GOOD VIBES s Flagranti ﮩـﮩﮩ٨ـ♡ﮩ٨ـﮩﮩ٨ـ SLEVA 15 % na VIBRÁTORY s kódem "VIB15"
Partner of Notino
LÁSKA A FESTIVALy- PŘIPRAVENI TO ZAŽÍT?
Zlevňovač dopravy
Luxusní dárkové balení

Pissing- perverzní pokušení nebo něco víc?

Pissing neboli “golden shower”, praktika, po kterém mnozí tajně touží, ale málokdo už o ní dokáže otevřeně mluvit. Je močení opravdu jen něco nechutného, nebo to pro někoho může znamenat prohloubení intimity a důvěry ve vztahu? Na to se společně podíváme v dnešním článku.
Když budu upřímná, tak piss byl i pro mě řadu let tajnou představou a touhou. Jenže sama jsem nevěděla, proč tomu tak je a svým způsobem jsem se za to styděla. Je to přeci jen ve společnosti vnímáno jako něco nevšedního a tak jsem to vnímala tehdy i já.

Ovšem do doby, než jsem potkala mého aktuálního partnera, kde máme již od počátku naprosto otevřenou (nejenom sexuální) komunikaci. Jednoho večera jsem mu tuto moji touhu prozradila a on ji přijal. Ale lhala bych, kdybych řekla, že jsem se nestyděla. A i přesto, že zpočátku mi k tomu nic moc neřekl, tak nakonec z ničeho nic jeden večer řekl: “Kristýno, pojď se mnou do koupelny.” Já jsem poslušně šla a dle instrukcí jsem si klekla do sprchy a on mě počůral. Mé pocity byly hodně smíšené, ale i přesto ten hlavní pocit byl spokojenost a radost. Tato praktika pro mě osobně totiž znamená symbol “označkování” (= jsi moje), což je pro mě samo o sobě hodně vzrušující a propojující zároveň.

Přijde vám to divné? Tak se pojďme podívat blíže na tuto nevšední praktiku.

Pissing, nebo ještě zkráceně piss, golden shower, zlatá sprcha či urolagnie, je sexuální praktika zahrnující vše spojené s močí a močením. Nejčastěji je vyhledávaná v BDSM světě jako forma ponížení, ale své místo si nachází čím dál tím více i v “klasických párech”, jakožto součást jejich intimního života.

Piss může být kontaktní nebo nekontaktní. Kontaktní, když je moč v kontaktu s tělem (čůrání na tělo nebo do úst) a nekontaktní, když je moč pouze “pozorována” (sledování druhého, jak čůrá).

Proč to lidi vlastně přitahuje?

Každý v tom může vidět něco svého. Pro někoho to může být velice intimní a pro někoho zase perverzní či forma ponížení. Tady je pár důvodů, proč to lidi nejčastěji přitahuje:
 • Chci zkusit něco nevšedního
 • Symbol tzv. “označkování” = jsi moje/jsem tvá
 • Zesílení intimity a důvěry ve vztahu
 • Ponížení a submisivita
 • Touha po perverzi

Mám úchylku, když se mi líbí močení při sexu?

Pokud patříte do skupiny lidí, které to někdy lákalo nebo stále láká, neznamená to nutně, že jste “úchylní”. Jak jsem psala výše, tak je to vesměs “normální praktika”. A divili by jste se, kolik lidí to provozuje nebo po tom minimálně tajně touží. Pokud se například podíváme do říše zvířat, tak i u nich má močení nebo moč své místo, takže na tom něco bude. No ne?

Ovšem existuje i vyloženě “fetish” na piss, když už je tato praktika často jako jediná cesta ke vzrušení a orgasmu nebo dokonce nahrazuje penetrační sex.

Jak začít?

 • Promluvte si s partnerem/partnerkou, proč tuto praktiku chcete zkusit, co od ní očekáváte a jak si představujete její průběh.
 • Před provedením praktiky se dostatečně napijte.
 • Pokud plánujete aktivitu provádět v posteli či na zemi a nechcete udělat nepořádek (čti: vše počůrat), tak doporučuji pořídit černé prostěradlo určené pro tento typ hrátek. Po ukončení se prostěradlo pouze vezme, osprchuje a nikde ani kapka 😀
 • Po akci si určitě otevřeně promluvte a sdělte své pocity a dojmy - rozhodně to posune vaši intimitu (jako samotná praktika).

A co když mi to nejde?

Čůrání je velice intimní záležitost a pokud s touto praktikou začínáte, může pro vás být těžké se před partnerem či partnerkou na povel vyčůrat (taky jsem to tak měla). Pokud bych vám tedy měla dát pár tipů, jak se to naučit, byly by to rozhodně tyto:
 • Naučit se čůrat nejprve na záchodě s otevřenými dveřmi
 • Následně zvolit přítomnost partnera na záchodě, když čůráte
 • Před praktikou si dojít na záchod “učůrnout”, jde to potom snadněji (začátek je totiž nejtěžší)
 • Během “čekání” na čůrání si povídat, jakože nic (místo: “Tak co, už?!”)
 • Zavázat partnerovi/partnerce oči, aby nás nerozptyloval oční kontakt a necítili jsme tak tlak, který by mohl oddalovat močení

Tip na závěr

Pokud nemáte na tuto praktiku vyloženě “fetish”, nedoporučuji ji vykonávat ihned po probuzení. Ranní moč je totiž koncentrovanější a její odér je tak velice silný a nemuselo by to být dvakrát příjemné pro vaši první zkušenost.
Kristýna Polomisová
Kristýna je koučka & mentorka v oblasti sexuality, intimity a vztahů. Pomáhá ženám a párům otevřít se potenciálu vlastní sexuality a ukázat jim tak cestu k naplněnému životu i vztahu. Spolupráce s ní je unikátní v tom, že ji zakládá na vlastních osobních zkušenostech a jak ona sama říká: “Co hlásám, to i žiju! A naopak!”. Více se o ní a její cestě můžete dozvědět na instagramu "cristinpoly" nebo na webu www.kristynapolomisova.com