Nejnovější článek: Jaké porno sleduje generace Z a co nejvíc vzrušuje Boomery? Objevte jejich tajné fantazie!
Partner of Notino
FLASH začal ⚡ Ceny za polovinu
Do konce zbývá
Zlevňovač dopravy
Dárek pro každého

Jak začít s BDSM hrátkami poradí domina Lady V.

Jistě každý z nás po nějaké době soužití ve společné posteli s partnerem alespoň někdy uvažoval, čím si společné hrátky vylepšit, ozvláštnit. Záleží pak už jen na tom, na kolik máte s partnerem otevřený vztah a zdali se s ním o své fantazie podělíte, nebo si je jednou pro vždy necháte pro sebe. Pokud u vás převládá druhá varianta a stud, vězte, že o mnoho přijdete a nenaplnění vašich představ vás bude trápit. Své o tom ví domina Lady V., kterou vyhledávají právě neuspokojení zákazníci, kteří by se se svými touhami doma nesvěřili.

Pokud to ale partner cítí stejně, nic vám nebrání začít zkoušet nejrůznější praktiky a pomůcky. Nejčastěji to bývá tzv. Roleplay, což je hraní rolí. K tomu vám mohou dopomoci kostýmy i některé pomůcky jako masky či škrabošky. Pokud hledáte něco odvážnějšího, je pro vás BDSM to pravé. Co tento termín zahrnuje?

  • BD - bondage, disciplína
  • DS - dominance, submisivita
  • SM - sadismus, masochismus

A na co si dát pro začátek podle Lady Viktorie pozor? Je velmi důležité si předem stanovit možnosti a hranice, aby z toho byl opravdový požitek, nikoli velmi špatná zkušenost. Svěřit se plně partnerovi vyžaduje dávku důvěry a porozumění? Mezi nejčastěji používanými praktikami je poutání a svazování, tedy omezování pohybu partnera. Ptáte se proč? Jde především o ten pocit totální bezmoci, plné odevzdanosti svému partnerovi. Tato představa, kdy si partner s mým tělem může dělat, co chce nebo naopak pocit partnera, že si se mnou může dělat, co chce, je pro mnohé velmi vzrušující. Jak už jsem zmínila, je velmi důležité si stanovit hranice co je přípustné a co nikoli, aby došlo k plnému uvolnění, doplňuje Viktoria.

Jak začít s BDSM?

Nyní se dostáváme k tomu, jak. Je mnoho způsobů a možností. Bondage je asi tím nejvyužívanějším. Co se týče svazování, nejčastěji se využívají provazy, lana. Dost záleží, z jakého typu materiálu jsou vyrobeny. V obchodech s erotikou nejčastěji nalezneme tkané typy, které jsou příjemné na dotek, s mírným pružením, které po přiložení na tělo a utažení nezanechávají na těle dlouhodobější stopy a jsou do jisté míry poddajné z hlediska bezpečnosti a pohodlí. Tyto typy vyhledávají většinou začátečníci, kteří se svazováním nemají zkušenosti a nejde jim o případnou bolest a následky ze svázání, ale pouze o ten erotický podtext. Jsou speciálně vyrobeny pro tyto účely. Ale pozor! Tento typ lana se nesmí používat pro případné zavěšování těla, a to pro svou pružnost, která také souvisí s natažením a ztenčením provazu a následným rozvazováním. Velkou výhodou těchto provazů je však omyvatelnost. Dalšími typy jsou různá běžně dostupná lana a provazy z obchodů, které ale bývají velmi nepříjemné na těle, kousavé, příliš tvrdé, mohou způsobit řezné rány a může nastat problém při jejich opětovném rozvazování. Pro umělecké svazování, tzv. shibari, se pak využívají lana z přírodní juty. Jsou speciálně vyrobena pro tyto účely, tedy k zavěšování. Velkou nevýhodou těchto lan je jejich nemožnost vyprání.

