Partner of Notino

Víte, jak okořenit svůj vztah na dálku? Zkuste tyto tipy!

vztah na dálku

Vztah na dálku může být i zábava. S internetem, trochou kreativity a těmi správnými pomůckami.

Nedovolte vzdálenosti, aby definovala vaše vztahy. I když je odloučení od svých milovaných často psychicky náročné, najděte si cestu, jak z něj udělat výhodu a možnost experimentovat. Jednou z esencí je i udržování sexuální blízkosti, která posílí vaše romantické pouto a zároveň uvolňuje možné vznikající napětí. Uspokojené sexuální touhy navíc vedou ke spokojenějším vztahům a větší psychické pohodě.

Níže najdete tipy, jak si intimní jiskru udržet i když jste na tisíce kilometrů od sebe a zakusit nové metody virtuálního sexu i ve vztahu na dálku.

Vychutnávejte si horké společné momenty online

Dnes už naštěstí nemusíte s partnerem ležet ve společné posteli, abyste se mohli navzájem sexuálně stimulovat. Můžete to dosáhnout i na tisíce kilometrů vzdálení pomocí sady Kiiroo Onyx Pearl Couple Set pro páry, která obsahuje vibrátor a masturbátor. Obě sexy hračky jsou propojené pomocí Bluetooth, takže masturbátor dokáže přesně kopírovat rychlost a intenzitu pohybů vibrátoru. V reálném čase. A pokud se vám i takové spojení zdá málo intimní, můžete si sadu propojit i s web kamerami.

Nenuťte se do sexy videí a jděte cestou tajemna

Víte, co je stejně (a možná i o trochu víc) vzrušující, než se dívat partnerovi během horkých nocí do očí? Sledovat, jak dopřává rozkoš sám sobě. Mnozí z nás však mají problém ukazovat se online před kamerou nebo svá sexy videa zasílat. A to je naprosto v pořádku. Vyzkoušejte to třeba ve tmě a se správnými pomůckami, které pro vás budou příjemné. Pro vaší polovičku se stanou silnou stimulací i zvuky a navíc pod rouškem tmy si toho dokáže každý mnohem více představovat ...

Zábava a dobrodružství s překvapením

Chcete se nechat vašim partnerem překvapit a sexuálně potěšit kdykoliv se mu to zlíbí? Pak vyzkoušejte unikátně tvarované vibrační vajíčko Lovense Lush Remote Bullet Pink pro ženy, které propojíte s jeho telefonem nebo chytrými hodinkami tak, aby ho mohl ovládat z kteréhokoliv místa na planetě. Ať už jste ve sprše nebo si třeba vychutnáváte ranní kávu.

Erotické prádlo dokáže navodit tu správnou atmosféru

Zašlete své polovičce fotku ve svém nejsvůdnějším erotickém prádle třeba přes půlku světa. A nemusí to být fotografie pouze z vaší koupelny nebo ložnice. Experimentujte trochu, ukažte, že máte odvahu obléknout si něco sexy i pod běžné oblečení třeba do práce nebo na nákupy. Na oplátku si svůdné záběry vyžádejte také. Může to vézt ke vzrušujícímu sexu po telefonu nebo jiným nečekaným dobrodružstvím.

Intimní dárek pro něj

Pokud váš muž miluje orální hrátky, ale kvůli velké vzdálenosti mu je nemůžete dopřát tak často, jak by si představoval, překvapte ho nečekaným dárkem v podobě masturbátoru Autoblow A. I. Machine. Tento přístroj oplývá umělou inteligencí a partner si na něm může nastavovat různou intenzitu i rychlost stimulace. Těšte se z jeho potěšení a vyzvěte ho, ať vám pak popíše, jak je s přístrojem spokojen. I tím prohlubujete vzájemnou důvěru a komunikaci.

Nikdy nezapomínejte, že vztah na dálku je skvělou příležitostí, jak mnohem otevřeněji mluvit o sexu bez studu a kličkování. Sdílejte spolu své fantazie, plány a snažte se co nejvíce prohlubovat vzájemné pouto. Možná, že se pomocí intimní sféry naučíte ještě více milovat svou polovičku i mimo vaší ložnici.