INTIMINA 🌹 Sleva 20 % a DÁREK K NÁKUPU s kódem "INTIMINA20" 
Partner of Notino
Naskočte na vlnu Wellbeingu
Zlevňovač dopravy
Luxusní dárkové balení

Příliv vášně s AFRODIZIAKY a FEROMONYSnaha probudit sexuální touhy u opačného pohlaví je stará jako lidstvo samo. Ženy si nechávaly připravovat nápoje lásky, muži zakoušeli vše možné i nemožné, aby zvýšili svou potenci. Nejstarší zmínky o používání afrodiziak pocházejí z textů starého Sumeru, staré Číny i starověkého Egypta. Podle legendy si egyptská panovnice Kleopatra podmanila srdce římského vojevůdce Marka Aurelia, když se za ním plavila po Nilu. Údajně nechala napustit plachty lodě esenciálním olejem ylang- ylang. Vůně se díky odpařování rychle šířila vzduchem a Marka Aurelia okouzlila. Afrodiziaka byla součástí Ajurvédy už v období 600 - 400 let př. n.l. Toto tradiční indické lékařství doporučovalo jejich užívání hlavně za účelem zrození nové silné generace.

Dodnes se také věří, že na potenci a sexuální touhy mají vlil rostliny a živočichové, kteří svým tvarem připomínají pohlavní orgány. Mezi nimi například chřest, zázvor, ústřice nebo mrkev. Vyhledávání informací o tom, co funguje jako přírodní afrodiziakum, vám nedá příliš práce. Povzbuzující účinky se totiž přikládají nekonečnému množství potravin, nápojů, živočichů a bylin. Pokud vás neláká pojídání kober a mořských okurek, které preferovali v Číně nebo konzumace kachních zárodků a mravenců jako na Filipínách a netoužíte ani po paviání moči s pivem, kterou vám nabídnou v Zimbabwe, máme pro vás řešení. Na trhu je dnes množství produktů, které využívají tradiční poznatky k vytvoření moderních a funkčních pomocníků v koncentrované podobě.

Španělské mušky- kapky, o kterých slyšel každý

Španělské mušky jsou už stovky let oblíbeným afrodiziakem využívaným ke stimulaci libida hlavně u ženského pohlaví. Jde o látku, které se osvědčila a dodnes se těší velké oblibě. Ve středověku se toto afrodoziakum získávalo z hmyzu známého jako Puchýřník lékařský. Jeho jed dokáže zvýšit prokrvení a dráždění v oblasti genitálií, což stimuluje k pohlavnímu aktu. V dnešní době byl jed nahrazen jeho syntetickou náhražkou. Další důležitou složkou španělských mušek je L-ascorbic acid (vitamín C) a aminokyselina L-Arginin, kterou získáváme také z potravy. L-arginin pomáhá zlepšovat průtok krve, snižuje vysoký krevní tlak a zlepšuje fyzický výkon. A jak jsou účinky Španělských mušek popisovány? Testující cítili lehké brnění, mírné zduření sliznic, zvýšenou citlivost pohlavních orgánů. Mušky navíc zapůsobily téměř okamžitě. Je však potřeba dodržet doporučené dávkování.


Síla přírody - ať žijí byliny

Návrat k přírodě a sázka na byliny se už vyplatila mnoha mužům. Pokud chcete zlepšit svůj sexuální výkon, podpořit erekci a dodat tělu energii, máte hned několik možností. Nedílnou součástí těchto produktů je Maca extrakt z peruánské rostliny Lepidium meyenii, která se rychle zařadila mezi tzv. superpotraviny. Zároveň bývají doplněny o Guaranu nebo L-arginin, o kterém se zmiňujeme už výše. Je jen na vás, jestli se rozhodnete pro kapsle, kapky nebo ampulky s roztokem.Balzámy a spreje pro intimní oblast

U mužů mají intimní gely a spreje efekt okamžitého zvětšení penisu díky dokonalému prokrvení. Přípravky se nanáší přímo na penis, do kterého se jemnými pohyby vmasírují.

U žen mají intimní přípravky za úkol stimulovat klitoris. Genitálie jsou působením gelu nebo spreje prokrvenější a tím i citlivější na jakoukoli další stimulaci. Z nabídky si vyberou i ženy, které upřednostňují 100% přírodní složení.


Feromony- nos je necítí, ale mozek o nich ví

Samičky hmyzu dokáží pomocí feromonů, které vylučují do vzduchu, přilákat samečky i na vzdálenost několika kilometrů. U lidí nehrají tyto chemické látky tak zásadní roli, protože jejich chování hodně ovlivňuje mozek se svými prožitky a zkušenostmi. Ale na podvědomí mužů i žen feromony rozhodně působí. Dnes víme, že feromony vylučuje kůže a kromě potu je obsahují třeba také sliny nebo slzy. I když jsou třeba součástí potu, samy o sobě bývají bez zápachu, což však neznamená, že bychom je nevnímali. Pokud je naše receptory zachytí, míří signál přímo do vývojově nejstarších center mozku, která ovládají naše živočišné reakce. Význam feromonů je tedy nezanedbatelný. Pokud se rozhodnete svou sexuální přitažlivost pomocí feromonů vyzkoušet na vlastní kůži, vybírat můžete z parfémů s feromony pro mužepro ženy, masážních olejů s příměsí feromonů nebo masážních svíček s feromony.
Všechny články >