GOOD VIBES s Flagranti ﮩـﮩﮩ٨ـ♡ﮩ٨ـﮩﮩ٨ـ SLEVA 15 % na VIBRÁTORY s kódem "VIB15"
Partner of Notino
LÁSKA A FESTIVALy- PŘIPRAVENI TO ZAŽÍT?
Zlevňovač dopravy
Luxusní dárkové balení

Dirty talk může zvýšit vzrušení! Víte, jak na něj?

Když muž řekne své partnerce v posteli: „Ty moje poslušná čubko!”, může to vyvolat různé pocity. Jak ale tento druh erotické mluvy vnést i do vašeho intimního života tak, aby to druhému neublížilo a bylo to i přesto sexy a vzrušující? To si povíme v dnešním článku!
Není to tak dlouho, co jsem “dirty talk” vnímala jen jako nadávky a urážky i já. A nebýt mého partnera, který mě k tomuto druhu mluvy (nejen) během sexu přivedl, možná bych nyní tento článek ani nepsala. Mezi dirty talk totiž nespadají pouze označení jako „Ty jsi ale děvka!” nebo „Teď bych tě šukal!”, ale třeba i něžnější „Miluju, když jsi ve mně!” nebo „Jsem tak mokrá, pro tebe mokrá!”. Vnímáte ten rozdíl? Věřím, že ano. Pojďme si tedy tento pojem přiblížit, abyste si dirty talk zamilovali třeba i vy!

Co vlastně dirty talk znamená?

Dirty talk, nebo ještě erotic talk, špinavé řeči, hrubé řečí, je sexuální mluva používaná k zesílení vzrušení během sexu či navození touhy a sexuálního napětí. Nejčastěji se používají explicitní výrazy, ale mohou to být i zcela “běžné výrazy”, které okořeníme tím, že je použijeme ve správnou dobu. Může tam spadat třeba i sexting, neboli psaní zpráv se sexuálním podtónem na dálku, který může vytvořit touhu a vzrušení, když se partneři zrovna nevidí. Zároveň je to ale i způsob, jak posílit partnerskou intimitu.

Dirty talk by se neměl zaměňovat s ponižováním, kdy pojmenování či věty nejsou druhé osobě příjemné. Tam vyvolává vzrušení pocit ponížení, ne samotné slovo či věta.

Jak může taková “sexy mluva” vypadat?

Způsobů, jak může váš dirty talk vypadat, je mnohem více, než jste si možná do teď mysleli. Pojďme si je více přiblížit, ať máte inspiraci a najdete si to vaše.

Jemně a sexy!

Jak jsem psala výše, tak dirty talk nemusí být vůbec hrubý, vulgární a ani urážející. Ale můžete na to jít jemně a i tak pořádně rozpálit vašeho partnera či partnerku.

„Chci tě cítit v sobě!”, „Zbožňuji, když mi vzdycháš do ucha blahem!”, „Miluji, když mě šukáš a koukáš mi přitom do očí..”

To je několik příkladů, kde můžete jasně vnímat, že to není vulgární, ale za to dost sexy!

Sem s lichotkami!

Dalším ze způsobů, jak můžete dirty talk zakomponovat do vašeho milostného života, jsou rozhodně lichotky. Respektive lichotky, které jsou namířené v tu správnou chvíli - a to třeba při sexu!

„Ten tvůj zadeček je tak sexy!”, „Ty máš tak krásný penis.”, „Jsi tak krásná, když jsi na mně.”, „Miluji kouřit tvůj penis.”

Tady bych dodala určitě to, že by to měly být lichotky, které jsou upřímné! Jednoduše během sexu řeknete to, co zrovna cítíte. Naučíte se tím více komunikovat, potěšíte vašeho partnera/partnerku a ještě zesílíte vzrušení a celkový prožitek. Dokonalost sama!

Trochu sprostěji, pokud je libo!

Pokud si troufnete na něco ostřejšího, tak klidně do toho.

„Kdo je moje kurvička?”, „Miluji, když mě tvrdě šukáš.”, „Sloužíš jen k mému potěšení.”

Tady doporučuji “tvrdší” dirty talk aplikovat až v momentě, kdy celkově ovládáte vzájemnou komunikaci i mimo postel a budete vědět, že např. oslovení „Moje kurvičko.” vaší partnerce neublíží a bude vědět, že to není nadávka, ale v tomto případě pochvala. Z vlastní zkušenosti totiž vím, že ne každé ženě je toto oslovení příjemné, ač to není myšleno nijak hanlivě.

A co sexting?

Erotické zprávy jsou za mě velmi podceňované, ale přitom mají sílu vytvořit příjemné napětí a chuť jeden na druhého, když zrovna nejste spolu.

„Mám na tebe chuť.”, „Cítím vzrušení, když myslím na včerejší večer.”, „Cítím v sobě stále tvůj penis.”, „Při té představě jsem vlhká.”

Sexting za mě může mít mnoho podob a je to za mě skvělý start, pokud s “dirty talkem” teprve začínáte, jelikož zpočátku je rozhodně snazší určité myšlenky či představy napsat a až poté je dát do mluveného slova.

Jak začít?

  • Zjistěte, jaký styl je vám nejvíce příjemný
  • Začněte pomalu a zlehka
  • Zkuste sexting či dirty talk i mimo postel
  • Sdílejte své pocity a dojmy
  • Pokračujte!
Tip na závěr: Pokud s dirty talkem ve vztahu teprve začínáte, zeptejte se vzájemně, jaká věta (případně oslovení) vám příjde nejvíce sexy, když by vám jí partner/partnerka řekl/a a otevřete tak toto téma erotické komunikace 🙂
Kristýna Polomisová
Kristýna je koučka & mentorka v oblasti sexuality, intimity a vztahů. Pomáhá ženám a párům otevřít se potenciálu vlastní sexuality a ukázat jim tak cestu k naplněnému životu i vztahu. Spolupráce s ní je unikátní v tom, že ji zakládá na vlastních osobních zkušenostech a jak ona sama říká: “Co hlásám, to i žiju! A naopak!”. Více se o ní a její cestě můžete dozvědět na instagramu "cristinpoly" nebo na webu www.kristynapolomisova.com