❤️ Valentýnské dárky s DOPRAVOU ZDARMA! Přes Balíkovnu a Českou poštu. 
Partner of Notino
Valentýnské tipy
Anketa- Odpovězte a vyhraJte
Dárek pro každého

Whoop·de·doo

Česká prémiová značka byla založena díky diplomové práci přední české designérky Anny Marešové, která získala řadu studenských ocenění a zájem médií. Proto se po studiích rozhodla založit svou vlastní značku Whoop·de·doo, která se od ostatních vyznačuje precizním zpracováním, vybranými materiály a dokonalé souhře ergonomie a funkčnosti. Také díky tomu se může značka chlubit tím, že je vytvořená ženou pro ženy.

Již roku 2013 objevily svět první Venušiny kuličky Whoop·de·doo, které se vyprodaly během pár dní. Následovalo pak otevření vlastního studia a práce na dalších báječných produktech, jako je unikátní vibrátor či výjimečné menstruační kalíšky. Do červeno bílé rodiny pak přibyly také lubrikační gely a čistič erotických pomůcek.

Fascinující design a použití těch nejkvalitnějších lokálních certifikovaných materiálů propůjčil produktům této značky dechberoucí vzhled, který si dokáží zamilovat prakticky všichni. Také proto je posláním Whoop·de·doo prožívat intimitu zcela svobodně, přirozeně a naplno.


Filtr:
Cenové rozpětí
390
6590
Doporučujeme
Nejnižší cena
Nejvyšší cena
Nejnovější
Zavřít