DNES: Dárek k objednávkám nad 900,- a sleva 10 % s kódem "DAREK10"🎁 NECHTE SE INSPIROVAT
Partner of Notino
FLASH adventní nabídka -52%
Zlevňovač dopravy
Luxusní dárkové balení

České prémiové značky

Preferujete lokální produkty a české značky? Tak to pro vás máme dobrou zprávu. I v rámci erotických pomůcek a kosmetiky si nyní můžete vybírat mezi předními českými výrobci a tvůrci a nabídka je rozhodně zajímavá. Ať už dáte přednost designerským kouskům, nebo tradiční rodinné výrobě, nešlápnete vedle. Představujeme vám prémiové produkty českých značek, které si postupně budují své jméno nejenom u nás.
ČlánkyPreferujete lokální produkty a české značky?

Tak to pro vás máme dobrou zprávu. I v rámci erotických pomůcek a kosmetiky si nyní můžete vybírat mezi předními českými výrobci a tvůrci a nabídka je rozhodně zajímavá. Ať už dáte přednost designerským kouskům, nebo tradiční rodinné výrobě, nešlápnete vedle. Představujeme vám prémiové produkty českých značek, které si postupně budují své jméno nejenom u nás. 
whoop-de-doo
natuli
flagranti
sayu
woodoo-touch
wevibe
wevibe
top-notch-dongs

Whoop.de.doo
Existuje hodně intimních pomůcek, ale Whoop·de·doo je jen jedno. Vzniklo zcela nevinně- jako diplomová práce studentky produktového designu, dnes již známé přední české designérky Anny Marešové, která se rozhodla vytvořit produkty, které budou ženy rozmazlovat a ženy je budou milovat. Povedlo se? Posuďte sami.

Co může Whoop.de.doo nabídnout?

Ať už sáhnete po legendárních Venušiných kuličkách, kalíšku nebo vibrátoru, všechny pomůcky této značky jsou vyráběny lokálně, eticky a udržitelně. Hlavní filozofií značky je čistota formy, funkčnost a preciznost provedení. Všechny produkty tak mají sametový povrch bez viditelných svárů a zbytečných výčnělků. Jsou tak zcela bezpečné a hygienické. 


Všechny produkty
Natuli
Ryze česká značka NATULI od počátku až do konce vypráví příběh propracované myšlenky o výjimečném produktu stvořeného z těch nejpečlivěji vybraných surovin. Lubrikační gely jsou vyrobeny z prvotřídních přírodních BIO nebo organických ingrediencí a jsou výjimečné unikátním a bohatým složením na bázi vody a oleje.

Napomáhají dokonale hydratovat pokožku, perfektně ji vyživují, mají regenerační, hojivé a léčivé účinky a v neposlední řadě udržují správné hodnoty pH. Vybírat můžete z prémiových lubrikačních gelů na bázi vody, silikonu, ale i lubrikačního krému v podání krémový lubrikant NATULI PREMIUM Coconal, který můžete vesele ochutnávat a zpestřit si tak orální hrátky. Jeho kokosová vůně a chuť vás okouzlí.


Všechny produkty
Flagranti Premium
Privátní značka Flagranti Premium vznikla s prvními masážními svíčkami. Chtěli jsme zážitek ze smyslné masáže a uvolňující vůně přiblížit našim zákazníkům. Tady však naše vize nekončí. Už brzy budete moci vyzkoušet další prémiový produkt, tentokrát v podobě bylinných preprátů na podporu libida. 

FLAGRANTI přináší výjimečnou řadu prémiových produktů, které otevřou vaši mysl a nechají rozplynout starosti všedního dne za účelem naprosto pohodových a příjemných hrátek. Dovolí vám v ložnici vykouzlit dokonalé romantické prostředí a prožít vášnivé milostné aktivity, které prožijete naplno.


Všechny produkty
Sayu
Ryze český výrobce menstruačních kalhotek si dává záležet na lokální produkci a férových pracovních podmínkách. Design kalhotek a střihovou přípravu si navrhují sami. Kalhotky jsou následně ušity v české firmě.

Co s etýče výběru materiálu, nedělají kompromisy –⁠ důležitý je jak vzhled a kvalita, tak i původ. Výzkum membrány SAYUtech probíhal na Textilní fakultě Technické univerzity v Liberci, kde je nyní i vyráběna.


Všechny produkty
Woodoo Touch
Díky poctivé řemeslné práci je každý výrobek pod značkou Woodoo Touch neopakovatelným a výjimečným originálem. Nikdy už nenajdete druhý stejný. Pokud patříte mezi milovníky dřeva a přírodních materiálů, vykreslení jednotlivých dřevin vás nadchne. U kombinace s epoxidovou pryskyřicí se již dá mluvit o umění, a přesně tak na vás budou kolíčky a dilda z olivového dřeva působit.

V případě, že souzníte s trendem udržitelnosti a ekologické smýšlení vám taktéž není cizí, podpořte svůj postoj i ve vašich intimních chvilkách. Vibrátory a dilda ze dřeva mají svá specifika co se týče tvrdosti materiálu, tepelné stálosti či přenosu vibrací u vibrátorů. Jsou to ale také ručně dělané kousky, které jsou opravdovými originály. Takže pokud patříte duší k estétům a dokážete opravdu ocenit kvalitní a poctivou rukodělnou práci, jste tady správně. 


Všechny produkty
Primulus a Feminus
České doplňky stravy pro moderní muže a ženy. Všechny důležité vitamíny a minerály najdete v jedné krabičce. A proč jsou tak důležité? Pomáhají udržet optimální hladinu hormonů v těle navzdory klesající tendenci s přibývajícím věkem. 

Zlepšují spánek, dodávají energii a posilují libido. A tudíž zvyšují chuť na sex. Ďoplňky stravy vznikly a jsou vyráběny v České republice a pozitivní reakce jejich uživatelů dávají jasný signál, že fungují.


Top Notch Dongs
Ručně vyrobené FANTASY dilda české značky Top Notch Dongs rozvinou vaši vášeň a fantazii, abyste své chvilky prožili plnými doušky. Jsou všechna vyrobena z platinového silikonu prvotřídní kvality.

Neobsahuje ftaláty ani latex a je tak zdravotně nezávadný pro lidskou pokožku. Přizpůsobit si jej můžete tím, že si můžete vybrat z různého stupně tvrdosti a tím zajistíte, že bude ideální jen a jen pro vás.

Všechny produkty2023
Zavřít