GOOD VIBES s Flagranti ﮩـﮩﮩ٨ـ♡ﮩ٨ـﮩﮩ٨ـ SLEVA 15 % na VIBRÁTORY s kódem "VIB15"
Partner of Notino
LÁSKA A FESTIVALy- PŘIPRAVENI TO ZAŽÍT?
Zlevňovač dopravy
Luxusní dárkové balení

A co páry, mají si s čím hrát?

Dámy, zažily jste už někdy situaci, kdy jste chtěly přizvat „do trojky“ vibrujícího pomocníka, ale váš partner pronesl větu – Takže to už ti jako nestačím? Nezoufejte, rozhodně nejste samy. Tento mýtus se v povědomí lidí stále drží, a to i přes stoupající zájem o erotické pomůcky. Čím to je, že se muži cítí ohroženi vibrátory, to nechám na rozebrání sexuologům. Osobně si myslím, že je na čase tyto předsudky postupně bourat, a právě proto jsem se rozhodla začít ve vlastní ložnici. Udělali jsme ze sebe s partnerem pokusné králíky a vyzkoušeli jsme za vás, jaké hračky jsou nejlepší pro využití v páru.
V článku představíme jednotlivé pomůcky, jejich plusy a mínusy, dáme vám radu, s jakými pomůckami začít a které hračky se naopak hodí pro zkušenější hráče. Budeme popisovat základních pět druhů, které se nám zdají ideální pro okořenění chvilek ve dvou, ale zároveň se dají skvěle využít i pro sólo hrátky, takže když svého partnera přeci jen nepřesvědčíte pro divokou trojku, zbude vám pořád malý parťák pro momenty sebepoznávání…

Masážní hlavice do každé rodiny

Možná si říkáte, že masážní hlavice nejsou nic pro vás, protože nemáte rády vibrační stimulaci klitorisu, a nikdy se vám nepodařilo takto vyvrcholit. A víte co? Mně taky ne. Ale! Tyhle hlavice jsou perfektní pomůckou pro relaxační masáž celého těla a dokonalou předehru. Vložte pomůcku do rukou partnerovi a nechte se rozmazlovat… není nic lepšího než dlouhá uvolňující masáž po náročném dni v práci. Máte-li problém s nastartováním nálady na sex, tohle by mohla být skvělá cesta. Hluboké vibrace postupně uvolní svaly a zbaví vás napětí. A můžete mi věřit, jakmile váš partner uvidí, jak si masáž užíváte, nenechá ho to chladným příliš dlouho. Hlavici můžou plynule nahradit partnerova ústa a co bude dál, to už je čistě na vaší fantazii. Z naší zkušenosti můžeme říct, že jsme tuhle předehru nikdy moc dlouho nevydrželi…

Masážní hlavice ale nemusí sloužit pouze k předehře. Patříte-li do skupiny žen, které nedosáhnou vyvrcholení pouhou penetrací (a rozhodně si z toho nedělejte hlavu, protože tuto skupinu činí velmi vysoké procento ženské populace), můžete si během sexu vypomoci stimulací klitorisu tímto miláčkem. Hlavice bývají často velmi silné, proto doporučuji klitoris první „zahřát“ a připravit jej na vibrace (třeba prsty nebo partnerovým jazykem), aby nevyvolaly nepříjemné pocity.

Dokonalé uvolnění nejen pro ženy

Nechcete, aby váš partner zůstal pozadu? Zapojte tohoto pomocníka do hry během orálního sexu a promasírujte partnerovu hráz a pro odvážnější jedince můžete zajet až k análnímu otvoru. Obě místa jsou protkána nervovými zakončeními a jejich stimulace vyvolá nečekaně silné pocity. A pokud je spojíte s laskáním penisu vašimi ústy, můžete mi věřit, že už váš protějšek nebude chtít nic jiného…

Díky široké nabídce tvarů a velikostí si můžete vybrat takovou, která bude vyhovovat právě vašim individuálním potřebám. Tato pomůcka by rozhodně neměla chybět v žádné domácnosti. My ji hodnotíme jako nejuniverzálnější hračku, kterou si na společné dovádění můžete pořídit a která je vhodná pro začátečníky ve světe erotických pomůcek. Navíc se dá využít ve všech základních polohách, takže můžete experimentovat a zkoušet, ve které vám bude její použití nejpříjemnější.

Univerzální pomůcka pro oba partnery
Využití během sexu i na běžnou masáž bolavých svalů
Široký výběr velikostí a tvarů
Různé cenové relace
Silné vibrace
Často dostupné 2v1 jako hlavice a vibrátor
Většina hlavic je dost hlučná
Pro některé ženy může být stimulace příliš silná až bolestivá - Tip: zkuste to přes prádlo ;-)

Párové vibrátory pro potěšení jeho i jí

Vždycky mě lákalo vyzkoušet ony hezky vypadající vibrátory ve tvaru písmene U, které jsou přímo navrženy pro partnerské hrátky. Když jsem pak dostala příležitost, abych je otestovala a napsala vám sem o nich nějaké informace, musím upřímně přiznat, že jsem na první pokus byla dost zklamaná a partner taky. Vibrátor nedržel na místě, mezi silikonovým povrchem hračky a kondomem vznikalo tření, takže po čase vibrátor vypadl ven a akorát nás rozptyloval, takže žádné velké vzrůšo…ale! Ono jenom stačilo použít dostatek lubrikačního gelu (samozřejmě na vodní bázi, abychom neporušili povrch) a otočit se z „misionáře“ na bok, a najednou to šlo a byla to jízda. Rychle nám došlo, že u pomůcek tohoto typu bude velmi záležet, v jaké pozici je použijete.

