízení někoho jiného - například v živých video chatech přímo v aplikaci. Sbohem nude ve vztazích na dálku! V aplikaci si také vytvoříte vlastní vibrační vzory, které můžete sdílet s ostatními uživateli z celého světa. A pokud nechcete vytvářet nic sami, jednoduše proměňte okolní zvuky ve vibrační vzory pomocí mikrofonu svého telefonu. Říkáte si ? wow, to už snad nemůže být lepší? Tak věřte, že může. Užijte si vibrace v rytmu vaší oblíbené písničky ze seznamu oblíbených skladeb ve Spotify nebo v hudební knihovně Apple. No řekněte, kdo by nechtěl vyvrcholit při vibracích svého hudebního oblíbence?

Nyní se na vybrané typy podíváme blíže a ukážeme si, v čem jsou produkty jiné

Satisfyer Curvy
Existují již tři modely. Všechny mají pulzaci vzduchu, vibrace a možnost ovládání přes aplikaci. V čem se tedy liší? Všechny modely jsou oproti Satisfyer Pro 2 tišší, mají silnější sání a mají 11 vibračních vzorů, Pro 2 nemá žádný. Vibrace můžete ovládat nezávisle na sání, takže je jen na vás, zda použijete jedno, druhé nebo obojí najednou. Curvy 1+ má největší sací otvor, který je lemován lehkou spirálovou linií ze silikonu (většina těla je pak z ABS plastu), což může být příjemné, když hračkou pohybujete kolem klitorisu nahoru a dolů. Vzhledem k velikosti je vhodný pro větší a vyčnívající klitoris. Curvy 2+ je již celý silikonový a nabízí menší průměr sacího otvoru.

Přesto pro nevyčnívající poštěváčky může být horší napasování, je potřeba odhrnout stydké pysky a více na něj zatlačit. Curvy 3+ je také celý vyroben ze silikonu, jeho okraj kolem sacího otvoru je tenčí a pružnější, dobře je ohne a přizpůsobí. Ve srovnání například s We-vibe Melt nabízí slabší vzduchové pulzy, proto je vhodný pro první setkání s pulzním stimulátorem. Navíc ne každý má rád silné sání. Všechny Satisfyery Curvy jsou vodotěsné, takže je můžete bez obav používat ve sprše nebo pod vodou ve vaně. Jejich tvar je mírně prohnutý, jak již napovídá název a velice dobře se drží a ovládá.
Love Triangle
Je skvělá cestovní verze Satisfyeru. Elegantní černá s detaily v růžovo zlaté barvě lahodí oku a nikdo by si ani nepomyslel, že je to sexuální hračka. Jeho kompaktní velikost a bezpečné víčko vždy najde místo ve vašem kufru nebo příruční kabelce. Trojúhelníkový tvar se dobře drží v ruce a ovládací tlačítka jsou dobře dostupná. Sací hubice je vyrobena z extra měkkého silikonu a je velmi příjemná na dotyk. Nabízí 11 úrovní sání a 11 vibračních režimů, které fungují nezávisle na sobě. Standardem je již vodotěsnost. Použití s aplikací a rozšíření možností užití je již třešničkou na pomyslném dortu.
Love Breeze
Je také z řady kompaktních Satisfyerů, oproti Triangle mu chybí víčko a nejde ovládat přes aplikaci. Také je celý silikonový a ergonomický tvarovaný, takže se dobře drží. Jeho design je opravdu roztomilý. Na výběr máte také z 11 úrovní sání a 11 vibračních režimů, které fungují nezávisle na sobě.
Dual Love
Je Satisfyer, který připomíná model PRO 2, ale oproti PRO 2 obsahuje kromě sání také vibrace. Obsahuje zdobný prvek z ABS plastu ve stříbrné barvě. Měkká silikonová hubice je velice příjemná na dotyk a tím, že je vystouplejší, dobře obepne váš klitoris. Je to jedna z novinek ovládaná také pomocí aplikace.
Dual Pleasure
Je velmi podobný předchozímu typu Dual Love, jen díky svému zahnutému tvaru cílí na stimulaci bodu G. Díky své lehce vystouplé hubici skvěle obepne klitoris. Je celý vyroben ze silikonu, takže se velmi dobře udržuje čistý a taky je to ekologičtější. Také tento kousek lze ovládat pomocí aplikace.
PRO 3 Vibration
Má oproti PRO 2 Vibration vylepšený tvar, který se přirozeněji drží. Také je vyroben z hladkého silikonu příjemného na dotek. PRO 2 Vibration je celý plastový a silikonovu má pouze sací hubici.
Mono Flex
Je klasický vibrátor bez sací funkce. Má dvě ramena, je dobře ohebný a disponuje flexibilním stimulátorem klitorisu. Špička je ergonomicky zakřivená pro dokonalé dráždění bodu G a perfektně se přizpůsobí vašim křivkám. Jeho dva tiché, ale výkonné motory nabízí 10 různých vibračních a pulzačních režimů, každá ještě s 5 intenzitami, a to už je velká nálož možností pro nejlepší uspokojení.

