Nejnovější článek: Jaké porno sleduje generace Z a co nejvíc vzrušuje Boomery? Objevte jejich tajné fantazie!
Partner of Notino
FLASH začal ⚡ Ceny za polovinu
Do konce zbývá
Zlevňovač dopravy
Dárek pro každého

Proč je nejvyšší čas začít s erotickými pomůckami?

top-img

Pokud jste zatím nikdy neuvažovali o tom, že byste si nějakého pomocníka do ložnice pořídili nebo vás to už sice napadlo, ale nikdy jste se k tomu neodhodlali, je nejvyšší čas prolomit ledy. Erotické pomůcky už dávno nejsou jen doménou sexuálně náruživějších jedinců, ale mají spoustu nesporných výhod, a to nejenom pro vztah, ale i pro vaše zdraví. Takže není na co čekat.

Jaké výhody tedy erotické pomůcky přinášejí?

Zeptali jsme se produktové specialistky Aleny z FLAGRANTI, které výhody vnímá jako důležité?

Začlenění erotických pomůcek může prohloubit vztah i rozdmýchat novou vlnu vášně, která mohla ze vztahu po letech pomalu vyprchat. Každý má nějaké tajné představy a tím nejlepším, co pro sebe můžete udělat, je o nich říct svému partnerovi a společně je zrealizovat. Znám také mnoho žen, které až díky některým pomůckám zažily poprvé v životě orgasmus. První, co si zákazník většinou vybaví, je vibrátor. To je i produkt, po kterém sáhne napoprvé spousta lidí.

Ne všichni si však uvědomí, že velká část žen je vzrušivá spíše klitoriálně a tak se stává, že vibrátor končí v zapomenut v nočním stolku a na další experimenty už ztrácí žena chuť. Pokud bych měla doporučit jednu věc, která stojí za vyzkoušení, byly by to stimulátory klitorisu v podobě Satisfyerů nebo pak vibrátory, které stimulují nejenom G bod, ale jsou opatřeny i výstupkem pro dráždění klitorisu. Ať chcete nebo ne, mužský penis vám nikdy nenabídne zároveň sací a vibrující funkci v několika režimech, shrnuje Alena svůj pohled na užívání erotických pomůcek.

Návštěva sexshopu může pomoci nejen s problémy psychického rázu.
Pozitiv je daleko více.

Když už jsme zmínili zdravotní výhody, jaké to tedy jsou? Pokud jste žena po porodu nebo se už pomalu blíží přechod, ruku na srdce, s pevností pánevního dna už to není tak slavné. A pokud si myslíte, že ano, zkuste si jednoduchý test. Běžte si zkusit zaskákat na trampolínu a uvidíte. Pánevní dno je také jen sval, který je potřeba posilovat, avšak k jeho posílení nedochází během běžného pohybu. Proto s ním mívá spousta žen problémy, protože jen málokterá se cíleně věnuje jeho trénování. K tradičním cvikům patří přerušované močení, zatínání během dne ale pokud chcete opravdu stav pánevního dna zlepšit, není nic lepšího než venušiny kuličky. Jejich nošení vám kromě posílení příslušných svalů může přinášet i příjemné pocity během nošení a poděkuje vám i váš partner. Sexuální styk bude totiž o to intenzivnější, pokud budou svaly a jejich objetí pevnější.

Zdravotní benefity přinášejí erotické pomůcky i mužům. Jedním z nich je odstranění předčasné ejakulace díky masturbátorům a pumpám, které zlepšují kvalitu a délku prožitku. Zapomínat by se nemělo ani na ozdravnou masáž prostaty, která je skvělou prevencí proti zánětu prostaty i dalším chorobám. Správně provedené masírování prokrvuje celou prostatu a přináší novou životní energii. A k tomu vám dopomohou stimulátory prostaty.

Dnes je na trhu nepřeberné množství pomůcek a vyznat se v nich může být pro někoho nezasvěceného složité. Důležité je si uvědomit, co hledám a v čem by mi měla pomůcka pomoci. U nás se snažíme vyjít vstříc všem - lidem, kteří hledají odpověď na nějaký svůj problém, samotářům, kteří tak řeší své uspokojení, párům, které potřebují oživit svůj vztah, ale i lidem, kteří mají speciální preference a k uspokojení potřebují mnohem víc.

Někdo preferuje naprosto anonymní nákup přes internet, někdo se raději přijde poradit do prodejny, kde si může zboží osahat a neriskuje nepovedený nákup. Ten se však snažíme eliminovat i u e-shopu. Zákazníkům jsme k dispozici na on-line chatu, telefonu a často se ptají i přes sociální sítě. Rozhodně si nemyslím, že by se měli čeho bát. Nákup a posléze i balíček, který vám dorazí domů, je zcela anonymní- nefiguruje na něm logo ani název e-shopu, takže nikdo netuší, co za hračku jste si právě objednali, dodává Alena, produktová specialistka e-shopu a prodejny FLAGRANTI.

A pokud stále ještě váháte, nezapomeňte, že každý malý krůček se počítá. Ano, začít můžete opravdu maličkostmi. Co si udělat radost novým prádlem či košilkou, která bude zároveň i sexy? Nebo drobnost v podobě vibračního kroužku může přinést uspokojení oběma partnerům najednou a pokud vám bude tento způsob stimulace vyhovovat, je to už jen krůček k párovým vibrátorům. Tak jen do toho!Články