GOOD VIBES s Flagranti ﮩـﮩﮩ٨ـ♡ﮩ٨ـﮩﮩ٨ـ SLEVA 15 % na VIBRÁTORY s kódem "VIB15"
Partner of Notino
LÁSKA A FESTIVALy- PŘIPRAVENI TO ZAŽÍT?
Zlevňovač dopravy
Luxusní dárkové balení

Menstruační kalhotky

Představujeme vám komfortní a ekologické řešení menstruace. Pokud jste se rozhodly zavrhnout konvenční vložky a tampony, ať už kvůli osobnímu pohodlí, anebo vaším každodenním životem prostoupil trend udržitelnosti, máme pro vás tuto zajímavou alternativu. Příčí se vám představa zavádění menstruačních hub či kalíšků? Dejte sbohem diskomfortu a podrážděné kůži, častému důsledku nošení běžných vložek. Stejně tak obavy ze syndromu toxického šoku způsobeného zapomenutým zavedeným tamponem budou minulostí. 
 Menstruační kalhotky mohou být řešením a rozhodně není třeba se obávat nechtěných nehod způsobených protečením menstruační krve. Patentované kalhotky z naší nabídky vás nezradí, jsou vyrobeny ze speciálních materiálů, disponují savou vrstvou a nepropustnou membránou. Podle síly vaší periody si můžete zvolit kalhotky s různou intenzitou savosti. Připravili jsme si pro vás i ultra savé noční kalhotky. 
 Před prvním použitím je vyperte, aktivujete tak jejich absorpční vlastnosti. V případě kalhotek SAYU je důležité použití tekutého pracího přípravku určeného k praní vlny. Pro ochranu merina perte kalhotky v ochranném sáčku na jemné prádlo. Nepoužívejte aviváž, kalhotky by nebyly savé a mohla by se poškodit membrána. Vždy je bezpodmínečně nutné dbát pokynů výrobce.
 Vybrali jsme pro vás jen to nejlepší, rádi bychom vám nabídli modely vysoké kvality od ověřených výrobců. Díky prémiovým materiálům a vkusným elegantním střihům budou vaše intimní partie doslova hýčkány. I během vašich dní se můžete cítit svobodně a neskutečně sexy.
Aktivní filtry:
menstruační kalhotky
Zrušit filtry
Filtr:
Cenové rozpětí
30 - 200 Kč (0)
200 - 300 Kč (0)
300 - 500 Kč (0)
500 - 700 Kč (0)
39
10587
V akci
Velikost
36 vel. (1)
38 vel. (2)
40 vel. (2)
42 vel. (2)
Značka
LadyCup (27)
Satisfyer (13)
SAYU (12)
JOYDIVISION (10)
Další značky
Doporučujeme
Nejnižší cena
Nejvyšší cena
Nejnovější
Články