Výrobci jsou ale moudří, a proto jsou na trhu dostupné desítky velikostí, tvarů, rozlišných stupňů ohybností ramen a zabudovaných ovládání, abyste si mohli vybrat ten svůj na míru vašim klínům. Rozhodně doporučujeme tyto pomůcky vybírat v kamenném obchodě, kde si můžete vyzkoušet, jak ohebná jsou ramena, jelikož jsou některé vibrátory složeny z neflexibilních ramen, čímž se stávají prakticky nepoužitelnými.

Hříšné tajemství v kalhotkách

Vibrátor je skvělým zpestřením společného sexu, stimuluje totiž oba partnery zároveň a stupňuje tak vzrušení. Stejně jako masážní hlavice bude fantasticky sloužit ženám, které nedosáhnou orgasmu pouhou penetrací. Vibrace jsou mnohem jemnější než u hlavic, takže se nemusíte bát, že by byly příliš silné a v kombinaci s třením vyvolají nečekaně silné pocity slasti. Určitě doporučujeme vyzkoušet všem, kteří si touží zvýšit prožitek ze sexu. Tyto vibrátory jsou navíc často vyráběny na dálkové ovládání nebo mohou být ovládány přes aplikaci, takže jej lze použít i pro vzrušující hrátky na veřejnosti a potrápit jím partnerku.
Stimulace obou partnerů souběžně
Bývají velmi tiché
Drobné rozměry umožní vzít s sebou pomůcku kamkoli
Jemnější vibrace pro ženy, které mají citlivější klitoris
Ovládání na dálku přes ovladač či aplikaci
Vhodné pro vzrušující hrátky na veřejnosti
Fungují jen v některých pozicích
Některé mají špatně umístěné ovládání, takže si vibrace přepínáte přirážením
Mohou mít neohebná ramena
S kondomem často vzniká nechtěné tření

Není kroužek jako kroužek...

Vibrační kroužek, pravděpodobně jedna z prvních pomůcek, se kterou jste se kdy setkali. Dají se koupit v drogerii za pár korun, čímž jsou volně přístupné i těm, kteří se stydí obchod s erotickými pomůckami navštívit přes internet, natož pak osobně. Jenže si pojďme říct, že není erekční kroužek, jako erekční kroužek. Kolik je na světě mužů, tolik je tvarů a průměrů penisů, takže jsou požadavky na tyto pomůcky velmi individuální, a proto bychom příliš nedoporučovali kupovat ty nejlevnější z obchodu, protože padnou málokomu. Doporučujeme všem mužům, aby se přeměřili v plné erekci a nastudovali si popisky parametrů u jednotlivých kroužků, protože pokud si pořídíte příliš malý nebo velký, budete z toho mít akorát mrzení. Malý vás bude nepříjemně zaškrcovat, což může vyvolat opravdu nepříjemné pocity a velký bude zase sklouzávat dolů. Takže si s partnerkou udělejte přeměřovací chvilku a najděte ideální velikost pro vaše potřeby.

Zvětší penis a rozdovádí klitoris

Teď už ale k samotným výhodám těchto pomůcek. Erekční kroužky obecně skvěle poslouží všem mužům, které trápí nedostatečná výdrž nebo velikost. Kroužek totiž lehce zaškrtí oběh, čímž nahromadí krev v penisu, ten zvětší objem a zároveň přiškrcení tepny zajistí oddálení erekce (má stejný efekt jako techniky oddalování orgasmu). Kroužky obohacené vibracemi navíc stimulují penis, a pokud mají zabudováno dostatečně velké vibrační těleso, dokážou v některých pozicích stimulovat také klitoris partnerky.

My dostali na vyzkoušení kroužek MAJESTIC DUO od značky Satisfyer, který je navržen tak, aby obepnul penis i varlata a vibrační základna je přímo uzpůsobena ergonomii ženského klína, takže perfektně stimuluje klitoris. Jelikož je partner nadprůměrně obdařen, zkoušeli jsme kroužek použít také pouze okolo penisu a musíme jej doporučit všem pánům, kterým jsou klasické kroužky malé, protože s tímto určitě pocit stísněnosti nezažijete. Stejně jako u partnerských vibrátorů záleží na pozici, ve které pomůcku použijete, ne vždy funguje naprosto efektivně, ale pokud zapojíte fantazii a budete trpěliví, určitě si najdete ideální polohu. Majestic Duo je skvělý také v tom, že se dá vibrační základna použít k masáži hráze, čímž umožní partnerovi prožít zcela nové pocity.