Pulzní stimulátory vám doporučujeme vyzkoušet s lubrikantem, vaše prožitky budou mnohonásobně lepší. Použijte ten na bázi vody, aby vaše silikonová hračka vydržela co nejdéle. A ještě jeden tip ? kdo má rád dráždění bradavek, nechť použije svůj Satisfyer i na ně. Je to úžasné, vyzkoušejte! Jistým standardem je také vodotěsné provedení, které vám rozšiřuje možnost použití i ve sprše nebo vaně. Všechny Satisfyery nabízí nabíjení pomocí magnetické nabíječky a jsou baleny v pěkné krabičce, jsou vhodné tedy i jako dárek. Krabičky mají pečeť, takže si můžete být jisti, že jej před vámi nikdo jiný neměl v ruce. Díky průhledné folii po odklopení přední části si však můžete výrobek prohlédnout, zda se vám líbí například barevná kombinace.

Pokud bychom to celé měli shrnout, nenajdete značku, která by byla tak známá a zároveň byla cenově dostupná. Produkty Satisfyer používají miliony lidí na celém světě. Jejich výrobky jsou krásně decentně barevné, designově propracované, technologicky vyspělé a jsou vyrobeny z kvalitních a bezpečných materiálů. Nabídka produktů značky Satisfyer je opravdu široká, každý si najde to, co zrovna hledá. V tabulce níže najdete shrnutí toho, co bylo uvedeno v textu výše. Celou naši nabídku najdete ZDE.


Model Výhody + Nevýhody -
SATISFYER CURVY 1+ ovládání také přes aplikaci, 11 úrovní intenzity vln a 11 stupňů vibrací ovládaných nezávisle na sobě díky dvěma motorkům, jednoduché ovládání, vodotěsný, magnetické nabíjení, snadná údržba silikon + ABS plast, větší sací otvor vhodný pro větší a vystouplejší klitoris
SATISFYER CURVY 2+ celosilikonový stimulátor, ovládání také přes aplikaci, 11 úrovní intenzity vln a 11 stupňů vibrací ovládaných nezávisle na sobě díky dvěma motorkům, jednoduché ovládání, vodotěsný, magnetické nabíjení, snadná údržba pro plošší klitoris může být problém s napasováním
SATISFYER CURVY 3+ celosilikonový stimulátor, ovládání také přes aplikaci, 11 úrovní intenzity vln a 11 stupnů vibrací ovládaných nezávisle na sobě díky dvěma motorkům, jednoduché ovládání, vodotěsný, magnetické nabíjení, snadná údržba není snad nic, co by se dalo vytknout
SATISFYER LOVE TRIANGLE cestovní verze Satisfyeru s víčkem, kompaktní velikost do každé kabelky, ovládání také přes aplikaci, 11 úrovní intenzity vln a 11 stupnů vibrací nezávisle na sobě díky dvěma motorkům, jednoduché ovládání, vodotěsný, nádherný luxusní design silikon + ABS plast
SATISFYER LOVE BREEZE celo-silikonový, cestovní verze Satisfyeru bez víčka, kompaktní velikost do každé kabelky, 11 úrovní intenzity vln a 11 stupňů vibrací nezávisle na sobě díky dvěma motorkům, jednoduché ovládání, vodotěsný, magnetické nabíjení, snadná údržba nemá ovládání přes aplikaci
SATISFYER DUAL LOVE vhodný také k vaginální stimulci díky svému tvaru, 11 úrovní intenzity vln a 11 stupňů vibrací nezávisle na sobě díky dvěma motorkům, ovládání také přes aplikaci, jednoduché ovládání, vodotěsný, magnetické nabíjení, snadná údržba mínusy nenajdete
SATISFYER DUAL PLEASURE vhodný také k vaginální stimalci s cílením na bod G díky svému tvaru, ovládání také přes aplikaci, 11 úrovní intenzity vln a 11 stupnů vibrací nezávisle na sobě díky dvěma motorkům, jednoduché ovládání, vodotěsný, magnetické nabíjení, snadná údržba nevýhody nenajdete
SATISFYER PRO 3 VIBRATION oproti PRO 2 vibration má vytříbenější design a je téměř celý silikonový - příjemnější na dotyk, 11 úrovní intenzity vln a 10 stupnů vibrací nezávisle na sobě díky dvěma motorkům, jednoduché ovládání, vodotěsný, magnetické nabíjení, snadná údržba nemá ovládání přes aplikaci, tvar těla nemusí vyhovovat každému
SATISFYER MONO FLEX vibrátor se dvěma rameny, flexibilní stimulátor klitorisu i vaginální stimulátor, ergonomicky tvarovaná špička pro stimulaci bodu G, 2 tiché výkonné motory na sobě nezávislé, 10 vibračních režimů s 5 intenzitami, jednoduché ovládání, vodotěsný, magnetické nabíjení, snadná údržba nemá ovládání přes aplikaci, nemá podtlakový stimulátor