Doprodej prádla pro ženy EWA BIEN 💛 Sleva -30 % na celou značku ZDE
Partner of Notino
CUTE hračka týdne s překvapením
Zlevňovač dopravy
Luxusní dárkové balení

Doplňky stravy, které dokáží podpořit sexuální zdraví i apetit

Možná byste očekávali, že doplňky stravy naleznete výhradně na pultech lékáren. Existuje však jejich speciální kategorie a jak už možná tušíte, budeme se bavit o často zcela přírodních preparátech, které díky vyváženému složení svých receptur podpoří sexuální zdraví mužů i žen. Jejich účinek některé z nich řadí mezi afrodiziaka čili prostředky pro zkvalitnění libida, tedy sexuální touhy, vášně i delší výdrže, případně slibují i širší spektrum benefitů. Jiné mohou při doporučeném dlouhodobějším užívání podle pokynů výrobce pomoci mužům posílit erekci a zabránit prvním příznakům lehčí dysfunkce nebo ženám oddálit nepříjemné průvodní jevy spojené s menopauzou.

Co se týče doplňků stravy, ve Flagranti myslíme na všechny aspekty života. Pro ženy, které plánují založit rodinu máme v nabídce tablety, které prostřednictvím svého složení pomáhají k přirozené podpoře plodnosti a snazší reprodukci i k regulaci optimální hormonální aktivity. Varianta tohoto produktu existuje i pro pár, tedy pro oba. Pro muže, kteří touží po větším objemu ejakulátu, jsou zase určeny preparáty obsahující látky s pozitivním vlivem na spermatogenezi.
Nejzastoupenějšími doplňky stravy sexshopů jsou vzhledem k vysoké zákaznické poptávce právě tablety s příznivým účinkem na mužské i ženské libido. Nejrůznější vybrané složky těchto přípravků také napomáhají k výraznému zintenzivnění sexuálního prožitku a mají pozitivní dopad i na vaši výkonnost. Tablety pro muže vám dopomohou k silnější a kvalitnější erekci, mnohdy působí na tkáně cév a pohlavního orgánu, což způsobuje jejich správné prokrvení. Tyto produkty různých značek se liší především nástupem svého efektu. Nejrychlejší „nastartování“ slibují jednorázové doplňky extra silného složení afrodiziakálních látek, přičemž výrobci mysleli i na pány, jimž činí obtíže polykání kapslí. Stejně skvělou službu jim poskytnou varianty v tekuté formě, tzv. Shotů. Užívají se většinou 30 až 60 minut před očekávanou sexuální aktivitou. Často se navíc pyšní složením s čistě přírodními bylinnými extrakty a mohou mít i příznivý dopad na činnost kardiovaskulárního systému a snižují míru únavy a vyčerpání. Naopak zájemcům o konstantní zlepšení libida a erekce jsou určeny přípravky s dlouhodobým účinkem zlepšení erekce a sexuální výkonnosti. Velmi časté doporučené dávkování těchto produktů spočívá ve střídání doby užívání tablet s obdobím jejich vysazení. Takto docílíte nejlepšího možného efektu. Nejzastoupenějšími účinnými látkami bývají kotvičník zemní, Maca peruánská, Pískavice řecké seno nebo zinek. Unikátní doplněk stravy FLAGRANTI PREMIUM LIBIDO men se chlubí neobvyklejší hlavní složkou, čínskou bylinou Škornicí šípolistou. Její účinky byly objeveny pastýřem koz, který vypozoroval zvýšenou sexuální aktivitu svých kozlů po její konzumaci. Taktéž byla hojně využívaná také v tradiční čínské medicíně, kde byla používána k prokrvení mozku, zmírnění bolesti kloubů i na celkové zklidnění.
Doplňky stravy, které pomohou posílit ženské libido, zlepšují prokrvení pohlavních orgánů, zkvalitňují sexuální touhu i prožitky a přispívají k chuti vyšší frekvence pohlavního styku, jsou taktéž zákaznicky velmi vyhledávanými výrobky. Dámám pomohou zintenzivnit vzrušení a mohou přispět i ke snazšímu dosažení orgasmu. Podporují hormonální tvorbu, menstruační komfort, sexuální vitalitu, výkonnost, dodávají sílu a energii, snižují únavu a vyčerpání. Pro maximálního efekt je vhodné následovat doporučené dávkování deklarované konkrétním výrobcem. I u těchto produktů je klíčem k úspěchu střídání doby užívání tablet s obdobím jejich vysazení. V jejich složení obvykle naleznete Macu peruánskou, kotvičník zemní, zinek, ženšen pravý, vitamíny skupiny B nebo Damianu pravou. Náš jedinečný produkt FLAGRANTI PREMIUM LIBIDO women navíc obsahuje Anděliku čínskou, která se v Číně a v Japonsku používá k léčbě ženských onemocnění. Přispívá k hormonální rovnováze a upravuje nepravidelnou a bolestivou menstruaci. Další prospěšnou složkou je extrakt japonského kořene Kudzu, který je považován za zdroj mnoha minerálů, včetně fosforu, vápníku a železa a stimuluje ženský endokrinní systém. Používá se především k úlevě od přetrvávajících nepříjemných příznaků menopauzy jako jsou návaly horka, noční pocení nebo úporné migrény.
Pokud chcete zvýšit svou psychickou i fyzickou pohodu, odbourat stres a získat zpět energii a vitalitu, dopřát si kvalitní spánek a koncentraci a zároveň zlepšit váš sexuální apetit i výkonnost, měly by tyto doplňky stravy upoutat vaši pozornost. Preparáty s přírodním složením bývají obvykle produktem první volby, který v mnoha případech poskytne vašemu intimnímu životu i tělesné schránce „první pomoc“ a často máte šanci vyřešit problémy tohoto typu i bez nutnosti svěřit se do péče odborníků. Bez nežádoucích účinků a zatěžování orgánů medikamenty máte šanci dosáhnout zlepšení v oblasti intimních prožitků. Při závažnějších dysfunkcích vám naopak s nejlepšími úmysly doporučujeme směřovat vaše kroky do ordinace specializovaných lékařů.
Články