GOOD VIBES s Flagranti ﮩـﮩﮩ٨ـ♡ﮩ٨ـﮩﮩ٨ـ SLEVA 15 % na MASTURBÁTORY s kódem "MAS15"
Partner of Notino
FLASH začal ⚡️ Ceny za polovinu
Do konce zbývá
Zlevňovač dopravy
Dárek pro každého

Podvazování penisu i varlat pomůže s erekcí

Podvazování, neboli cockbondage (podvazování penisu) či ballbondage (podvazování varlat), je praktika spadající převážně do BDSM. Za mě má ale své místo i v normálních (vanilkových) ložnicích, kde si partneři chtějí pouze zpestřit sexuální hrátky a především, kdy muž touží po silnějším prožitku a delší erekci.
Tuto praktika učím ženy v rámci praktických workshopů, a ač jsou jejich drahé polovičky často skeptičtí a opatrní, nakonec si podvazování penisu doslova zamilují (tak, jako samotné ženy). A v dnešním článku tuto “specialitu” přiblížím i vám. Jdeme na to!

Proč je podvázání penisu tak příjemné?

Možná si říkáte, co je na tom vlastně tak moc příjemného a co se během této praktiky s penisem a varlaty vlastně děje?

Vlivem podvázání se do penisu nalije krev a celý penis (především žalud) se stane během vteřiny citlivějším než kdy jindy. Pokud se k podvázání penisu připojí i varlata, tak se zamezí spermatu v cestě a ejakuluce je tak nejen oddálena, ale i následně o to víc silnější, když k ní dojde. Je to tedy cesta k větší citlivosti, silnější erekci, oddálení ejakulace a silnějšímu orgasmu nebo i “výstřiku”.

“A nebolí to?”

Samotná praktika není nijak bolestivá, záleží pouze na síle utažení. Pokud by to ovšem už bolelo a i přesto by se pokračovalo, tak už to spadá do CBT praktiky, která už má jiný účel než právě rozkoš.

Podvazování vs CBT

Praktika podvazování penisu je často zaměňována s CBT neboli “cock and ball torture”. Ovšem tato praktika v překladu znamená mučení penisu a koulí a je jasné, že to s potěšením v pravém slova smyslu, nemá až tak společného (pokud není daný muž masochista nebo si v této praktice neholduje). Pokud by se ovšem penis tkaničkou utáhl až moc a použil by se i jiný materiál (jako třeba kokosový provázek), už by to CBT bylo.

Pokud tedy budete svého partnera s touto praktikou “podvazování penisu” seznamovat, doporučuji mu vysvětlit, že nejde o žádné mučení, ale o cestu k silnějšímu prožitku (bez bolesti).

Je to bezpečné?

Tato praktika je naprosto bezpečná, pokud se dodrží několik zásadních pravidel:

Komunikace

Když budete partnera podvazovat, komunikujte s nim. Myslím to tak, že se ho v průběhu podvazování budete doptávat, zda to nikde nepne, neškrtí nebo nebolí. On by si i pak měl sám říct, zda by to chtěl příště více utáhnou či nikoliv. A ne, není to otravné. On naopak uvítá, že to má pod kontrolou stále on (přeci jen je to jeho penis).

Pravidlo 20ti minut

Tohle je věc, kterou na svých workshopech zdůraznuji, když tuto praktiku učím. Dejte si pozor na to, aby podvázání penisu (a varlat) bylo časově max. 20 minut. Při delší době hrozí poškození topořivých tělísek či jiných míst penisu. Ale poznali byste to tak, že by penis změnil barvu nebo by partner penis přestal cítit. Doporučuji to ale nepokoušet a tohle si hlídat. Pokud ovšem přetáhnete 20 minut a je vše v pořádku, tak nepanikařte. Záleží i na tom, jak moc je tkanička utažená, ale i přesto doporučuji toto pravidlo dodržovat.

Čím se penis podvazuje?

Já jsem začínala s tkaničkou od bot a došla jsem k tomu, že je to nejlepší “nástroj”. Jsou ale i jiné pomůcky, které fungují na podobné bázi, kdy se penis více ztopoří, ztvrdne a je citlivější. Je to například erekční kroužek či erekční smyčka.

Jak erekční kroužek, tak smyčka, může působit jednoduše, jelikož se do toho nezamotáte (u tkaničky se vám to zpočátku stát může, a i mně se to dělo). Na druhou stranu tkanička je takový “společný rituál”, působí to přirozeněji a sílu utažení si korigujete zcela sami. Podvázaný penis navíc pak vypadá jako takový “dáreček”, takže je to i estetické. Myslím si, že je to ale o vyzkoušení, co komu vyhovuje.

Proč se podvazování naučit?

Tato praktika není slast pouze pro muže, jak by se mohlo na první pohled zdát. Kromě toho, že vás partner po zakusení této techniky bude fodlovazbožňovat, tak pokud podvázaný penis spojíte se sexem, budete z toho požitek mít i vy! Penis je během podvázání totiž mnohem tvrdší a uvnitř vagíny tak i mnohem více cítit. Je to za mě tedy praktika, které opravdu stojí za to. Zn.: VYZKOUŠENO!

Tak co, řeknete “ANO” na podvazování penisu?

Tip na závěr

Pokud vás tato praktika oslovila, doporučuji absolvovat skupinový workshop pro ženy “Dotkni se HO sebevědomě!”, který pořádám živě v Praze. Na workshopu se naučíte podvazování “nanečisto” na silikonovém dildu, odhodíte přebytečný stud i obavy a doma už to rozjedete sebevědomě ve velkém :) A věřte, že vás za to partner bude milovat! Více informací na mém instagramu cristinpoly či webu www.kristynapolomisova.com. Budu se těšit!
Kristýna Polomisová
Kristýna je koučka & mentorka v oblasti sexuality, intimity a vztahů. Pomáhá ženám a párům otevřít se potenciálu vlastní sexuality a ukázat jim tak cestu k naplněnému životu i vztahu. Spolupráce s ní je unikátní v tom, že ji zakládá na vlastních osobních zkušenostech a jak ona sama říká: “Co hlásám, to i žiju! A naopak!”. Více se o ní a její cestě můžete dozvědět na instagramu "cristinpoly" nebo na webu www.kristynapolomisova.com