❤️ Značka SVAKOM s DÁRKEM ❤️ Kdy? Právě teď a tady!
Partner of Notino
Sprcha anální FF Series Beginner's Enema

Sprcha anální FF Series Beginner's Enema

Anální sprcha pro dámy i pány FF Series Beginner's Enema z PVC materiálu, se dvěma tryskami pro anální i vaginální výplach.
Akce
Tento produkt již není v nabídce. Prosím vyberte si jiný produkt z naší nabídky.
Popis zboží

Čistota je důležitá. A když se navíc jedná o hygienu intimních oblastí nebo análku, je o to důležitější. Anální sprcha FF Series Beginner's Enema váš análek vypláchne tak, že si můžete být jisti, že dupka dostane to nejlepší, co si může přát.
Její objem zhruba 200 ml a rovná tryska jsou ideálními parametry pro pohodlné vypláchnutí. Tryska u mužů cílí na prostatu a bude ji při používání jemně stimulovat, což pro ně bude vzrušující zážitek. Ženy ji zase mohou použít pro výplach vagíny. Trysky jsou v balení celkem dvě a obě, i balónek jsou vyrobeny z příjemného PVC materiálu bez ftalátů, který je hypoalergenní a velice snadno se udržuje jeho hygiena.
V případě, že se rozhodnete použít lubrikant, lze použít jakékoliv gely. Po každém použití sprchu snadno vyčistíte čističem erotických pomůcek. Součástí balení je i černá maska na oči. Důkladná sprcha před análním sexem, která usnadní přístup, uvolňuje a zároveň pomůže, aby sex nebyl bolestivý a užili si ho oba partneři.

Proč si vybrat sprchu anální FF Series Beginner's Enema:

  • jednoduchá manipulace
  • možnost análního i vaginálního použití
  • pomůcka vhodná pro muže i ženy
  • snadná údržba pomocí vody a mýdla
  • dva vyměnitelné nástavce

Parametry:


Barva: černá
Materiál: PVC materiál
Rozměry: celková délka 20,5 cm, délka větší trysky 5,7 cm, průměr 1,5 cm, délka menší trysky 2,5 cm, průměr 1,5 cm, průměr sprchy 6 cm
Parametry
Podobné produkty