Poslouží při nedostatečné erekci
Stimulace obou partnerů
Velký cenový rozptyl, dostupný pro všechny
Mnoho způsobů ovládání
Obtížnější volba velikosti
Může vyvolat nepříjemné pocity
Funguje pouze v některých pozicích

Anální kolíky pro pokročilé hráče

Posledním druhem pomůcek, které si v tomto článku představíme, budou anální kolíky. Záměrně je umisťujeme až na konec, protože se jedná o pomůcky vhodné už pro pokročilejší uživatele erotických pomůcek. Anální sex je stále velké tabu, což se dá pochopit, ale my rozhodně podporujeme objevování i těchto zákoutí, protože jejich stimulace přináší nevídané potěšení a o to by se nikdo neměl ochuzovat! Samozřejmě to neznamená, že si máte pořídit obří dildo a začít experimentovat, vše chce svůj čas, trénink, a hlavně souhlas a nadšení všech zúčastněných. Jakmile si vše natrénujete, bude čas na partnerské dovádění, a že je ho na programu spousta…protože teď je ta pravá chvíle, aby se vaše fantazie rozjela na plné obrátky.

Nevídaná rozkoš pro ni i pro něj

Anální kolíky jsou fantastická věc a co se využití týká, mají srovnatelně multifunkční využití jako masážní hlavice. Doporučujeme začít zlehka, jakmile si anální stimulaci oblíbíte, můžete vyzkoušet kupříkladu kombinaci kolíčku s orálním uspokojováním, posune to samotnou aktivitu na úplně novou, a dosud neobjevenou úroveň. A rozhodně nemáme namysli pouze uspokojování partnerek…o výbušných orgasmech vyvolaných drážděním prostaty jste už nejspíš slyšeli, že? A teď si představte, že k tomu přidáte partnerčin hbitý jazýček na vašem ztopořeném penisu, nezní to skvěle? To si pište, že zní! Odbourejte v sobě strach a vykročte do vod, ze kterých už není cesty zpátky. Protože jakmile jednou okusíte tuto slast, zanechá to ve vás nesmazatelnou stopu.

Posledním stupněm je samotná penetrace se zavedeným kolíčkem. Zde je důležité upozornit, že je klíčová velikost kolíčku, penisu partnera a vzrušení partnerky, které umožňuje roztažitelnost pochvy. Tato aktivita totiž může být značně nepříjemná až bolestivá, zvolíte-li nevhodnou výbavu. Osobám s obdařenějšími partnery bychom doporučovali spíše menší velikosti a případně až postupně obměňovat a zvětšovat rozměr. Každopádně pocity, které vyvolává tato dvojitá stimulace, jsou opravdu jedinečné.

Multifunkční využití pro oba partnery
Hluboká stimulace nervových zakončení
Obvykle tiché
Široká škála využití v partnerských hrátkách
Obrovský výběr všech tvarů a velikostí
Anální stimulace nevyhovuje každému
Problematičtější hygiena
Trvá delší dobu, než je možné pomůcku využít
Často je komplikované najít správnou velikost
Pokud jste se dosud neodvážili zapojit erotické pomůcky do praktik za dveřmi ložnice, možná je na čase udělat změnu. Pánové, pokud vaše polovička donese s nadšením domů hračku, tak vězte, že to není proto, že byste jí už nestačil, ale třeba proto, že už dlouho snila o tom, že ji vyzkouší a chce tuto událost prožít s vámi. Dívejte se na věci z té pozitivní stránky a nehledejte negativa tam, kde nejsou. Lidská sexualita je úžasné věc, která čeká na to, až ji objevíte a prozkoumáte, tak popusťte uzdu představivosti a směle do toho!

UPOZORNĚNÍ:

Nezapomeňte při análních praktikách myslet především na bezpečnost a hygienu. Anální stimulace by v žádném případě neměla být ani jednomu z vás nepříjemná. Nikdy nestrkejte nic, co bylo v análním otvoru, do otvoru vaginálního, nechcete partnerce způsobit infekci. Pokud se rozhodnete pro využití prstů, dejte si pozor na nehty, abyste nechtěně neporanili střevní sliznici a také dbejte zvýšené opatrnosti v případě, máte-li záděr. V těchto situacích doporučujeme použít buďto rukavice, nebo pomůcku určenou pro anální styk. Vždy využívejte pouze pomůcky navržené pro anální stimulaci, jinak byste také mohli skončit na pohotovosti s vibrátorem hrajícím si s doktorem na schovku. Všechny pomůcky vždy důkladně vydesinfikujte. A nezapomeňte, že základ je kvalitní lubrikace – ne nadarmo se říká, kdo maže, ten jede, u análních hrátek to platí čtyřnásob.

HANA
Do světa shibari a BDSM zabloudila v roce 2017 a už nenašla cestu zpátky. Jejím hlavním zájmem jsou provazy, ve kterých vyhledává hlavně emoce a spojení s druhým člověkem. Nebrání se ani jiným praktikám, ráda zkouší nové věci, testuje a posouvá své hranice.