. Další možností je poutání. Je to nejjednodušší způsob omezení pohybu. Používají se k tomu různé druhy pout doplněné o řetězy, zápinky, provazy. Často jsou vyhledávána tzv. policejní pouta, tudíž kovová. Ptáte se proč? Páry velmi vzrušuje roleplay z policejního prostředí. Klasická kovová pouta jsou velmi nepohodlná a mohou vzniknout i zdravotní následky z použití. V erotických obchodech se proto nejčastěji prodávají tato kovová pouta opatřená měkkými polstrováními v různých barvách. Navíc se dají velmi jednoduše odemknout. Dalšími typy pout jsou měkčí pouta vyrobená z kůže nebo veganských materiálů napodobujících kůži. Tato jsou vesměs nejoblíbenější. Přizpůsobí se kůži, jsou příjemné a velmi pevné. Záleží pak už jen na zákazníkovi, zdali chce investovat a zakoupit si produkty z pravé kůže, která je pevnější a vydrží vám spoustu let, nebo dáte přednost umělé kůži, která není citlivá na uchovávání, je z měkčích materiálů a samozřejmě cenově dostupnější.

Dalším nejčastěji vyhledávaným prvkem BDSM je výprask. Povětšinou nejde o nějaké brutálnější výprasky, ale spíše něžné erotické švihnutí přes určité partie. K tomu jsou používány různé plácačky, důtky, bičíky a rákosky. Začnu od těch nejjemnějších, a to jsou důtky a plácačky. Důtky jsou svazkem proužků kůže nebo koženky či jiného materiálu na konci spojeny rukojetí. Vesměs nezpůsobují větší stopy na těle. Pozor! Samozřejmě i důtky mohou způsobit větší ranky na kůži, pokud jsou vyráběny z jiných materiálů nebo z tvrdé kůže a také dost záleží na síle při použití. Plácačky- ty bývají kožené, dřevěné, plastové. Opět velmi záleží, o jaký materiál jde a s jakou silou jsou použity. Většinou ale způsobují na kůži jen zarudnutí bez tzv. jelit (podlitin). Bičíky a rákosky jsou už tvrdší pomůcky a mohou na pokožce zanechat podlitiny a dokonce i krvácivé rány. Je nutné znát míru použití. Ne každý je milovníkem tvrdé bolesti.

S BDSM jsou velmi často spojovány další omezovací praktiky mimo pohyb (svazování, poutání). Zejména pak omezování zraku, dechu a řeči. K omezení zraku lze nejjednodušeji použít obyčejný šátek nebo šál. Pro ty, co vyhledávají erotičtější prožitek, lze doporučit různé masky (látkové, latexové, kožené) s možností zakrývání zraku nebo škrabošky. Co se týče omezení dechu a řeči, tady poslouží roubíky. Také roubíky se vyrábí v různých variacích. Od klasického kuličkového roubíku, nafukovacího (s tímto regulujeme partnerovi dech) po různé roztahovací roubíky (umožňují rozevření úst partnera) a další. Tady už je potřeba větší obezřetnosti a domluvení signálu pro případné ukončení, který nebude verbální. A v neposlední řadě velmi oblíbené skřipce, svorky, kolíčky. Tyto pomůcky se dají připevnit kdekoli na tělo, nejčastěji však na bradavky. Důvodem použití je především zvýšení citlivosti, případně cílené vyvolání bolesti na daném místě, která umocňuje vzrušení. Ale pozor, některé skřipce mohou být velmi drastické. Určitě bych začala těmi, které mají regulaci sevření.

Prohlédnout si kategorii BDSM

Lady Viktoria
Jako silně dominantní osoba se již narodila. Dlouho hledala způsob vyjádření svého já. Časem ale objevila BDSM praktiky a spojení její dominance, smyslné krásy ženy a lásku k nadvládě nad muži. Svět BDSM a vztah k němu objevovala a objevuje krůček po krůčku.
Další články autora Lady Viktoria