Partner of Notino
Žhavé léto
zabal si lásku
Dárek pro každého

Vakuové pumpy a jak na ně

top-img

Ještě jste se blíže neseznámili s touto erotickou pomůckou a chcete si zlepšit prožitek z milování? Vakuové pumpy jsou na trhu v mnoha provedeních a pomohli nejednomu páru zlepšit erekci a znovu si vychutnat sexuální život.

Vakuová pumpaPár důvodů, proč si pořídit vakuovou pumpu pro muže

Chcete, aby byl váš partner připraven ihned k akci i bez dlouhých předeher? Chcete vyzkoušet něco nového ve vašem sexuálním životě? Trápí vás problémy s erekcí nebo s velikostí? To je totiž nejčastější důvod, proč muži sáhnou po vakuové pumpě. Poruchy erekce jsou poměrně časté a v naší populaci se vyskytují u téměř poloviny mužů nad 50 let. K vysokému výskytu vede nezdravý způsob života s mnoha rizikovými faktory. Často je však porucha erekce jen prvním varovným signálem, který má upozornit na daleko závažnější zdravotní problém. Pokud vás tedy pánové trápí poruchy erekce, je dobré nejprve navštívit svého lékaře, případně rovnou urologa,který vyloučí závažnější problémy. A pak už se můžete vrhnout na vyzkoušení vakuové pumpy na penis, která vám pomůže znovu nastartovat orgasmický život.

Jak pumpa na penis funguje?

Nejprve si představme nejjednodušší ruční pumpu. Pumpa se skládá z válce (cylindru), ve kterém díky pumpování balónku vzniká podtlak, tzn. mezi penisem a válcem je méně vzduchu. Topořivá tělíska uvnitř penisu se tak začnou rychle prokrvovat a tím dochází rychle k silné erekci. Vše máte díky pojistce pro uvolnění pod svou kontrolou. Hlavně se ale nesnažte pumpovat přes bolest. Většího účinku tím stejně nedosáhnete a ještě byste si mohli způsobit zdravotí problémy. Nečekejte tedy úplné zázraky, ale je dobře známo, že z hlediska dlouhodobého užívání vakuové pumpy může penis zvětšit svůj objem i velikost.

Vakuové pumpy v různých provedeních

Vakuová pumpa může být vyrobena z různých materiálů, v zajímavých tvarech i designech. Od základních a cenově dostupnějších manuálních pump na penis, jejichž válec je z umělé hmoty a mají gumový balonek na manuální stlačování, se můžeme dostat až k pumpám elektrickým a automatickým, voděodolným nebo na cadillac mezi pumpami, a to vodní pumpy. Výrobce těchto vodních pump udává zvětšení penisu až o 6 cm do délky a 30 % co do objemu. Jelikož je u vakuové pumpy důležitá trpělivost a trénink chce nějaký čas, je vodní pumpa ideálním pomocníkem. Díky vodě je její používání příjemnější a jemnější. I u ní však platí, že by se měla používat maximálně 20 minut denně a nikdy nepumpovat do bodu, kdy už je cítit bolest. Kýžených výsledků byste měli při pravidelném užívání dosáhnout zhruba do 4 měsíců.

Pumpa na penis nejen při problémech

Nemyslete si však, že tato erotická pomůcka je určena pouze pro muže, kteří mají problém s erekcí nebo velikostí. Tuto pomůcku mohou využít i muži, kteří žádné problémy nepociťují. Pumpa vám může pomoci oživit sexuální zážitky se svým protějškem... případně i sám. Nemusíte se zdržovat předehrou, protože vakuová pumpa vás nastartuje během chvilky.

Vakuové pumpy si vychutnají i ženy

Zajíček

Také dámy mohou vybírat z široké nabídky vakuových pump na klitoris či vagínu, které fungují na stejném principu jako pumpy na penis, tzn. podtlaku. I zde můžete volit z variant mechanických, nebo automatických. Některé pumpy jsou kromě podtlaku doplněny o funkci vibrací, což ještě zintenzivní působení na klitoris. Zároveň je možné pumpy používat na bradavky, díky čemuž zvýšíte jejich citlivost.

Vakuové pumpy jsou příjemným a spolehlivým společníkem pro dosažení erekce a orgasmu. Navštivte širokou nabídku pump na našem sexshopu a vyberte si tu pravou pro vás.


Přečtěte si také:

Proč a jak používat kroužky na penis

Jak vybírat masturbátory

Jak zvětšit penis přírodní cestou


Autor: sexshop FLAGRANTI
01.07.2020 15:35:21
Chcete se podělit s ostatními?
Facebook